Warface

Grafika
4.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3.5

Warface – wyjątkowy młodszy brat

Strzelanki – w obiegu znajduje się ich niezliczona ilość. Niektóre lepsze, niektóre gorsze, ale większość kosztuje sporo pieniędzy. Warface nie kosztuje Was nawet grosza i oferuje wiele funkcji, które mogą Was przekonać. Przypatrzyliśmy się  temu trochę bliżej.

Oficjalny trailer Warface

Graj za darmo!

Zasady gry

Warface jest przede wszystkim nowoczesną strzelanką typu FPS i jako taka oferuje sporo akcji, taktyki i ogromne, niewyobrażalnie głośne strzelaniny. Wybieracie jedną z czterech klas, szukacie pasującego Wam uzbrojenia i w różnych wariantach gry, sami lub z innymi  graczami ruszacie do walki. Sprawność, refleks i właściwe uzbrojenie doprowadzą Was do zwycięstwa. Jego warunki są zawsze różne i zależą od wybranej przez Was mapy. To czy przeżyjecie czy też polegniecie na polach walki Warface zależy tylko od Was, ponieważ droga na szczyt wiedzie poprzez wielu rywali i porywające pojedynki.

Cztery klasy:

Jedną z najbardziej wiodących funkcji Warface jest system klas. I tak oto możecie wybrać z czterech grających wariantów: Medyk, Strzelec, Inżynier oraz Snajper. Każda z klas posiada oryginalne właściwości i podczas trwania walki może być wykorzystana w inny sposób. Podczas gdy Snajper, jak łatwo zgadnąć, bez problemu uśmierci wroga z dużej odległości, Medyk i Strzelec zaopatrzą Waszą drużynę w energię i nową amunicję. Ponieważ Warface z założenia jest grą drużynową wszystkie takie akcje zostają nagrodzone punktami. Którą klasą będziecie natomiast grać zależy oczywiście tylko od Was, ale racjonalny mix możliwie wielu klas znacznie zwiększa szansę przeżycia Waszej drużyny.

 Zmierz się z najlepszymi:

Warface ma wiele wspólnych cech z innymi, bardziej znanymi strzelankami, dlatego nie dziwi też fakt, że podobnie imponująco prezentuje się gameplay w kwestii szybkości i akcji. Mapy stworzone są kompaktowo, tak więc musicie liczyć się ze spotkaniem wroga lub pułapki w każdym rogu. Kiedy się na to nastawicie już za chwilę osiągniecie wymierne rezultaty.  Jeżeli do tego będziecie pracować efektywnie  w zespole i  koordynować wspólnie działania podczas akcji – nic nie będzie Wam stało na drodze do awansu na liście rankingowej. Należy nadmienić, że Warface jest grą dość wymagającą, której cel  wyraźnie skierowany jest na kompetencyjną stronę gameplaya.

Nowa broń i rozmaici mali pomocnicy:

Poza składem drużyny niezwykle ważne jest uzbrojenie, które decyduje podczas walki o Waszym być albo nie być. Obok szerokiego wyboru broni, która przypisana jest każdorazowo do wybranej klasy w arsenale znajduje się mnóstwo innych przedmiotów, które mogą ułatwić Wam życie, a Waszym wrogom je skrócić. Do wyboru są granaty, materiały wybuchowe i cała menażeria innych małych przedmiotów, jak również klasyczne  upgrady broni palnej i szeroki wybór kosmetycznych poprawek. Należy zwrócić uwagę że Wasze uzbrojenie zużywa się w trakcie akcji, więc po paru rundach strzelaniny trzeba je wymienić.

Cechy Warface

  • Graj za darmo: wystarczy prosta rejestracja i można dołączyć do gry. Warface będzie dostępna po krótkiej darmowej instalacji.
  • Cztery grające klasy: wybierz Medyka, Strzelca, Inżyniera lub Snajpera i zawładnij polem walki na swój własny sposób.
  • Zmierz się z najlepszymi: sam albo z przyjaciółmi. Zmierz swój talent i pnij się w górę lity rankingowej Warface.
  • Nowe bronie i inne pomoce: granaty, materiały wybuchowe, i mnóstwo innych zabójczych środków możecie użyć na swej drodze do pokonania wrogów.

Graj za darmo!

Podsumowanie Warface

Bezpłatna strzelanka Warface nie ma lekko na rynku. W przeciwieństwie do tytułów z górnej półki próbuje udźwignąć herkulesowe zadanie i bierze się za to całkiem porządnie. Dzięki sympatycznej grafice, którą zawdzięcza Cry-Engine 3, zaskakuje nie tylko gameplayem,  ale kasuje też inne podobne darmowe tytuły tej klasy. Właściwie rzecz udana, bo poza niuansami w zbalansowaniu klas i nieścisłościom w treści to rdzenna strzelanka. Kto szuka małej odmiany lub po prostu lubi mierzyć się w pasjonujących walkach z innymi graczami powinien dobrze się bawić z Warface.

Zdjęcia Warface

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*