League of Angels II

Grafika
5
Przyjemność z grania
5
Handling
5
Społeczność
5
Ogólny
5

League of Angels II – na skrzydłach światła

Kontynuacja gry gatunku fantasy MMORPG – ci z was, którzy mieli już w rękach poprzednika League of Angels II, bezpłatnej gry przeglądarkowej, powinni czytać z uwagą. To sprawozdanie rozchodzi się bowiem o ten tytuł, który niedawno się ukazał, a tytuł ten ma coś w sobie. Tutaj przekonacie się, co jest lepsze u następcy w porównaniu z jego poprzednikiem!

Oficjalny trailer League of Angels II

Graj za darmo!

Zasady gry

Tak jak jej poprzednik League of Angels II jest klasyczną grą MMORPG. Zważywszy na wydarzenia w League of Angels wyglądało najpierw na to, że świat się uzdrowił i zło zostało pokonane. Jednak pozory myliły i zło na nowo powstało i na nowo zagraża twojej ziemi. W tym momencie wchodzisz ty do gry. Jako jeden z nielicznych bohaterów, którzy stawiają czoła ciemności, rozpoczynasz podróż jako rozwijający się talent, lecz z pewnością nie jako bogaty i doświadczony poszukiwacz przygód. Jest jednak sporo przygód do odkrycia i nawet najbardziej doświadczony karierowicz będzie mógł się rozwijać. To, gdzie są twoje granice, zależy tylko od ciebie, ale jedno jest pewne: wraz z każdym zdanym egzaminem będziesz dojrzewał i na końcu staniesz się może nawet tym, który wyznacza granice zgrajom ciemności.

Stwórz formację z niepowtarzalnych bohaterów:

Jedną z podstawowych cech League of Angels II jest jej pomysłowy system formacji. Jeśli sami stawicie czoła ciemnościom, dojdziecie kiedyś do punktu, kiedy zgraje was obezwładnią. Na szczęście istnieje niebiańska pomoc! Na całym obszarze waszego królestwa spotkacie przeróżne stworzenia i wiele z nich posiada boskie moce. Jeśli zyskacie łaskę tych potencjalnych współtowarzyszy, siła uderzeniowa waszej ekipy zwiększy się drastycznie. Oczywiście nie każdy współtowarzysz zostawi wszystko, aby się do was dołączyć, lecz przy pomocy kilku miłych słów i od biedy machnięciu mieczem udało się jak do tej pory pokonać każdą różnicę zdań. Zwłaszcza że nie każdy towarzysz równa się innemu. Niektórzy z tych bohaterów znają się znakomicie na pochłanianiu wyrządzonych szkód, inni z kolei potrafią czarować. Waszym zadaniem jest tutaj stworzenie funkcjonującej i zgranej ekipy.

Ulepszona grafika i system walk:

League of Angels wyglądała super, szczególnie jak na bezpłatną grę przeglądarkową. Nie martwcie się, w przypadku League of Angels II sytuacja jest podobna, a nawet jeszcze lepsza. Tła, postacie, animacje i cały świat pełen nieliczonych szczegółów i drobnych niespodzianek, których nie widać na pierwszy rzut oka. Cechy, które ujawniają się szczególnie podczas walk. Ataki, które pustoszą cały monitor, kombinacje i same finishing moves w zwolnionym tempie, nadają tej grze i jej systemowi walk szczególny charakter.

Cross-Realm PvP i wiele więcej:

Nie możemy tutaj zapomnieć o PvP! Cecha, która wyróżniała się już w League of Angels i która została jeszcze bardziej ulepszona. Jednym z naszych faworytów jest Cross-Realm PvP. Może i fajnie jest być numerem jeden na ojczystych serwerach, ale dla tych wszystkich, którzy mają większe aspiracje, odpowiedzi dostarcza Cross-Realm PvP, PvP obejmujące wiele serwerów. A jeśli macie jednak ochotę na coś innego, dostępne są również inne liczne opcje zaopatrzenia się w wyposażenie i rzadkie przedmioty. Liczne eventy, dungeony i inne przygody czekają na was.

Cechy League of Angels II

  • Gra bezpłatna: wystarczy się raz zarejestrować i już można grać. League of Angels II jest grą darmową i dostępną w waszej przeglądarce.
  • Stwórz formację z niepowtarzalnych bohaterów: załóż sojusz z potężnymi boskimi postaciami i pokonaj zgraje ciemności.
  • Ulepszona grafika i system walk: ulepszona grafika i uświetniony system walk dostarczają świeżej bryzy w League of Angels II.
  • Cross-Realm PvP i wiele więcej: zmierz się z graczami z całego świata i wejdź na tron jako absolutny numer jeden.

Graj za darmo!

Podsumowanie League of Angels II

Sukces poprzednika nie zaskoczył nikogo i zapewne nie zaskoczy nikogo, jeśli bezpłatna gra gatunku fantasy MMORPG League of Angels II osiągnie podobny sukces. Przepis na to wydaje się być całkiem prosty: wystarczy wziąć wszystko to, co uczyniło grę League of Angels tak dobrą grą i ulepszać i rozszerzać to. Z pewnością udało się to w przypadku League of Angels II. Szczególnie system walk zasługuje tutaj na wyróżnienie, gdyż kombinacje i slow motion finishing w połączeniu z ulepszoną grafiką są po prostu wspaniałe. Dlatego też League of Angels II jest musem dla wszystkich, którzy grali w poprzednika i oczywiście dla wszystkich, którzy szukają gry przeglądarkowej MMORPG wielkiego formatu.

Zdjęcia League of Angels II

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*