Goodgame Empire

Grafika
5
Przyjemność z grania
4
Handling
5
Społeczność
4.5
Ogólny
4.5

Goodgame Empire – do boju marsz!

Strategiczna gra w przeglądarce internetowej – słyszycie odgłos szeleszczącej zbroi, stukot końskich kopyt i dźwięk uderzających o siebie mieczy? To znak, że wylądowaliście w samym środku bezpłatnej strategicznej gry przeglądarkowej Goodgame Empire.  Odkryjcie nieznane lądy, budujcie fortece nie do zdobycia i podbijcie średniowiecze przy pomocy waszych potężnych sił zbrojnych!

Oficjalny trailer

Graj za darmo!

Opis gry Goodgame Empire

W bezpłatnej grze przeglądarkowej „Goodgame Empire“ gracz przenosi się w średniowieczny świat i ma za zadanie przekształcić swój mały zamek w ogromną fortecę. Celem jest obrona przed złymi rycerzami rozbójnikami i zbudowanie najpotężniejszego imperium wszechczasów. Przeczytajcie sami, co na was czeka!

Kamień po kamieniu

Głównym zadaniem gracza jest rozbudowa własnego zamku i stworzenie prosperującego miasta oraz zręczne połączenie przy pomocy zasobów aspektu gospodarczego z wojskowym. Kolejne rodzaje budynków oraz coraz to silniejsi żołnierze udostępniane są graczom stopniowo w łącznie 70 poziomach. Potrzebujecie ich, gdyż na całym obszarze sąsiadują z wami rycerze rozbójnicy, którzy stają się silniejsi z każdym kolejnym atakiem.

Zabawa nie kończy się jednak na samym zamku. W wyższych poziomach można zdobyć aż do 3 dalszych pozycji i zagospodarować je. Pomagają one graczom wzmocnić własne wojsko, by osiągnąć ostatecznie praktycznie nieosiągalną pozycję dominującą. Dodatkowo towarzyszy graczowi przez całą grę dowcipny szereg questów wraz z licznymi misjami.

Odkryj nowe światy

Myślicie, że to już wszystko? Goodgame Empire ma jeszcze wiele więcej do zaoferowania. Liczne dzienne misje, tuziny sukcesów czy też wielokrotnie powracające questy czasowe wszystko to nieustannie zachęca do dalszej gry. Przede wszystkim zróżnicowane questy czasowe wymagają od graczy, by dali z siebie wszystko. Budowa potężnego olbrzyma w zaledwie kilka dni czy też niebezpieczni Nomadzi, którzy ni stąd, ni zowąd wkraczają na nasz ląd i muszą być ponownie wysłani tam, skąd pochodzą – jako władca zamku masz zawsze ręce pełne roboty. Jeśli macie nadal za mało, możecie dodatkowo do wielkiego imperium zdobyć 3 inne obszary. Każdy z nich wyposażony jest w jeszcze silniejszych i sprytniejszych przeciwników. Nawet doświadczonym graczom Goodgame Empire nie będzie w tej grze nudno. Na 5. mapie („Archipelag Sztormu“) gracz ma jedynie 30 dni, by rozbudować maksymalnie swoją metropolię i zebrać cenne kamienie, zanim wyspy zostaną zalane i całą budowę będzie można zacząć od nowa.

Moc więzi

W bezpłatnej grze przeglądarkowej Goodgame Empire strategiczne myślenie i wytrzymałość są ważnymi cechami charakteru, które powinien posiadać każdy władca zamku. Lecz nawet najwytrwalszy władca powinien połączyć się w końcu z innymi graczami i zawrzeć potężne sojusze. Nie tylko chronią one przed podstępnymi napaściami, lecz mają także wiele innych zalet i zapewniają możliwość poznania graczy, którzy myślą podobnie do was. Komunikacja w sojuszach wspomagana jest poprzez wewnętrzny czat i własne forum w sojuszu.

Udana kompozycja

Średniowieczna symulacja Goodgame Empire polegająca na rozbudowie królestwa czeka na  graczy wraz ze średniowieczną scenerią w dowcipnym stylu komiksu. Płynnie animowane grafiki i starodawne dźwięki porywają gracza w inny świat. Ten, kto podejrzewa tu płytką fabułę, myli się. Goodgame Empire jest zabarwiona wyrazistym humorem, co przejawia się często w licznych zadaniach oraz uroczych animacjach komiksowych i wywołuje uśmiech na twarzach graczy.

Cechy

  • Wielcy odkrywcy: Na ich odkrycie czeka łącznie 5 różnych światów, każdy z nich posiada 4 zamki gotowe do rozbudowy
  • Dopasowani przeciwnicy: Im silniejszy gracz, tym silniejsi stają się przeciwnicy komputerowi w każdym świecie
  • Długa zabawa: liczne questy wraz z 70 poziomami czekają na ich zdobycie przez graczy
  • Eventy bez końca: stale powracające misje ze wspaniałymi zadaniami i rozsądnymi nagrodami
  • Rozkosz dla oczu: pobudzająca grafika przeglądarkowa w średniowiecznej scenerii w dowcipnym stylu komiksu

Graj za darmo!

Podsumowanie Goodgame Empire

Bezpłatna gra przeglądarkowa Goodgame Empire oferuje wiele frajdy. Uszczęśliwi ona graczy, będących fanami symulacji rozbudowy i interesujących gier strategicznych. Liczne zadania, które należy wykonać na 70 poziomach, zyskujące na mocy NPCs oraz 5 różnych światów wraz ze swoimi specjalnościami troszczą się o to, by w grze nie zapanowała nuda. Naostrzcie miecze i zaprzągnijcie konie, świat „Goodgame Empire“ czeka na wasze przybycie.

Zdjęcia Goodgame Empire

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*