Skyforge

Grafika
4
Przyjemność z grania
3
Handling
3
Społeczność
3.5
Ogólny
3

Skyforge – wszystko, co dobre, pochodzi z nieba!

Gra z gatunku MMORPG akcji w świecie fantasy – dzisiaj będzie u nas sporo urozmaicenia i akcji. Graliśmy bowiem w Skyforge. Nowiuśka darmowa gra z gatunku MMORPG akcji osadzona w realiach fantasy wydana przez Allods Team, Obsidian Entertainment i My.com. Wcielacie się w rolę młodego boga i musicie bronić cierpiących mieszkańców wspaniałej pod względem grafiki planety Aelion. W naszym opisie gry przekonacie się, czy zapewnia ona nieco urozmaicenia w całym tym zgiełku licznych gier MMORPG.

Oficjalny trailer Skyforge

Graj za darmo!

Zasada gry Skyforge

Skyforge, jako gra MMORPG akcji w świecie fantasy, gra się na początku jak klasyczny przedstawiciel tego gatunku. Zaczynacie jako karierowicz, który nie posiada nic więcej jak najprostsze uzbrojenie i jest na początku swojej podróży. Poprzez zaliczanie questów i zadań zdobywacie doświadczenie i dochód. Dwa zasoby, które możecie zainwestować w rozwój waszej postaci, by nieustannie ją rozbudowywać i wysyłać na jeszcze większe przygody.

Niepowtarzalny system klas:

Widzieliśmy do tej pory całe mnóstwo gier typu “Wojownik, Łotrzyk, Magik” i jeśli sami graliście w kilka z nich, to wiecie czego możecie się spodziewać i czego się lepiej nie spodziewać. Jeśli jednak zaczynacie gry takie jak Skyforge i zostaniecie skonfrontowani z całkowicie nowym systemem klas, to wiecie od razu, że czeka na was coś dobrego. Wyobraźcie sobie, że graliście pewną postać na poziomie 100 i po pewnym czasie zaczyna ona wam się nudzić i chcielibyście zagrać inną postać. Z reguły oznacza to rozpoczęcie od nowa na poziomie 1. W Skyforge, darmowej grze z gatunku MMORPG akcji osadzonej w świecie fantasy, nie odbywa się to w ten sposób. Tutaj możecie przez kliknięcie myszką wybrać obecnie spośród  13 klas i zmienić po prostu waszą postać. Bycie Bogiem ma swoje zalety.

Ambitny rozwój postaci:

To, że możecie zmienić waszą postać poprzez proste kliknięcie myszką, nie oznacza wcale, że cały pomysł kryjący się za rozwojem postaci jest prosty czy trywialny. Wraz z zaliczaniem pewnych zadań i questów otrzymacie różne rodzaje waluty i nagrody. Możecie je wykorzystać na tzw. Ascension Atlas. Mechanika ta przypomina bardzo Sphere Grid z Final Fantasy. Atlas umożliwia wam inwestowanie zdobytych punktów w różne obszary w celu rozbudowy waszej postaci wedle indywidualnych upodobań. Wszystko to odbywa się w taki sposób, że nie ma się wrażenia jakby gra ta była za prosta.

Imponująca grafika:

Skyforge jako hit akcji w świecie fantasy wyróżnia się także w kwestii grafiki. Cry Engine działa tutaj cuda i jak na grę typu free-to-play, Skyforge posiada ujmującą grafikę. Modele postaci i animacje, krajobraz, pływy, animacja przeciwnika i liczne szczegóły są ogromnym plusem w grze. Poza tym Skyforge oferuje pomyślny miks prostych wiejskich okolic w różnych formach z obszarami podobnymi do science-fiction, który powoduje ostry kontrast i nadaje grze jej świeży charakter.

Płynna mechanika gry i walki:

Na szczęście Skyforge nie jest jedynie optycznym świecidełkiem, które chce uwieść graczy wyłącznie przy pomocy ładnych obrazków. Mechanika gry oraz szczególnie system walk dorównują grafice gry. Przez to, że możecie wybrać pomiędzy tuzinem klas, macie także do dyspozycji odpowiednią ilość talentów i umiejętności do obrony i ataku. Nie ograniczają się one jednak w swoim użyciu jedynie do prostego klikania i celowania, lecz mogą one także wiele od was wymagać. Prawidłowe ustawienie, odpowiednia strategia i ręczne celowanie to tylko niektóre z rzeczy, która czynią mechanikę gry i system walk tak ujmującym.

Cechy Skyforge

  • Darmowa MMORPG w świecie fantasy: wystarczy raz się zarejestrować, ściągnąć grę i już można grać. Skyforge jest grą zupełnie darmową.
  • Niepowtarzalny system klas: wybierzcie w Skyforge tylko jedną postać, którą możecie grać przy pomocy 13 różnych klas.
  • Ujmujący rozwój postaci: przy pomocy Ascension Atlas nic nie stoi wam na przeszkodzie w rozwinięciu waszej postaci.
  • Zachwycająca grafika: dzięki mocy Cry Engine grafika w Skyforge wygląda po prostu fenomenalnie i jest bardzo różnorodna.
  • Płynna mechanika gry i walki: Skyforge oferuje wyszukany i płynny system walk dzięki dużej ilości talentów i umiejętności.

Graj za darmo!

Podsumowanie Skyforge

Okay, darmowa gra z gatunku MMORPG akcji osadzona w świecie fantasy Skyforge jest super. To tyle na ten temat. Graliśmy w nią kilka dobrych godzin i szczerze mówiąc moglibyśmy spędzić z nią jeszcze raz tyle. Dlaczego? Skyforge jest po prostu błogosławieństwem pośród przeciętnych gier typu free-to-play i to nie tylko z powodu swojej grafiki. Oczywiście jest ona wyśmienita, jest ona jednak jedynie częścią całego pakietu. To rzeczy takie jako dopracowany system klas, swoboda w rozwoju postaci i mechaniki takie jak Ascension Atlas, które robią dobre wrażenie i czynią tę grę tym, czym właśnie jest.

Zdjęcia Skyforge

 


Zdjęcia Skyforge

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*