Star Stable

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
4.5
Handling
3
Społeczność
4
Ogólny
3.5

Star Stable – gra  dla wszystkich miłośników koni

Gra fabularna o koniach – Ty, Twój koń i magiczna wyspa pełna tajemnic! Całkowicie darmowa MMORPG „Star Stable” pozwala spełnić marzenie o własnym koniu. Opowiemy Wam właśnie, co szczególnie spodobało nam się w tej niezwykłej grze MMORPG.

Oficjalny trailer Star Stable

Graj za darmo!

Zasady gry Star Stable

Gry MMORPG poruszają z reguły tematy wojenne i liczy się w nich bycie najsilniejszym. Star Stable jest dalekie od tej myśli – tutaj chodzi głównie o zbudowanie silnej więzi między Tobą o Twoim zwierzęcym towarzyszem! Początkowo jest trochę nieswojo, ale za to jaka radocha! Star Stable wyróżnia właśnie koncentracja na postaci i własnym koniu. Po założeniu darmowego konta i pobraniu clienta należy stworzyć swoją postać i postać konia. Gdy to załatwicie, możecie się udać bezpośrednio na mistyczną wyspę Jorvik! To piękne miejsce pełne niespodzianek – tutaj podróż może zostać rozpoczęta.  

Twoja dżokejka:

W Star Stable oprócz przeżycia wielu przygód chodzi też o wyrobienie w siodle dobrej sylwetki! Już przy tworzeniu dżokejki zauważycie, że istnieje wiele możliwości personalizacji. Gdy wybierzecie swój styl i outfit udajecie się bezpośrednio do Jorvik. Tutaj szybko stwierdzicie, że inni gracze noszą dużo bardziej szalone akcesoria niż Wy! W Star Stable w trakcie gry macie stale możliwość aktywowania nowych super ciuchów i innych gadżetów. Już wkrótce reszta będzie zazdrościć Wam postępu!  

Wierny towarzysz:

Jak już podkreślaliśmy, w Star Stable chodzi przede wszystkim o zbudowanie wspaniałej przyjaźni z własnym zwierzęciem. Już podczas tworzenia Waszego towarzysza macie mnóstwo opcji do wyboru! Oczywiście możecie sami nadać zwierzęciu imię. Poza tym powinniście inwestować dużo czasu w pielęgnację Waszego konia. Wasz towarzysz zaufa Wam tylko, jeżeli będziecie się o niego wystarczająco troszczyć. Aby koń umiał sprostać trudom poznania wyspy koniecznie trzeba spędzić wiele godzin na placu treningowym!

Pokaż swoje umiejętności:

W Star Stable ważny jest perfekcyjny wygląd, ale czasami chodzi jedynie o umiejętności! Aby zbierać punkty doświadczenia i zdobyć drobną sumkę na nowe wyposażenie jesteś zmuszony wziąć udział w wyścigach konnych i biegu z przeszkodami. Pokaż innym dziewczynom, że Ty i Twój koń tworzycie idealny team i wyprzedzacie konkurencję. Jednak, aby osiągać dobre wyniki nie możecie pod żadnym pozorem zaniedbywać treningu!

Ekscytująca historia:

W Star Stable spędzacie czas na przepięknej i tajemniczej wyspie Jorvik. W czasie przejażdzek konnych zwiedzicie wiele wspaniałych miejsc i spotkacie zabawne postaci! Zadań jest pod dostatkiem, zawalczyć możecie także o nagrody. I kto wie – może na koniec uda Wam się rozwikłać tajemnicę wyspy! My w każdym razie ulegliśmy już po kilku minutach urokowi mistycznego świata Star Stable.

Cechy Star Stable

  • Całkowicie darmowa: bez żadnych opłat zakładasz konto, pobierasz clienta i rozpoczynasz przygodę!
  • Twoja dżokejka: wystylizuj swoją osobistą dżokejkę i przyciągaj wzrok także poza torem wyścigowym – jak prawdziwa gwiazda!
  • Wierny towarzysz: stwórz swojego wymarzonego konia! Wybierz mu kolor i imię i spędzaj ze swoim zwierzęciem dużo czasu, aby wzmocnić Waszą więź.
  • Pokaż swoje umiejętności: poza konnymi przejażdżkami przerz malowniczą okolicę chodzi też o branie udziału w wyścigach konnych i kursach parkoura!
  • Ekscytująca historia: Jorvik to nie tylko piękna, zapierająca dech w piersiach wyspa, ale także fascynujące miejsce z własną historią.

Graj za darmo!

Podsumowanie Star Stable

Początkowo bardzo nas zdziwił setting Star Stable, bo nie codziennie spotyka się MMORPG z tematyką o koniach.  Ale jak tylko stworzyliśmy naszą dżokejkę byliśmy zachwyceni! Na grzbiecie naszego własnego konia zwiedziliśmy wyspę i stanęliśmy do niejednego wyścigowego wyzwania! Poza zawodami czyściliśmy konia zgrzebłem i budowaliśmy w ten sposób więź. Darmowa gra Star Stable z pewnością Was wciągnie i szybko nie znudzi!

Zdjęcia Star Stable

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*