Ups, wystąpił błąd

Niestety nie można wyświetlić strony. Pracujemy intensywnie nad usunięciem błędu. Poniżej przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych gier tego roku.

Forge of Empires

foe40_CrazyAges_WeLoveX_674x350

Strategiczna gra przeglądarkowa – nowa bezpłatna gra Forge of Empires dosłownie postawiła na głowie świat darmowych gier strategicznych. W ciągu pierwszych ośmiu tygodni zarejestrował się milion graczy chętnych do zbudowania w tej strategii czasu rzeczywistego własnego średniowiecznego imperium. Nie mogliśmy odmówić sobie  przetestowania gry, wokół której jest tyle szumu. Poniżej nasza recenzja…. Graj za darmo!

Tribal Wars 2

tw2_ingame_674x350

Strategia i symulacja rozbudowy  – Radujcie się drodzy przyjaciele, bo mam dobrą nowinę do przekazania: klasyk powrócił i to przy dźwiękach fanfar! Kto zna strategiczną grę przeglądarkową Plemiona, ten wprost pokocha jej nowo powstałą kontynuację. Zanurz się w średniowiecznej scenerii  i zostań panem całego wszechświata. Masz jeszcze wątpliwości? To przeczytaj naszą ekskluzywną recenzję….. Graj za darmo!

Desert Operations

desert-operation_674x350

Jeżeli jesteś fanem taktycznych manewrów i szczegółowej strategii, to wiedz że strategiczna gra przeglądarkowa Desert Operations jest idealna dla Ciebie.
Desert Operations jest nowym obsypanym nagrodami strategiczno-ekonomicynzm cudem ze stajni playzo. Czy w takim razie miłośnicy strategii będą zadowoleni? Sprawdziliśmy… Graj za darmo!