Desert Operations

Grafika
3
Przyjemność z grania
4
Handling
3
Społeczność
4
Ogólny
3.5

Desert Operations – wojenna strategia online!

Jeżeli jesteś fanem taktycznych manewrów i szczegółowej strategii, to wiedz że strategiczna gra przeglądarkowa Desert Operations jest idealna dla Ciebie.
Desert Operations jest nowym obsypanym nagrodami strategiczno-ekonomicynzm cudem ze stajni playzo. Czy w takim razie miłośnicy strategii będą zadowoleni? Sprawdziliśmy…

Oficjalny Trailer Desert Operations

Graj za darmo!

Zasady gry

Gra wojenna na przeglądarkę nie jest zasadniczo niczym szczególnym. W zależności od upodobania można znaleźć grę osadzoną w każdej epoce historycznej. Desert Operations, jako gra wojenna dziejąca się współcześnie, ma się odróżniać od konkurencji i zaskakiwać swoimi funkcjami. Poniżej mały zarys.

Przegląd funkcji:

Zasady tej bezpłatnej gry strategiczno – wojennej skazują ją na sukces. Zebrano tu razem: bardzo szczegółową możliwość rozbudowy, mnogość budowli, obiekty zbrojeniowe i badawczo-naukowe, dodano do nich setki różnych autentycznych jednostek lądowych, powietrznych i morskich. Wszystko to w połączeniu z tysiącami współgraczy i ekscytującymi starciami zaowocowało kilkakrotnie nagrodzoną gra wojenną.

Mądry system stosunków dyplomatycznych:

Najważniejszym elementem w przeglądarkowej grze wojennej jest oczywiście rozwój sprawnie funkcjonującej bazy. Powinna być ona zdolna do obrony przed wszystkimi wrogami i w związku z tym potrzebuje doskonałych fortyfikacji obronnych. Gdy takie już istnieją, można roztaczać wizje panowania na świecie. Warto w tym celu rozpocząć przemyślaną działalność polityczną. Desert Operations oferuje naprawdę pomysłowy system stosunków dyplomatycznych. Kraje mogą łączyć się w sojusze, wypowiadać wojny lub wspólnie planować atak i obronę.

Łatwy początek dla nowicjuszy:

Darmowa przeglądarkowa gra wojenna oferuje po prostu wszystko, co powinna zawierać klasyczna gra o panowanie nad światem. Dodatkowo aby zapewnić nowym graczom łatwiejsze wprowadzenie w kompletną i szczegółową materię gry początkowe misje są naprawdę łatwe do przeprowadzenia. Umożliwiają dobry przegląd funkcji i zalet gry. Ogólnie rzecz biorąc Desert Operations jest naprawdę dobrą grą sieciową.

Funkcje i zalety gry

  • Olbrzymi świat: zostań częścią wielkiego świata Desert Operations i poprowadź swój kraj do sławy i chwały
  • Szeroki arsenał: wyposaż swoją armię w mnóstwo jednostek powietrznych, lądowych i morskich
  • Przydatna dyplomacja: sprzymierz się z innymi, aby wspólnie atakować wrogów lub bronić się przed nimi
  • Lukratywny handel: sprzedawaj zdobyte lub wyprodukowane towary, by mieć więcej pieniędzy na rozbudowę swojej bazy lub armii
  • Wielka społeczność: tysiące innych graczy czekają tylko na to, abyś się z nimi zmierzył!

Graj za darmo!

Podsumowanie Desert Operations

Darmowa gra strategiczna Desert Operations dostarcza wszystkiego, co powinna zawierać klasyczna strategiczna gra przeglądarkowa: wielką mapę, tysiące graczy, dopracowany system ekonomii i ekscytujące walki z innymi graczami. Poza tym ciekawy system stosunków dyplomatycznych oferuje dodatkowe funkcje. Nie dziwi nas, że Desert Operations dwa razy z rzędu zdobyła nagrodę roku MMO w kategorii „Najlepsza gra klasyczna“. Kogo to nie przekonuje, powinien koniecznie spróbować sam.

Zdjęcia Desert Operations

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*