Total War: Arena

Grafika
4.5
Przyjemność z grania
3
Handling
5
Społeczność
5
Ogólny
4.5

Total War: Arena – klasyk wkracza na arenę!

Historyczna, strategiczna gra bitewna – jesteśmy naprawdę podekscytowani! Bezpłatna gra strategiczna Total War Arena łączy wspaniałą strategię serii Total War z funkcjonalnością multiplayera innych tytułów wojennych, takich jak World of Tanks czy World of Warships. Chcemy Wam właśnie przybliżyć to, co dokładnie kryje się za tą mieszanką.

Oficjalny trailer Total War: Arena

Graj za darmo!

Zasady gry Total War: Arena

Tak jak przyzwyczaiły nas wszystkie produkty Total War podobnie Total War Arena skupia się głównie na bitwach. W tej darmowej grze strategicznej poprowadzisz grupę trzech różnych jednostek do bitwy. Główne okno pozwala wybierać jedną z czterech frakcji, lidera i odblokowuje nowe jednostki. Jeśli dokonaliście już wyboru klikacie „Graj” i gra szuka dla Was rozgrywki ! Trzy jednostki to niewiele i dlatego też zostaniecie przydzieleni do zespołu 9 innych graczy. Oznacza to, że w drużynie jest 30 różnych jednostek -całkiem sporo dzieje się więc na polu bitwy! Zdobywajcie  punkty doświadczenia dla swojego dowódcy, uzbrajajcie oddziały w nowy ekwipunek i odblokowujcie nowe potężne jednostki. Ten rodzaj rozwoju rozgrywki podobny jest do World of Tanks.

Wystrzałowa grafika:

Total War Arena pod kątem graficznym jest absolutnie topowym tytułem! Kto pierwszy raz zobaczy cudowne otoczenie, szczegóły i drobne niuanse swoich jednostek, nie będzie miał żadnych zastrzeżeń. Gra oferuje widok na wszystkie rodzaje pola bitwy – od Rzymu, przez mroczne lasy Germanii aż do plaż Morza Śródziemnego!  Z wielką przyjemnością odnajdujemy jakość Total War w Total War Arena!

Cztery frakcje:

Cztery frakcje w Total War Arena to Barbarzyńcy, Rzymianie, Grecy i Kartagina. Każda z tych nacji  posiada swoich przywódców  ze specjalnymi zdolnościami. Ponadto armia składa się z bardzo unikalnych rodzajów żołnierzy. Na przykład Germanie mają w swoich szeregach dzikich wojowników wyposażonych w siekiery, a Grecy stosują na polu bitwy legendarną falangę. Rzymianie walczą krótkimi mieczami i tworzą formację z tarczy. Każda frakcja ma więc inny sposób walki, co gwarantuje sporą różnorodność!

Długa motywacja:

Podobnie jak w World of Tanks będziecie potrzebować sporo czasu, aby odblokować  wszystkie oddziały. Każda jednostka może zostać ulepszona osobno: nowa zbroja, nowe miecze, nowe wyposażenie. Jeśli wyposażyłeś już swoich podstawowych żołnierzy, możesz ulepszyć żołnierzy następnego poziomu. Grając od poziomu pierwszego do dziesiątego będziecie mieli za sobą niezliczoną liczbę bitew. Ale to żaden problem przy ilości frajdy, którą sprawia granie w Total War Arena. A więc bez pracy nie ma kołaczy!

Znakomita mechanika gry :

Szczególnie spodobała nam się skuteczna kontrola i przejrzysty interfejs Total War Arena. Wszystkie jednostki reagują natychmiast, wybierają inteligentne ścieżki i nigdy się nie zawieszają. Zdolności specjalne jednostek są wiarygodne i płynnie działają. Świadczy o tym fakt, że wchodzimy w interakcję z 9 innymi graczami a i tak możemy wykorzystać cały potencjał jednostek, wspomagając  innych graczy. Na przykład, jeśli wybierzecie łuczników, zawsze powinniście znajdować się w pobliżu sojuszniczych oddziałów walczących w zwarciu, aby nie zostać zniszczonym!

Cechy Total War Arena

  • Żadnych opłat: załadujcie clienta, ściągnijcie grę, załóżcie konto i już możecie stanąć na polu bitwy!
  • Wystrzałowa grafika : przeżyjcie ekscytujące potyczki na historycznych polach bitew w niesamowicie szczegółowej grafice 3D!
  • Cztery frakcje: grajcie jako Barbarzyńcy, rzymscy Legioniści, greccy Falangiści lub wojownicy Kartaginy na słoniach!
  • Długa rozgrywka: odblokujcie niezliczoną ilość sprzętu, dowódców i technologii, gra oferuje niezliczoną ilość opcji – zawsze jest coś do zrobienia.
  • Znakomita mechanika gry: ślijcie swoich ludzi do bitew, korzystajcie ze specjalnych usprawnień i bądźcie zawsze o krok do przodu!

Graj za darmo!

Podsumowanie Total War Arena

Ta darmowa gra strategiczna jest absolutnym must have dla wszystkich fanów serii Total War. Zadecydujcie sami, czy chcecie poprowadzić Barbarzyńców czy Rzymian do zwycięstwa, stwórzcie szybką grupę bojową i odblokujcie uzbrojenie. Całość ubrana jest w przepiękną szatę graficzną i nie pozwoli Wam się zbyt szybko oderwać od gry. Decyzja programistów, aby wyposażyć gracza tylko w trzy jednostki jest bardzo trafiona! Nie mamy więc niezliczonej liczby żołnierzy, ale możemy świetnie kontrolować niewielką część walczących wojsk.  Dobywajcie więc mieczy, polerujcie zbroje i ruszajcie na wojnę w Total War Arena!

Zdjęcia Total War: Arena

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*