Hero Zero

Grafika
3
Przyjemność z grania
4
Handling
3
Społeczność
4.5
Ogólny
3.5

Hero Zero – „mięśnie śmiechowe“ gwarantowane

Przeglądarkowa gra bohaterów RPG któż ich nie zna – bohaterów swojego dzieciństwa, którzy ratują nieustannie świat przed super Łotrzykami, klęskami żywiołowymi i  stworzeniami szalonych naukowców. Czym byłby Peter Parker bez ukąszenia pająka, Batman bez swojego majątku i Superman bez rodziny z pozaziemskimi korzeniami – całkiem przeciętnym typem z dziwnym gustem, jeśli chodzi o modę. W bezpłatnej grze przeglądarkowej „Hero Zero“ gracz wciela się na początku w rolę bohatera o śmiesznym wyglądzie z komiksu, który stopniowo wspina się po szczeblach kariery, by zostać prawdziwym super bohaterem. Przeczytajcie sami, jakie śmieszne cechy na was czekają.

Oficjalny Trailer

Graj za darmo!

Opis gry Hero Zero

Podstawową ideą gry jest wytrenowanie swojej osobistej postaci od zera do super bohatera, by na końcu móc pokonać najsilniejszych z ligi super bandziorów. Gra jest prosto skonstruowana, tak, że można od razu zacząć grać. Gracz uzyskuje przy tym wsparcie dzięki wielu przydatnym cechom.

Setki możliwych wariacji

W Hero Zero gracz ma duży wybór spośród setek różnych możliwości, by zindywidualizować swoją postać. Nos, burza loków czy brwi – tworzenie wyglądu bohatera ma nieograniczone możliwości. W dalszym przebiegu gry gracz może udoskonalać swoją postać poprzez kostiumy i wyposażenie potrzebne do zwalczania łotrzyków i stworzyć przez to jedynego w swoim rodzaju bohatera.

Bez pracy nie ma kołaczy…

Przeistoczenie się z chudzielca do mięśniaka wymaga oczywiście odrobiny treningu. Wizyty w hali treningowej dostarczają doświadczenia potrzebnego do ulepszenia swoich umiejętności. Pieniądze na utrzymanie bohatera, jak i epickie wyposażenie do polowania na bandziorów można zdobyć na nieskończonych misjach w 10 różnych światach. A co powiesz na pojedynek bohaterów?

Praca zespołowa

W Hero Zero gracz posiada także możliwość dołączenia do drużyny. Gracze mogą wspólnie wyruszyć na polowanie na trofea, zdobyć poważanie drużyny i wypełnić jej portfel. Poprzez wpłacanie do wspólnej kasy kwatera zespołu może zostać wyposażona i bohaterzy mogą zbierać przez to różne bonusy, które pozwolą im zdobyć więcej pieniędzy i punktów doświadczenia. Rozbudowany czat ułatwia komunikację pomiędzy graczami, a uratowaniu świata nic więcej nie stoi już na przeszkodzie.  W dalszej grze można przysporzyć sobie zwierzęcego towarzysza, który z zaangażowaniem dzielnie będzie wspierać we wszystkich bohaterskich walkach.

Styl i humor

Na szczególne wyróżnienie zasługują zabawne grafiki i nazwy. Hero Zero nie stawia na powagę, lecz na pogodny humor. Sam fakt wysłania na początku gry antybohaterów na polowanie na bandziorów w szlafroku i uzbrojonych w suszarkę do włosów świadczy o figlarnej kreatywności programistów gry. Począwszy od tytułu „Frajera z Sąsiedztwa“ gracz może wypracować sobie poprzez „Bohatera w Trakcie Edukacji“ i „Praktykanta u Superbohatera“ tytuł „Prawdziwego Superbohatera! W Pelerynie!“. Arsenał broni rozwija się także od „Suszarki Ostrożnego Nadmuchu“ do „Złotej Szczotki Klozetowej Zniszczenia Vanion“.

Cechy

  • Zabawa pełna humoru: sympatyczne grafiki komiksowe i śmieszne nazwy przedmiotów i umiejętności
  • Jedyne w swoim rodzaju postacie: niezliczone różne możliwości tworzenia osobistej postaci bohatera
  • Ogromny świat gry: 10 jedynych w swoim rodzaju obszarów z różnymi zadaniami i przeciwnikami
  • gwarantowana długa radość z gry: liczne misje główne i poboczne w różnych regionach oraz level cap 400
  • Umiejętności, które można indywidualizować: bohater może poprzez trening stworzyć indywidualne i niepowtarzalne kombinacje umiejętności

Graj za darmo!

Podsumowanie Hero Zero

Hero Zero jest darmową grą online z podziałem na role z niepowtarzalnym poczuciem humoru. Prosta zasada gry umożliwia graczowi natychmiastowy udział w wydarzeniach gry. Dzięki postaciom, które można indywidualizować, każdy znajdzie coś dla siebie w tej grze, a liczne misje zagwarantują, że nie będzie nudno. Ten, kto chce grać z radością, trafił tu pod dobry adres.

Zdjęcia Hero Zero

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*