CrossOut

Grafika
4
Przyjemność z grania
4.5
Handling
4
Społeczność
3
Ogólny
3.5

CrossOut – zbudujcie własną piekielną maszynę!

Strzelanka/gra akcji– wszystkie ręce na pokład! Bezpłatna strzelanka/gra akcji CrossOut ze stajni Gaijin Entertainment przypomina wersję War Thunder na haju! Przygotujcie najbardziej zwariowaną broń i udajcie się z nią w postapokaliptyczny świat pełen zniszczeń i szaleństwa. Opiszemy Wam, co oferuje nowy hit od Gaijin Entertainment.

Oficjalny trailer CrossOut

Graj za darmo!

Zasady gry CrossOut

Scenariusz CrossOut toczy się w odległej przyszłości. Większa część ludzkości wymarła z powodu tajemniczej zarazy, a zamiast prawa i porządku rządzi chaos i szaleństwo! Podobnie jak w War Thunder albo w World of Tanks zaczynacie grę w swoim hangarze. Jednak to co odróżnia CrossOut od wymienionych wyżej tytułów to założenie, że musicie zaprojektować i skonstruować Wasze maszyny bojowe całkowicie samodzielnie! W wyniku tego powstaną jeepy, czołgi, a nawet częściowo hoovery ! Od potyczki do potyczki zdobywać będziecie coraz to fajniejsze części do Waszego warsztatu. Aby czerpać przyjemność z konstruowania maszyn i ekscytujących pojedynków wystarczy założyć bezpłatne konto i już nic nie stoi na drodze do dobrej zabawy!

Wyjątkowe machiny wojenne:

Jak już wspomnieliśmy, w CrossOut możecie sami projektować Wasze pojazdy. Ale co to dokładnie znaczy? Ano to, że składacie je sami od samego początku! To Wy decydujecie czy chcecie zbudować pojazd na kołach, gąsienicach a może amfibię? Jeśli chodzi o uzbrojenie, macie tu również wielki wybór! Do dyspozycji są rakiety naprowadzane na podczerwień, minikarabinki, karabiny maszynowe, panzerfausty, artyleria i wiele innych! Różnorakie może być też opancerzenie: możecie zbudować pancernego kolosa, ale też lekką i zwrotną uzbrojoną platformę! My jesteśmy zachwyceni!

Imponujący model zniszczeń:

W grze, w której większość czasu spędza się na trzymaniu wroga na celowniku niezwykle ważnym elementem jest dobry model zniszczeń. W CrossOut celne strzały w przeciwników potrafią wyłączyć niektóre z ich modułów. I tak na przykład możecie przedziurawić ich opony i zbombardować z dachu uzbrojenie! Ale uwaga – te reguły dotyczą obu stron! W niektórych rundach musieliśmy utrzymywać się na powierzchni w totalnie zdemolowanych maszynach. Ale to wielka radocha puścić z dymem przeciwników na ostatnich rezerwach!

Funkcja rynku:

Już po krótkim czasie zdacie sobie sprawę, że CrossOut oferuje niezliczoną ilość części do Waszych maszyn! Wszystko jedno czy to uzbrojenie, opancerzenie, mechanika, systemy wspomagania czy sprzęt do taranowania. Jeśli szukamy konkretnych części możemy też po prostu wykorzystać rynek wtórny i wymieniać się z innymi graczami. Ma to tę zaletę, że można w ten sposób spożytkować niepotrzebne albo podwójne części. Warto zwrócić uwagę na to, że części mogą mieć swoje stopnie wyjątkowości. Kto zbiera rzadkie i szczególnie osobliwe moduły, wyjdzie na swoje!

Porywające pojedynki:

Obok wielu innych ciekawych funkcji CrossOut oferuje oczywiście także ekscytujące bitwy! Walki w dobrze graficznie zaprojektowanym otoczeniu, w klasycznym systemie War Thunder. Jednak z powodu wszystkich tych szalonych pojazdów w CrossOut gra się odrobinę dynamiczniej niż w typową pancerną strzelankę. W CrossOut trzeba cały czas trzymać rękę na pulsie, bo z każdej strony czekają niespodzianki!

Cechy CrossOut

  • Całkowicie darmowa: to jest to! Prosta rejestracja i bezpłatne konto i od razu zaczyna się akcja!
  • Niepowtarzalne maszyny bojowe: buduj swoje osobiste piekielne machiny i siej nimi zniszczenie na polach bitew CrossOut.
  • Unikalny system zniszczeń: niszcz wrogie opony, gąsienice i inne części nieprzyjacielskich maszyn. Każde trafienie wroga to inny rodzaj uszkodzeń!
  • Funkcja rynku: wymieniaj zużyte moduły i części na rynku i wyszukuj nowe, pełnowartościowe zamienniki!
  • Porywające pojedynki: CrossOut oferuje klasyczną grę akcji z pojazdami, jak War Thunder, tylko przy użyciu szalonych i samodzielnie stworzonych maszyn!

Graj za darmo!

Podsumowanie CrossOut

Mad Max wymieszany z War Thunder! CrossOut wnosi do gatunku strzelanek/gier akcji należny rozmach. Budujcie własne pojazdy i wprowadźcie je do walk przeciwko innym graczom. Ogranicza Was jedynie Wasza fantazja! Wszystko jedno czy szybujący czołg siejący z miniguna czy ciężka rakietowa platforma – konstruujcie co tylko Wam się podoba. Na swojej drodze uaktywnicie niezliczone części do Waszych maszyn, a zużyte akcesoria będziecie mogli wymieniać z innymi graczami. My jesteśmy tą grą zachwyceni! Radzimy Wam spróbować tej nowej bezpłatnej strzelanki ze stajni Gaijin!

Zdjęcia CrossOut

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*