Grepolis

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
4.5
Handling
3.5
Społeczność
4.5
Ogólny
4

Grepolis – zostań władcą dzięki mocy bogów!

Starożytna gra przeglądarkowa – niechaj bogowie będą dla Ciebie łaskawi! W darmowej strategicznej grze przeglądarkowej Grepolis jesteście odważnymi zdobywacami, których zadaniem jest założenie polis, panowanie nad nią i okrycie jej niesamowitą sławą. Różnorodne możliwości, doskonała grafika oraz wzrastająca dynamika starożytności czynią tą grę prawdziwym skarbem dla wszystkich fanów gier strategicznych. Czy Grepolis jest także waszą nową ulubioną grą? Przeczytajcie nasz test i wyróbcie swoje zdanie..

Oficjalny trailer Grepolis

Graj za darmo!

Opis gry Grepolis

Gra nieskończonych możliwości. Wasze strategiczne zdolności są nieogranicznone w   darmowej grze strategicznej Grepolis. Sami decydujecie o tym, jak postępujecie. Liczne features troszczą się tuż obok przyjemnej i autentycznej atmosfery o jedyne w swoim rodzaju doświadczenie w grze. Zebraliśmy dla was tutaj najważniejsze punkty.

Żadnych ograniczeń:

W Grepolis wszystkie drogi są dla gracza otwarte, aby mógł on osiągnąć swój cel, którym jest rozbudowanie własnej polis. W ten sposób można nie tylko powiększyć swoje miasto i zgromadzić więcej mieszkańców poprzez wznoszenie budynków, lecz także ruszyć w kierunku nowych wybrzeży i osiedlić się na jednej z około 20 000 innych wysp. Grepolis oferuje nieograniczone możliwości także jeśli chodzi o wspólnotę z innymi graczami. Ten kto chce, może atakować swoich przeciwników ile tego dusza zapragnie, ten kto preferuje bardziej pokojowe nastawienie, może się z nimi łączyć i tworzyć w ten sposób potężne przymierza.

Pomoc bogów:

Zaleta gry, która ma miejsce w starożytności? Oczywiście greccy bogowie! Oprócz Zeusa, Hadesa i Posejdona można tu spotkać wielu innych bogów greckiej mytologii.

To właśnie im w Grepolis gracz może składać hołd, aby mu pomagały i strzegły jego polis. Tutaj należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, któremu bogowi gracz się szczególnie oddaje, gdyż każdy z nich ma inne moce. W ten sposób ponownie są wymagane strategiczne zdolności gracza.

Gigantyczne bitwy:

Walka jest elemantarnym składnikiem Grepolis, w końcu co to za pociecha, jeśli ciągle się siedzi na własnej wyspie? W grze tej gracz może stworzyć zarówno flotę jak i wojsko lądowe i je uzbroić. W Grepolis wszędzie mogą powstać walki. Na wyspach lub na otwartym morzu. Dlatego też ważne jest, by dobrze uzbroić obie armie i zawsze być przygotowanym na atak wroga. Oczywiście dobrze też jest mieć sprzymierzeńców, którzy dołączą się w walce. Z tego powodu należy wziąć pod uwagę możliwość zawierania sprzymierzeń z innymi graczami.

Cechy Grepolis

  • Nieskończone możliwości: sam obierasz strategię zostania najpotężniejszym zdobywcą starożytności
  • Boskie wsparcie: skorzystaj z pomocy różnych bogów i wybierz pasujące do ciebie moce.
  • Postęp poprzez questy: zalicz liczne questy i przyglądaj się temu, jak twoje miasto rośnie i przybywa jego mieszkańców
  • Wojna lub pokój: pokonaj twoich sąsiadujących współgraczy lub zawierz przymierza z nimi, by stać się mocniejszym przeciwko innym wrogom.
  • Epickie bitwy morskie: trenuj twoje wojska morskie i lądowe i bierz udział w gigantycznych walkach na lądzie lub na morzu
  • Szczegółowa grafika: rozkoszuj się grafiką najwyższej jakości oraz autentycznym przeżyciem greckiej starożytności

Graj za darmo!

Podsumowanie Grepolis

Cóż pozostaje jeszcze do powiedzenia? Darmowa strategiczna gra przeglądarkowa Grepolis imponuje na każdym kroku i przyprawia o szybsze bicie serca każdego fana strategii. Gra ta, przekonuje do siebie nie tylko swoimi licznymi cechami, lecz przede wszystkim krótkim oczekiwaniem na zaliczenie questów oraz łatwym i przejrzystym startem gry. To wszystko połączone z różnorodnością gry oraz zaletami tematu starożytności, czyni Grepolis jedynym w swoim rodzaju przedstawicielem tego gatunku gier. Gra, którą definitywnie należy wypróbować!

Zdjęcia Grepolis

Kommentare zu Grepolis

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*