Soulworker

Grafika
4
Przyjemność z grania
4
Handling
4
Społeczność
4
Ogólny
4

Soulworker – ekscytująca akcja dla fanów anime!

Anime/ MMO akcji – mieliśmy okazję rzucić okiem na nowiuteńką, bezpłatną grę akcji anime  ‚Soulworker‘! Gra jest absolutnie nowa, ale już zdobyła sobie markę na rynku azjatyckim. Z poniższej recenzji dowiecie się, co sprawia, że „Soulworker” jest hitem, które jej cechy szczególnie nam się spodobały i dużo więcej.

Oficjalny trailer Soulwork

Graj za darmo!

Zasady gry Soulworker

Scenariusz tej bezpłatnej MMO początkowo wydaje się dość prosty: ziemia nękana jest wojną, zniszczeniami i pogrążona w rozpaczy. Jakby tego było mało, otworzył się portal, który pozwala sługom ciemności podróżować do naszego świata. W tym  właśnie momencie wchodzimy do gry. Wcielamy się w rolę jednego z sześciu głównych bohaterów i staramy się powstrzymać siły ciemności! Można spierać się, czy dobrym rozwiązaniem jest to, że główne postacie są stałe, przez co mało jest miejsca na personalizację. Ale nie uważamy, że to źle, zwłaszcza, że programiści opowiadają historię bohaterów za pomocą cutscenek. Tak więc awatary dostosowane są do Twoich życzeń, ale równocześnie stanowią część atmosfery świata gry. Ukończenie dungeonów i wypełnianie questów dla różnych zleceniodawców wzmacnia Wasze postaci. Na próżno nie będziecie musieli też szukać innych klasyków MMO jak handlarzy, systemu bankowego czy kuźni.

Imponujący styl anime :

Szczególnie uderzająca w Soulworker jest jej szata graficzna. Jak już przyzwyczaił nas ten rejon Azji, postacie, środowisko, a także wrogie potwory zaprojektowane są szczególnie jaskrawo i kolorowo. Tak więc ten z Was, kto lubi oglądać anime, natychmiast zakocha się w designie Soulworker. Ale oprócz stylu graficznego, także animacja walki, magii i innych aktywności zaprojektowana jest po prostu świetnie!

Innowacyjny system walki:

Jeśli chcielibyśmy określić system walki w Soulworker jednym słowem to byłoby to „zabawny”. Każda z głównych postaci ma własny zakres umiejętności – w tym unikalny styl walki! Sterując postacią z perspektywy trzeciej osoby (widok z tyłu postaci) możecie na przykład unikać ataków wroga, skakać  i atakować przeciwników z powietrza, lub po prostu wykonywać potężne ataki combo. Gra w Soulworker jest bardziej płynna i zwariowana niż w konkurencyjne tytuły, ponieważ walki wychodzą daleko poza zwykłe „klepanie w klawiaturę”.

Rozwój postaci i dungeony:

Od czasów World of Warcraft oczekujemy wszyscy, że MMO dadzą nam możliwość eksplorować różne instancje czy dungeony. W tej kwestii Soulworker całkowicie spełni Wasze oczekiwania. Większość czasu spędzicie w mrocznych, instancyjnych dungeonach. Tutaj zmierzycie  się ze wstrętnymi bossami, których miejmy nadzieję zetrzecie w proch, by następnie zgarnąć wspaniałe nagrody.  W połączeniu z szybkim systemem walki  nawet powtórzenia tych samych dungeonów dają na nowo radość z gry.

Grajcie z przyjaciółmi:

Kolejną ważną składową udanego MMO jest możliwość grania z przyjaciółmi lub innymi graczami. Soulworker oferuje tu wszystko, czego dusza zapragnie.  Istnieje system gildii, który oferuje własne opcje rozwoju, a także klasyczny system grupowy (nie powinno się wtedy jeszcze należeć do żadnej gildii). Bez wątpienia więcej frajdy sprawia stawianie czoła licznym potworom mając wsparcie! Poza tym macie również opcję ekscytujących walk przeciwko innym graczom. A więc poza fabułą i dungeonami jest dość innych spraw do załatwienia.

Cechy Soulworker

  • Całkowicie bezpłatna: wystarczy założyć konto, załadować clienta i można zanurzyć się w świecie Soulworker – nie zapomnijcie zapiąć pasów!
  • Imponujący styl anime: wszyscy fani anime od pierwszej sekundy poczują się jak u siebie w domu!
  • Innowacyjny system walki: wystarczy nacisnąć przycisk i czekać? Nic podobnego! Tutaj umiejętności graczy mają bezpośredni wpływ na walkę.
  • Rozwój charakterów i dungeony: poznaj i opanuj złowrogie instancje Soulworker sam lub z przyjaciółmi!
  • Graj z przyjaciółmi: połącz siły z innymi graczami, tworząc potężne gildie – dlaczego grasz sam?

Graj za darmo!

Podsumowanie Soulworker

Należy zaznaczyć że przetestowaliśmy to MMO w wersji beta. Jest więc bardzo prawdopodobne, że Gameforge umieści w grze znacznie więcej treści. Ale nawet teraz gra jest po prostu świetną zabawą! Wymagające są zwłaszcza szybkie i szalone pojedynki. Żadna walka nie jest taka sama. Klasyczne elementy, takie jak system craftingu lub przedmioty kosmetyczne są również częścią gry. Styl grafiki szczególnie przypadnie do gustu fanom anime– ale też niechętni temu stylowi znajdą coś dla siebie. Najlepiej samemu założyć konto i zagrać w  Soulworker – ten świat Cię potrzebuje!

Zdjęcia Soulworker

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*