Khan Wars

Grafika
4.5
Przyjemność z grania
4.5
Handling
5
Społeczność
4.5
Ogólny
4.5

Khan Wars – średniowieczna gra przeglądarkowa all inclusive

Przeglądarkowa gra strategiczna – przyznajmy to od razu: Khan Wars przekonało nas do siebie. W grze tej super grafika napotyka na nowe elementy mechaniki gry. Zajmująco, wyzywająco, świeżo i przede wszystkim darmowo! Dzięki temu Khan Wars wciągnął do tej pory tysiące graczy na całym świecie. Zadecydujcie sami na podstawie naszego testu, czy wy również ulegniecie tej strategicznej grze polegającej na rozbudowie…

Oficjalny trailer Khan Wars

Graj za darmo!

Opis gry Khan Wars

Nie tylko na polu bitwy, lecz również w obrębie własnego kraju, chodzi o udowodnienie strategicznej zręczności, by móc przeciwstawić się innym ludom oraz zdobyć sławę i honor. Uroczo zaprojektowany średniowieczny interfejs tej strategicznej gry przeglądarkowej czeka wraz z wieloma cechami, by przyprawić graczy o szybsze bicie serca.

Indywidualne zamki:

Gracz, jako władca własnego zamku, jest odpowiedzialny za jego rozbudowę. Oprócz celu, którym jest wojskowe przygotowanie własnego terenu na wojny, kasztelan ma za zadanie zaopatrzenie ludu w surowce. Poza tym gracz ma do dyspozycji 16 różnych jednostek walecznych i oblężnych oraz 12 innych niepowtarzalnych jednostek, którymi może dowodzić. Jedynie ten, kto podąża za najlepszą strategią i zręcznie rozbuduje swój zamek, może wygrać wojny carskie.

Osiągnięcie swoich celów w pojedynkę lub w zespole:

Po wybraniu swojego ludu spośród dwunastu możliwych, rozpoczyna się profilowanie własnego generała. Do wyboru są liczne umiejętności oraz przedmioty wyposażenia. Ten, kto zdecyduje się na odpowiednich sprzymierzeńców, wzmacnia jednocześnie swoją pozycję w grze. Własna postać może w pojedynczych walkach otrzymać dzięki zwycięstwom dodatkowe umiejętności, które wzmocnią własną armię i lud.

Liczne możliwości gry:

Każdy gracz musi sam dla siebie ustalić, która strategia gry jest dla niego najlepsza, by mógł on zostać ostatecznie władcą średniowiecznego królestwa. Nie tylko toczenie walk stoi w centrum uwagi w Khan Wars, lecz również wzmocnienie własnego kraju oraz zaopatrzenie ludu w artykuły spożywcze oraz surowce odgrywają tu równie ważną rolę. To, czy bardziej opłaca się raczej agresywna taktyka gry w formie ataków i plądrowania, czy też może handel oraz mądra polityka jako droga do sukcesu, musi zostać indywidualnie zadecydowane.

Cechy Khan Wars

  • Rozbudowa zamku: każdy gracz rozbudowuje indywidualnie swój zamek i przygotowuje się w ten sposób na wojny carskie.
  • Postaci do zindywidualizowania: liczne umiejętności pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego bohatera.
  • Gra w pojedynkę lub w zespole: w zależności od strategii walki mogą być toczone w pojedynkę, lub wraz z innymi graczami.
  • Różnorodne światy gry: ujmująca grafika oraz szczegółowość budynków zapewniają jeszcze więcej radości w grze.
  • Duża wspólnota: gracze na całym świecie są gotowi do sprzymierzenia się z tobą.

Graj za darmo!

Podsumowanie Khan Wars

Bezpłatna średniowieczna gra strategiczna na przeglądarkę Khan Wars przekonała nas do siebie pod wieloma względami. Oprócz ogromnego świata gry ta bezpłatna gra przeglądarkowa oferuje graczom wiele możliwości zarządzania swoim zamkiem oraz przygotowania się do walk przeciwko innym graczom. Różnorodność umiejętności umożliwia stworzenie przy tym absolutnie indywidualnego bohatera. Khan Wars zostało według nas słusznie nagrodzone w roku 2008 nagrodą „Browsergame of the Year“ jako „Najlepsza gra strategiczna“.

Zdjęcia Khan Wars

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*