Metin 2

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3.5

Metin 2 – Zostań członkiem wielkiej społeczności!

Fantasy MMORPG – Metin 2 to kamień milowy w branży gier MMORPG. Już po kilku godzinach, dzięki zapierającemu dech w piersiach świecie gry, całkowicie przekonał do siebie nie tylko nas, ale i miliony innych graczy, którzy są częścią olbrzymiej społeczności. Czy ta darmowa gra fantasy MMORPG pochłonie Cię, tak jak nas? Spróbuj wyrobić sobie zdanie czytając naszą recenzję.

Oficjalny Trailer

Graj za darmo!

Opis gry Metin 2

Drzemie w Tobie ninja lub może czarny mag? Jeśli tak, to Metin 2 jest grą dla Ciebie! W tej darmowej fantasy MMORPG wcielasz się w rolę sojusznika Boga Smoków i wraz z olbrzymią społecznością innych graczy bronisz jego potężnego królestwa na Dalekim Wschodzie. Zagraża Wam zniszczenie przez paczący wpływ meteorytu zwanego Kamieniem Metin. Olbrzymi świat Metin 2 oferuje tak wiele, że ciężko wszystko wymienić, ale spróbowaliśmy ukazać najważniejsze funkcje i zalety gry!

Klasa dla każdego:

Dzięki oferowanym 4 różnym klasom postaci – Wojownik, Ninja, Szaman i Sura – każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś raczej typem atakującym i chcesz podczas walk być zawsze  z przodu? To nie przegap okazji, by wędrować jako Wojownik z mieczem i tarczą przez azjatyckie imperium. Fani magii mogą za to jako Szamani pokazać, co w nich drzemie i rozprawiać się za pomocą swoich mistycznych zdolności z przeciwnikami na odległość. A może, tak jak my, nie potrafisz się zdecydować, czy wolisz miecz czy czarodziejską różdżkę? To zostań Sura, który łączy te siły za pomocą czarnej magii i który stał się naszą ulubioną postacią!

Grać samemu nie jest fajnie, dlatego grasz tutaj z MILIONAMI:

Każdy to zna: nawet najlepsza gra na dłuższą metę może stać się nudna, jeżeli nie dzielimy przygód z innymi. Ten problem nie spotka Cię nigdy w Metin 2! Dzięki olbrzymiej społeczności i zintegrowanemu czatowi głosowemu nie spędzisz w tej darmowej fantasy MMORPG ani sekundy sam, a jeżeli to Ci nie wystarczy, możesz założyć ze swoimi nowymi współtowarzyszami własną gildię. Możesz wznosić też budynki gildii i pokonywać swoich przeciwników  wspólnie z sojusznikami.

Zabawa  bez końca dzięki PvP:

Dla fanów PvP znajdzie się też co nieco. Po długich questach i levelach przychodzi ochota sprawdzić się w pojedynkach z innymi graczami z wielkiego świata Metin 2. Ale uwaga –jeżeli nie masz zamiaru przegrywać – konieczna jest tutaj strategia. Ponieważ tak jak różne są klasy postaci w Metin 2, tak różnią się też możliwości ataku. Ale po krótkim treningu szybko zrozumiesz o co chodzi i dzięki olbrzymiej społeczności będziesz mógł mierzyć się z tyloma przeciwnikami, z iloma zechcesz.

Funkcje i zalety gry

  • Wielki dalekowschodni świat: wędruj przez niekończący się świat z ekscytującą historią w tle i poczuj na własnej skórze  klimat wchodnioazjatyckiego cesartswa
  • System klas: wybierz jedną z 4 klas i znajdź swojego osobistego faworyta wśród Wojowników, Ninja, Szamanów i Sura
  • Olbrzymia społeczność: przeżywaj przygody z nowymi przyjaciółmi z całego świata
  • System PvP: podnoś swoje zdolności w questach oraz ciągłych pojedynkach z innymi graczami w niezwykłym systemie PvP
  • Zakładanie gildii: zawiązuj sojusze z nowymi graczami i załóż własną gildię, której budynki staną się miejscem schronienia dla Twoich sojuszników

Graj za darmo!

Podsumowanie Metin 2

Metin 2 zauroczył nas swoim olbrzymim, dalekowschodnim światem, w którym można się dosłownie zatopić. Ale tej darmowej fantasy MMORPG nie brakuje też nic pod względem technicznym: każda z 4 klas postaci cieszy na swój sposób, a wyjątkowo pomysłowy tryb PvP przywiązał nas na wiele godzin do komputera. Nasza opinia nie jest dla Was wystarczająca? To nic, bo miliony graczy na całym świecie są tego samego zdania, dzięki czemu Metin 2 uznanawny jest za wielki sukces na scenie gier MMORPG.

Zdjęcia Metin 2

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*