Unlimited Ninja

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
4
Handling
3
Społeczność
4.5
Ogólny
3.5

Unlimited Ninja – zostańcie zabójczym wojownikiem ninja

Przeglądarkowa gra online MMORPG – znacie jakiegoś wojownika ninja? Nie? To dlatego, że są oni tak dobrzy, że ich do tej pory nie zauważyliście. W bezpłatnej grze online MMORPG Unlimited Ninja możecie bezpośrednio i bez jakiegokolwiek ściągania w przeglądarce trenować waszego własnego wojownika ninja. Gra ta opiera się na serii telewizyjnej Naruto, jednak nie potrzebujecie żadnej wiedzy wstępnej, aby osiągnąć sukces w Unlimited Ninja. Dla tych, którzy znają już tę serię, jest to interesujące rozszerzenie i ogromna radocha, móc samemu być w centrum wydarzeń.

Graj za darmo!

Opis gry Unlimited Ninja

Wcielić się chociaż raz w rolę wojownika ninja… któż by tego nie chciał? Być posłusznym kodeksowi ninja i walczyć o sprawiedliwość. I do tego toczyć niesamowite walki wraz z waszymi umiejętnościami ninja. W bezpłatnej przeglądarkowej grze Unlimited Ninja znajdziecie to wszystko i będziecie mogli sami spełnić wasze marzenie i wziąć udział w trzymających w napięciu questach jako przedstawiciel dawnych sztuk walki.

Bierzcie udział w questach

Pomóżcie innym w ich niefortunnej sytuacji. Zacznijcie w wiosce dla początkujących i nauczcie się, w jaki sposób łatwo przejąć sterowanie i poznajcie zasady gry. Pomóżcie na początku odzyskać cenny zwój, który został skradziony i zbierajcie z czasem coraz to więcej doświadczenia i srebra za każde zadanie, które wykonacie i za każdą walkę, którą wygracie.

Stwórzcie swoją własną drużynę

Przeciwnicy będą wraz z upływem czasu silniejsi i tym samym trudniejsi do pokonania. Aby nadal móc stawić im czoła, możecie poszukać sojuszników i stworzyć waszą własną drużynę ninja. Wykombinujcie waszą własną taktykę i ustalcie rozmieszczenie członków drużyny, by prowadzić walkę i wyjść z niej zwycięsko. Tak więc levelujcie się i waszych sprzymierzeńców walki coraz to wyżej, aby położyć kres waszym przeciwnikom.

Wyposażcie się w uzbrojenie do walki

W Ultimate Ninja macie możliwość indywidualnego uzbrojenia każdego z wojowników ninja w waszej drużynie i optymalnego przygotowania go w ten sposób do walki.  Uzbrójcie się przy pomocy defensywnych sił, by wyrządzić mniej szkód lub też uzbrójcie się ofensywnie, by móc szybciej pokonać waszych wrogów. Rozkoszujcie się trzymającymi w napięciu walkami i gorączkujcie się aż do ostatniego ciosu w drodze do zwycięstwa nad przeciwniczą drużyną ninja!

Cechy Unlimited Ninja

  • Bierzcie udział w questach: pomóżcie innym w ich niefortunnej sytuacji i zbierajcie w zamian za to wynagrodzenie i doświadczenie.
  • Stwórzcie swoją własną drużynę: Sięgnijcie po wsparcie w waszych questach i stwórzcie swoją własną małą drużynę ninja, by móc ją prowadzić w walce.
  • Uzbrójcie się do walki: uzbrójcie się przeciwko silnym wrogom lub też zdobądźcie większą waleczność, by móc ich łatwiej pokonać.
  • Zbierajcie doświadczenie: levelujcie siebie i waszą drużynę coraz to wyżej, by móc odnieść jeszcze większy sukces w walce.
  • Komunikujcie z innymi graczami: wymieniajcie się online z innymi graczami informacjami na temat gry.
  • Poznawajcie nowe miejsca: poznawajcie w trakcie gry coraz to nowe miejsca i odkryjcie grę w całej jej osobowości.  

Graj za darmo!

Podsumowanie Unlimited Ninja

W bezpłatnej przeglądarkowej grze MMORPG Unlimited Ninja znajdziecie interesującą grę, która odznacza się między innymi, tak jak w serii Naruto, śmieszną grafiką komiksu. Dla fanów Naruto jest to z pewnością program obowiązkowy! Mamy tu do czynienia z dobrą i różnorodną fabułą i gracz ma wiele indywidualnych możliwości decyzji. Sterowanie jest bardzo łatwe dzięki Point’n’Click (nawet za łatwe), ale nie przeszkadza to w żadnym wypadku w graniu, zakłóca nieco jedynie przebieg gry. Ogólnie rzecz biorąc znajdziecie tu śmieszną i interesującą grę na krótko i na długo, a przede wszystkim dla fanów Naruto, gra ta okaże się być prawdziwym klejnotem. Tak więc przetestujcie ją sami i spróbujcie swoich sił jako wojownik ninja!

Zdjęcia Unlimited Ninja

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*