War Thunder

Grafika
3
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3
Społeczność
3.5
Ogólny
3

War Thunder – zacięte walki na lądzie, morzu i  w powietrzu!

Wojenna gra MMO– przygotujcie wszystkich do walki! Nie będzie łatwo, ale jest misja do wykonania! Bezpłatna gra MMO War Thunder ściągnie na Wasz ekran  najbardziej zacięte bitwy z czasów II wojny światowej! Mimo że gra jest już od dłuższego czasu na rynku, to sporo się zmieniło. Przybliżymy Wam najważniejsze punkty.  

Oficjalny trailer War Thunder

Graj za darmo!

Zasady gry War Thunder

War Thunder zabierze Was w najgorętsze momenty II wojny światowej i wojny koreańskiej! I do tego pozostawia Wam decyzję, czy chcecie walczyć na lądzie, morzu czy w powietrzu! Punktem wyjścia dla każdego starcia jest zawsze garaż lub hangar. To tu możecie zdecydować o waszym uzbrojeniu, ale przede wszystkim też o Waszej narodowości! War Thunder wyróżnia się spośród innych gier gruntownym historycznym odwzorowaniem realnie istniejących rodzajów broni. Tak więc możecie korzystać z olbrzymiej palety samolotów lub czołgów. Interesująco w tym kontekście brzmi zapowiedź, iż lada moment dostępne będą też okręty wojenne! Na razie walki na morzu odbywają się w zamkniętej wersji beta, ale wkrótce War Thunder odkryje wszystkie scenerie obu wojen. Aby brać w tym udział nie potrzebujecie więcej niż założenia bezpłatnego konta i pobrania clienta!

Różne zadania:

War Thunder podkreśliło jak żadne inne wojenne MMO znaczenie i różnorodność rodzajów broni. Na przykład podczas wielkich bitew pancernych ważne jest, aby posiadać działa przeciwlotnicze. Tylko w ten sposób można utrzymać samoloty szturmowe wroga z dala od siebie! Walki na szpicy pozostawić jednak lepiej ciężkim czołgom, z powodu ich opancerzenia. W powietrzu jest również sporo zadań do wykonania. Ciężkie bombowce mogą unicestwiać wrogie jednostki lądowe, ale muszą uważać na szybkie myśliwce!

Czysty realizm:

Wysoki stopień realizmu w War Thunder przejawia się, obok realistycznie odwzorowanych  pojazdów, również w wyjątkowym modelu zniszczeń podczas walk. Mianowicie w samolocie może nam się przytrafić, że w nasz kokpit trafi pocisk nieprzyjaciela i oberwie nasz pilot. Game over. W War Thunder nasz przeciwnik nie zostanie pokonany jedynie, gdy zniszczymy jego pojazd, ale też wtedy gdy wyłączymy z walk jego załogę. Jest to szczególnie ekscytujące podczas walk pancernych. Widzimy wtedy przez celownik, gdzie trafił nasz ostatni strzał. Jeżeli nasz pocisk przebił pancerz przeciwnika może się wydarzyć, że załoga wroga została unicestwiona, a mimo to jego czołg porusza się dalej!

Bombastyczna grafika:

Gra taka jak War Thunder musi w dzisiejszych czasach brylować nie tylko mechaniką rozgrywki, ale również dobrą grafiką. War Thunder to graficzny majstersztyk! Imponujące obłoki i efekty świetlne z pokładu samolotu czy zniewalające krajobrazy, drżące pod gąsienicami czołgów –  wszystko to znajdziecie w War Thunder! Dech w piersiach zapiera nie tylko okolica, ale oko cieszy też bogactwo szczegółów czołgów i samolotów.

Komputer lub człowiek jako przeciwnik:

Gajin Entertainment dostarcza oprócz super wrażenia ogólnego niezliczone możliwości toczenia walk. Obojętnie czy z przyjaciółmi przeciwko botom czy też w trybie PvP istnieje wiele możliwości pokazania swych umiejętności w walce. Walki powietrzne dzieli się jeszcze według sposobu sterowania. Tryb Arcade stworzono z myślą o miłośnikach czystej akcji. W tym wypadku samoloty sterują się praktycznie same i można skoncentrować się na walce. Jeśli wybierze się tryb Simulator, trzeba już bardzo uważać na opory powietrza i właściwe sterowanie samolotem!

Cechy War Thunder

  • Całkowicie darmowa: wystarczy założyć darmowe konto i pobrać clienta – słyszycie już huk dział?
  • Różne zadania: czy to bateria dział przeciwlotniczych czy szturmowy samolot, czy niebawem okręt wojenny – War Thunder przeniesie Was we wszystkie scenerie wojennych zmagań!
  • Czysty realizm: ostrzał trwający nie więcej niż 10 minut doprowadzi do eksplozji czołgu przeciwnika. Już jeden celny strzał może wyłączyć całą załogę wroga!
  • Bombastyczna grafika: niewyobrażalny realizm odnajdziecie również w grafice – tutaj także opadnie Wam szczęka!
  • Komputer lub człowiek jako przeciwnik: łączcie się z przyjaciółmi i napędźcie stracha zarówno botom, jak i innym ludziom!

Graj za darmo!

Podsumowanie War Thunder

War Thunder jest stworzona dla miłośników symulacji czołgów, samolotów  i statków! Grajcie w historycznych realiach wszystkimi wielkimi narodami II wojny światowej, uzbrojcie je i ulepszajcie stale swoje umiejętności! Wciągnie Was realistyczna balistyka, cudowne grafika i niezliczone machiny wojenne. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że za War Thunder nie zapłacicie nawet złotówki! No to przygotujcie się do walki i dorzućcie swoje trzy grosze na polach bitew War Thunder.

Zdjęcia War Thunder

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*