Star Conflict

Grafika
2.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
2.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3

Star Conflict – cała para naprzód!

Sci-fi MMORPG – „War Thunder w kosmosie“ – to może być Wasza pierwsza myśl w czasie oglądania nowej bezpłatnej gry sci-fi MMORPG od Gaijin Entertainments. Ale Star Conflict ma swój własny charakter. Dlaczego? Dowiecie się tego z naszego sprawozdania.

Oficjalny trailer Star Conflict

Graj za darmo!

Zasady gry Star Conflict

W Star Conflict wcielacie się w rolę kapitana, który swoim własnym statkiem przemierza bezkresy kosmosu. Lecicie na zlecenie jednej z trzech frakcji: Imperium, Federacji lub Jerycha. W tym odwiecznie trwającym konflikcie każda z trzech frakcji próbuje przejąć kontrolę nad konkretnymi częściami galaktyki. Ten spór, z wszystkimi swoimi polami bitwy, to Wasz dom. Jeżeli Wasz statek uda się na walkę, to naprawcie i ulepszcie go po wygranych bitwach, wyposażcie w nową broń albo od razu kupcie inny typ statku. Bitwa o hegemonię w kosmosie się rozpoczęła i tylko najlepsi z najlepszych utrzymają się na powierzchni.

 Potyczki między flotyllami w kosmosie:

Niewiele jest popularnych gier, w których możecie pozwolić sobie na ryzykowne walki w kosmosie i które przy okazji chodzą tak nieskazitelnie, jak Star Conflict. Szczególnie oczarowały nas ryzykowne manewry i fascynujące walki  w trzech wymiarach. Nawet jeżeli początkowo są pewne zawirowania, bo wrogowie mogą napaść nas naprawdę zewsząd, to dzięki zręcznemu sterowaniu szybko odnajdziecie się w przebiegu bitwy. Ponadto macie tutaj różne, wbudowane w grę mechaniki ułatwiające życie. Rakiety zwiadowcze i wbudowane celowanie w wroga to tylko dwie z nich. Ważne, żebyście jak najszybciej je zgłębili, bo Wasi wrogowie na pewno to zrobią.

Statek kosmiczny według Waszego gustu:

Statki kosmiczne, które macie do wyboru to kolejny argument przemawiający za Star Conflict. Są ich dziesiątki i w zależności od frakcji, którą preferujecie macie odpowiedni wybór. Są wolne niszczyciele, szybkie myśliwce przechwytujące, statki do nagłych napraw w czasie walki i wiele innych, których nie sposób tutaj wymienić. Oczywiście każdy statek ma swoje specyficzne uzbrojenie i w zależności od klasy swoją wyjątkową umiejętność. Na przykład klasa „Tackler“: ten statek może przez pewien czas się maskować, a za chwilę wypłynąć po drugiej stronie pola bitwy i tam zadawać ciężkie szkody.

Gra skupiona na trybie PvP:

Większość rozgrywki w Star Conflict kręci się wokół dynamicznych walk w trybie PvP i rozwoju Waszego statku kosmicznego. W tym celu do dyspozycji macie wiele opcji meczowych, takich jak klasyki: Team Deathmatch i Domination. Interesujące jest, że gdy tylko rozstrzygniecie bitwę na Waszą korzyść, otrzymujecie ok. 60 sekund na przeszukanie wraków Waszych wrogów pod kątem przydatnych zasobów i rzadkich przedmiotów. Takim przedmiotem mógłby być nawet nietypowy system broni. Z opcją takiej nagrody walki PvP stają się jeszcze atrakcyjniejsze. PvP w Star Conflict jest po prostu opłacalne i oferuje wiele nawet dla tych, którzy zazwyczaj są mało zainteresowani zawodami. Ale mamy też dobre wiadomości dla miłośników PvE, bo Gaijin Entertainment pracuje właśnie nad dużymi nowościami dotyczącymi PvE.

Funkcje i zalety gry Star Conflict

  • Darmowa sci-fi MMORPG: gra Star Conflict jest darmowa. Wystarczy się zarejestrować, pobrać grę i można zaczynać!
  • Superszybkie walki w kosmosie:    przeżyjcie dynamiczne walki w bezkresach kosmosu, w zapierającej dech w piersiach inscenizacji.
  • Statek kosmiczny na każdy gust: trudny wybór stawiają Wam różne frakcje i klasy statków. Jakim statkiem polecicie?
  • Koncentracja na walkach PvP: między gwiazdami czekają na Was karkołomne walki gracz vs. gracz.

Graj za darmo!

Podsumowanie Star Conflict

Okay, darmowa gra sci-fi MMORPG Star Conflict to nie jest War Thunder w kosmosie. Szkoda? Nie, wręcz przeciwnie! Star Conflict daje wystarczająco dużo powodów, by być postrzegana nie tylko jako niezależna, ale też ujmująca gra. Szczególnie warto podkreślić grafikę i detale, w które statki zostały licznie wyposażone i które odróżniają je od siebie. Jeżeli chodzi o wyposażenie Waszych statków, to prawie każda broń służy do czegoś innego i idzie w parze z określonymi mocnymi i słabymi stronami. Wszystkie te rzeczy, będąc dodatkiem do trójwymiarowych bitew kosmicznych tworzą oddzielne dyscypliny, którym musicie sprostać w tej grze. Star Conflict oferuje Wam nie tylko krótkotrwałe akcje, ale też niezliczone atrakcje, które zatrzymają Was na dłużej w podróży po bezkresach kosmosu.

Zdjęcia Star Conflict

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*