Big Farm

Grafika
5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
4.5
Społeczność
5
Ogólny
4.5

Big Farm – gospodarstwo poszukuje graczy online!

Farmerska gra przeglądarkowa – znudziły ci się podróbki ekologicznych warzyw w supermarketach? To żaden problem! W darmowej farmerskiej grze na przeglądarkę Big Farm sam wcielasz się w rolę farmera i zarządzasz swoim własnym gospodarstwem rolnym. Big Farm, jako bezpośredni następca Goodgame Farmer, obiecuje jeszcze więcej gry, zabawy i przytulnych zwierzątek. Czy Big Farm może jednak dotrzymać tej obietnicy? Specjalnie dla was przetestowaliśmy to…

Oficjalny trailer Big Farm

>

Graj za darmo!

Zasady gry Big Farm

W bezpłatnej grze Big Farm polegającej na rozbudowie farmy gracz wciela się w rolę zawziętego rolnika i ma za zadanie stworzenie dobrze prosperującego gospodarstwa rolnego. Brzmi to nieskomplikowanie, łączy się jednak z wieloma różnymi zadaniami i wymaga sporo zręczności i dobrej strategii. Poniżej przedstawiamy wam najlepsze cechy tej gry.

Codzienność na farmie:

Dzień w gospodarstwie rolnym nie jest dziecinną igraszką i wymaga sporo wysiłku od gracza. Pola, fermy i budynki produkcyjne muszą zostać zbudowane, żniwa muszą zostać zebrane, zwierzęta nakarmione a wyprodukowane towary muszą oczywiście po dobrej cenie zostać sprzedane na rynku. Z pieniędzy zarobionych na sprzedaży dóbr gracz może zasiać nowe owoce i warzywa oraz zainwestować w nowe zwierzęta. Jeśli dobrze zaopiekujecie się swoimi zwierzakami, szybko przybędzie im potomstwa i już niedługo po ekranie będą skakać słodkie króliczki i małe prosiaczki.

Pożyteczni pomocnicy:

Oczywiście wszystkie te zadania nie muszą być wykonywane w pojedynkę. Gracz ma do dyspozycji wielu różnych robotników i pomocników, których może zatrudnić do pracy w budynkach produkcyjnych i fermach. Uważajcie jednak – pracownicy mają także swoje potrzeby, o które trzeba się zatroszczyć. Jeśli nie uda wam się zaspokoić ich potrzeb, mogą oni zacząć strajkować i zmniejszą w ten sposób wydajność pojedynczych budynków i ferm. Tak więc zasada jest prosta – jedynie szczęśliwi pracownicy pracują ciężko.

Farmerska spółdzielnia:

Gra przeglądarkowa Big Farm nie opiera się co prawda na walecznych sporach, warto jednak tworzyć w niej sojusze z innymi graczami. W owych sojuszach można skorzystać przy produkcji z zalet pracy zespołowej, a niektóre zadania, jak na przykład produkcja pewnej liczby owoców w określonym czasie, łatwiej wykonywać jest w zespole. Przy odrobinie szczęścia można nawiązać nowe przyjaźnie z innymi graczami, którzy będą nas potem odwiedzać na naszej farmie i dodatkowo zwiększać wydajność budynków.

Przeznaczona dla każdego:

Darmowa gra przeglądarkowa Big Farm oferuje w sumie kompleksowego i ciekawego graficznie menedżera farmy. Oprócz dopracowanego systemu dóbr, gospodarki i handlu można tu znaleźć sporo frajdy w rezerwacji pól, urządzaniu budynków produkcyjnych i hodowli wielu zwierząt i różnych roślin. Big Farm jest poza tym całkowicie pozbawiona przemocy i przeznaczona jest dla dzieci i graczy początkujących.

Cechy Big Farm

 • Urocza grafika: pocieszna grafika z elementami komiksu oraz szczegółową animacją zwierząt, budynków, roślin, itd.
 • Obszerna paleta produktów: kompleksowy system gospodarczy z różnymi licznymi produktami i etapami produkcji
 • Liczne budynki: spora ilość budynków produkcyjnych z różnymi cechami i etapami rozbudowy
 • Hodowla zwierząt i roślin: hoduj swoje własne zwierzęta i rośliny oraz troszcz się o potrzeby twoich pracowników
 • Interesujące zadania: wiele zadań, questów i regularne eventy zapewniają zróżnicowany przebieg dnia
 • Pozbawiona przemocy i bez ograniczeń wiekowych: Big Farm jest grą całkowicie pozbawioną przemocy i przeznaczona jest dla wszystkich kategorii wiekowych

Porady i sztuczki

 • Przeróbcie surowe produkty do produktów wysokiej jakości, aby uzyskać za nie lepsze ceny na rynku.
 • Zawsze zwracajcie uwagę na zadowolenie pracowników, gdyż w ten sposób możecie znacznie obniżyć koszty waszego utrzymania.
 • Logujcie się min. raz dziennie lub zaliczajcie questy, aby szybciej zdobyć kasę.
 • Zaoszczędźcie na początku na kupno wieży ciśnień. Zapewni wam ona wiele różnych ulepszeń.
 • Zrezygnujcie na początku z dekoracji i roślin ozdobnych. Nie dość, że są one drogie, to nie przynoszą one żadnych korzyści dla własnej farmy.

Graj za darmo!

Podsumowanie Big Farm

Goodgame Studios dostarcza wraz z bezpłatną farmerską grą na przeglądarkę Big Farm godnego następcę Goodgame Farmer. Bezpłatna gra polegająca na rozbudowaniu farmy oferuje oprócz uroczej grafiki oraz intuicyjnej obsługi i sterowania, sporo frajdy przy wykonywaniu pojedynczych misji czy też przy tworzeniu własnej farmy. Polecamy Big Farm przede wszystkim graczom dorywczym i wszystkim tym, którzy poszukują alternatywy dla gier bazujących na walkach.

Zdjęcia Big Farm

Kommentare zu Big Farm

 • Typowa gra społecznościowa jakich na rynku gier jest wiele, aczkolwiek ciesząca się ogromną popularnością.

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*