One Piece 2

Grafika
3
Przyjemność z grania
3.5
Handling
2.5
Społeczność
4
Ogólny
3

One Piece 2 – zostań królem piratów!

Przeglądarkowa gra MMORPG – uwaga fani mangi! One Piece 2 jest genialnym i darmowym następcą klasyka piratów One Piece wydanego przez Joygames. Ten, kto nie kojarzy serii mangi One Piece, powinien wypróbować tę grę. Tak więc postawcie żagle i podążajcie za nami w waszej drodze do najpotężniejszego pirata wszechczasów!

Graj za darmo!

Zasady gry One Piece 2

Tak jak każda bezpłatna gra MMORPG, tak i One Piece 2, rozpoczyna się tworzeniem postaci. Mamy tutaj wybór pomiędzy czterema różnymi klasami z różnymi ich mocnymi i słabymi stronami. Po zdecydowaniu się na jedną z klas stawiamy czoła naszym pierwszym zadaniom. Szczególnie spodobało nam się to, że nasze zlecenia otrzymujemy od postaci z oryginalnej mangi i przez to czujemy się od razu częścią świata One Piece! Równie wspaniała jest też grafika, która utrzymana jest w stylu mangi i przyczynia się do świetnej atmosfery w One Piece 2. Przygotujcie się zatem na coś więcej niż tylko atmosferyczne polowanie na legendarny skarb piratów ‘One Piece’!

Naładowany akcją system walk:

W grze One Piece 2 nie stawiacie czoła waszym wrogom w pojedynkę, lecz wraz z całym oddziałem piratów! Każdy członek waszej pirackiej drużyny ma przy tym swoje własne specjalne umiejętności, które mogą porządnie zamieszać w walce. Od naładowanych strzałów muszkietem, porywających kombinacji ciosów pięścią, aż do niszczycielskich czarów, tutaj dostępne jest praktycznie wszystko, co sprawi, że pole bitwy się zatrzęsie! Oczywiście wszystkie te specjalne ataki są wspaniale zainscenizowane i miłe dla oka. Równie wspaniały jest fakt, że w trakcie gry możemy przejąć do naszej pirackiej ekipy cały szereg postaci z mangi!

Doskonały system uzbrojenia:

Jak na prawdziwych korsarzy przystało, w One Piece 2 nie wykonujemy żadnego zadania za darmo. W ten sposób otrzymamy szybko całą serię świetnego uzbrojenia. Potężne szable, migocące pierścienie i nowe zbroje to zaledwie niektóre z tych nagród. Poprzez Battle Power (moc walki) dowiecie się, które z tych przedmiotów zwiększą waszą siłę. Według nas udany sposób na  uwolnienie graczy od denerwujących zadań matematycznych. W ten sposób gracz może w pierwszej kolejności skupić się na rozwiązaniu udanych zadań. Oprócz tego możliwe jest również zdobycie pojedynczych przedmiotów przy pomocy kamieni szlachetnych, aby stały się one jeszcze potężniejsze!

Interesujący system eventów:

Programiści Joygames wykombinowali coś szczególnego wraz z ich systemem eventów. Dzięki temu każdego dnia dostępne są eventy, które różnią się bardzo miedzy sobą i posiadają praktycznie wszystko to, co należy do zadań pirata. Przykładowo można przetestować swoją korsarską wiedzę w pirackim quizie. Im więcej pytań odpowie się prawidłowo, tym więcej nagród można otrzymać. Oczywiście nie może zabraknąć tu poszukiwania skarbów! Zanim udacie się na poszukiwanie wspaniałych skarbów, musi najpierw zostać odnaleziona mapa skarbów. Uważajcie jednak – skarby mogą również zostać skradzione!

Budujcie i ulepszajcie wasz statek piracki:

Jako pirat jest się wszystkim tylko nie szczurem lądowym, potrzebny jest zatem statek. Statek ten możecie w One Piece 2 oczywiście wyposażyć. Nowe działa byłyby całkiem przydatne. Ulepszają one waszą moc walki i wzbudzają strach u waszego wroga! Dobry statek to jednak nieco więcej niż działa. Możliwe jest również ulepszenie masztu, pokładu i żagli i nadanie przez to waszemu statkowi własnego charakteru. Fani serii od razu zauważą, że statki, tak jak i postacie, zostały oryginalnie przejęte z mangi. Wyposażcie zatem nie tylko wasz oddział, lecz wzmocnijcie również wasz statek w waszej drodze do króla piratów!

Cechy One Piece 2

  • Gra darmowa: musicie się zarejestrować, stworzyć waszą postać i możecie grać w waszej przeglądarce!
  • Wspaniała grafika mangi: One Piece 2 pozostaje wierny oryginałowi i oferuje wam kolorowy i żywotny świat mangi.
  • Ujmujące eventy: od pirackiego quizu do poszukiwania skarbów – One Piece 2 oferuje wam interesujące eventy każdego dnia. Precz z nudą!
  • Walki pełne akcji: sterujcie waszym oddziałem w wyciskających pot walkach przeciwko marynarce wojennej i innym piratom!  
  • Obszerna budowa statku: zdobądźcie coraz to silniejsze statki do przemierzania mórz w One Piece!  
  • Przemyślany system uzbrojenia: zbierajcie coraz to lepsze uzbrojenie i ulepszajcie w ten sposób waszą moc walki.

Graj za darmo!

Podsumowanie One Piece 2

Bezpłatna gra przeglądarkowa MMORPG i hit piratów One Piece 2 jest czymś nie tylko dla fanów serii manga! Oczywiście jest ona przeznaczona dla graczy, którzy znają się na mandze i mogą spotkać tu znane im postacie. Przeglądarkowa gra MMORPG urzeka jednak również nowicjuszy. Poprzez szalony system walk i zgrane zadania pirackie można szybko zapoznać się z grą. Szybki wzrost waszej pirackiej drużyny oraz zdobywanie potężnych umiejętności i broni sprawiają radość w grze. W sumie jest jeszcze wiele innych zalet One Piece 2, które moglibyśmy wymienić, i które gra ta ma do zaoferowania. Poddajcie się urokowi pięknego świata mangi i odkryjcie wiele wyzwań w One Piece 2. Nadal poszukujemy wielkich skarbów i nie odstawiliśmy jeszcze rumu na bok!

Zdjęcia One Piece 2

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*