Rail Nation

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
4
Handling
2.5
Społeczność
5
Ogólny
3.5

Rail Nation – fascynacja koleją w przeglądarce!

Kolejowa gra przeglądarkowa  – kto z nas jako dziecko nie bawił się miniaturką kolei? Nowiusieńka kolejowa gra przeglądarkowa nawiązuje do tych wspaniałych czasów i wzbudza kolejową radość gry w przeglądarce. Czy lokomotywy parowe, z silnikiem diesla i elektryczne nadal sprawiają tyle frajdy? Specjalnie dla was przetestowaliśmy to…

Oficjalny trailer Rail Nation

Graj za darmo!

Zasady gry Rail Nation

W bezpłatnej grze przeglądarkowej Rail Nation, będącej kolejową symulacją chcecie na sam szczyt. Waszym celem jest przeistoczenie nieznanego nikogo w bogatą i słynną szychę transportu. Dlatego też musicie transportować towary, budować odcinki kolejowe i pokonywać konkurentów.

Pierwsze kroki

Rail Nation prowadzi gracza przez różne epoki historii kolei. Startujecie jedynie z paroma groszami w ręku i ze starą lokomotywą parową. Pierwsze pieniądze zarabia się poprzez dostawę aż do 40 różnych towarów do sąsiednich miast. Zdobyte środki mogą zostać zainwestowane w ulepszenia lokomotyw, w nowe lokomotywy, badania i rozwój, budowę dworca i miast, jak i w strategiczną rozbudowę sieci kolejowej.

Rozwój

Jak tylko zarobicie pierwsze pieniądze, możecie poprzez strategiczną rozbudowę sieci kolejowej dotrzeć do następnych miast i je zaopatrzyć. Poprzez ulepszenia lokomotyw lub zamianę na nowe lokomotywy możecie poza tym szybciej transportować większą ilość towarów. Konkurujecie przy tym nieprzerwanie z innymi graczami. Gracze ci również próbują zaspokoić potrzebę miast towarami i robią lepsze interesy, o ile uda im się szybciej dotrzeć na miejsce.

Wspólna gra

Jak tylko dostarczyło się pierwsze towary i ustaliło się strategiczne trasy, rozsądne jest zakładanie tak zwanych spółek z innymi graczami. Spółki w Rail Nation są odpowiednikiem sojuszów czy klanów w innych grach. W ramach takich spółek można wymieniać się z innymi graczami, dzielić się radami i wskazówkami, wzajemnie sobie pomagać i nawet stawiać czoła innym spółkom, by zdobyć najlepsze trasy transportowe. Poza tym spółki mają możliwość stawiania specjalnych budowli, które z kolei przynoszą bonusy dla wszystkich członków spółki. Rail Nation jest grą przeglądarkową opartą na rundach. Jedna runda gry trwa ok. 3-4 miesięcy. Na koniec zostają wybrani najlepsi gracze i spółki i podział rozpoczyna się od nowa.

Cechy:

  • Rozwój: buduj i odkryj ponad 113 lokomotyw, pociągów towarowych i wagonów i rozwijaj je za pomocą update’ów
  • Ogromne światy gry: w Rail Nation możesz zaopatrzyć towarami ponad 50 miast z ponad 1700 zakładami na każdej mapie
  • Upgrade‘y & udoskonalenia: ulepszaj twoje dworce wraz z ponad 11 różnymi budynkami i 300 poziomami rozbudowy
  • Związki: połącz się z innymi graczami w spółkach z własnymi budynkami, zaletami i regułami
  • Strategiczne planowanie tras: stwórz efektywne trasy transportowe i zaopatruj miasta różnymi towarami
  • Bezpłatne granie: graj darmowo w Rail Nation i bezpośrednio w twojej przeglądarce bez download’u i staw czoła sporej ilości konkurentów

Graj za darmo!

Podsumowanie Rail Nation

Bezpłatna kolejowa gra na przeglądarkę Rail Nation zachwyca swoją piękną grafiką. Nie ustępuje ona w niczym znanym konkurentom takim jak Railroad Tycoon. Gra ta nie nadaje się także dla graczy nieposiadających większych wymagań. Aby odnieść sukces w Rail Nation, należy bowiem taktycznie i strategicznie bardzo dobrze przemyśleć rozbudowę sieci. Przez to gra ta, może być nieco skomplikowana dla graczy początkujących, oferuje za to sporo uciechy w dalszej grze. Jeśli więc logistyka jest twoją mocną stroną, a kolej twoim fetyszem – to trafiłeś pod dobry adres! Rail Nation jest poza tym całkowicie pozbawiona przemocy i jest tym samym przeznaczona także dla młodszych graczy.

Zdjęcia Rail Nation

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*