Big Bang Empire

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3.5

Big Bang Empire – gra przeglądarkowa z nagimi faktami!

Przeglądarkowa gra erotyczna – Po prostu tego chcesz! I to chcesz tego teraz – zostań gwiazdą filmową na drodze sławy w Hollywood. Jednak ta droga jest ciężka i wyboista. Dlatego zaczynasz karierę w lokalu ze striptizem na rogu ulicy. Brzmi jak średniej klasy hollywódzka szmira z plastikową barbie w roli głównej? Nic bardziej mylnego! Big Bang Empire jest nową grą przeglądarkową w stajni Playata Games i zaskakuje dużą ilością ironii i humoru. Zainetersowany? To przeczytaj naszą recenzję…

Oficjalny Trailer Big Bang Empire

Graj za darmo!

Opis gry „Big Bang Empire“

Na wybuch w bezpłatnej grze internetowej Big Bang Empire musisz trochę poczekać, bo zanim będziesz mógł stać się gwiazdą, musisz położyć wszyskie karty na stół. Przeczytaj, co  czeka na Ciebie w tej przeglądarkowej grze o zabarwieniu erotycznym…

Talia, pełne usta i bicepsy:

Tylko indywidualista może zostać gwiazdą. I dokładnie to Big Bang Empire oferuje swoim graczom. Możesz tu z niezliczonych kombinacji wykreować wyjątkową postać. Burza loków, pełne usta czy nietuzinkowe ozdoby ciała  – popuść wodze fantazji. Ale wygląd to nie wszystko, dlatego do dyspozycji masz 4 atrybuty postaci: Wytrzymałość, Siła,  Charyzma i Wyrafinowanie. Ale bez sprośnych myśli! Atrybuty te używane są do walki z innymi wschodzącymi gwiazdkami branży erotycznej.   Bycia kozłem ofiarnym trzeba się w końcu nauczyć. Siła odpowiada za zadawane obrażenia. Wytrzymałość oznacza punkty życia. Charyzma podwyższa szanse  na krytyczny atak, a Wyrafinowanie pozwala zręcznie unikać ciosów. Bez twardej walki nie osiągniesz wiele w  tym biznesie.

Wiele zadań na drodze do bycia gwiazdą:

Poza starciami z użyciem siły na gracza czekają też niezliczone zadania i misje. W każdej chwili gracz może wybrać jedną z trzech misji standardowych. Zdobywa w ten sposób, w zależności od wyboru, punkty doświadczenia, walutę lub dodatkowe przedmioty. Przy tym dostępne są misje czasowe  i misje walki, kończące się pokonaniem innego gracza. Kto poświęci kilka minut na obejrzenie filmu reklamowego, może zdobyć cenne minuty bonusowe na swoją misję. Komu brakuje już energii do walki, po prostu wysyła swoją postać do pracy. Albo kręci film erotyczny! Gracz ustala budżet, wybiera sceny, wymyśla tytuł, drukuje plakaty – i gotowe! Przy dobrych ocenach filmu na gracza czekają super bonusy.

Sexshop – kobieta potrzebuje broni:

W niektórych grach rolę tę pełni kuźnia, w innych warsztat, a w Big Bang Empire to Sexshop jest miejscem, w którym gracz zaopatruje się codziennie w nowe, niezwykłe towary. Kogo opanowała gorączka zbierania, ten będzie tutaj szczęśliwy. Niezliczone części garderoby i akcesoria czekają tylko, by je odkryć i zebrać. Sexshop oferuje przy tym codziennie nowe  promocje, tak by Twoja szafa pozostawała cały czas trendy. Zaopatrzyć można nie tylko szafę, ale i nabyć artykuły potrzebne do kręcenia filmu lub broń do walk ulicznych. Kto chce zajmować wysoką pozycję w rankingu, szuka konfrontacji z innymi graczami i wygrywa punkty honoru w aranżowanych bitwach.

Praca zespołowa, kluby swingersów i studia filmowe:

W Big Bang Empire nie ma sojuszy i gildii – są studia filmowe! Gra drużynowa oferuje poza kontaktem z mnóstwem zabawnych podobnie usposobionych graczy też bezpośrednie korzyści. Studio jest rodzajem własnego budynku, w którym można rozwinąć do 4 różnych bonusów. Mogą one zwiększyć zdolności bohatera, zwiększyć premie pieniężne lub punkty doświadczenia. Dodatkowo można zdobyć specjalne trofea. Poza tym studia filmowe mogą toczyć walki, zwiększając w ten sposób swoją sławę. Tutaj też można zdobywać punkty honoru i przedmioty oraz piąć się w rankingu popularności.

Funkcje i zalety gry Big Bang Empire

  • Pełna humoru zabawa: zabawna grafika w wyjątkowej oprawie komiksowej i we wspaniałej, lekko erotycznej atmosferze
  • Wyjątkowe postaci: niezliczone możliwości kreowania indywidualnych i niepowtarzalnych gwiazd branży erotycznej
  • Gwarantowana długa przyjemność z gry: wiele różnych zadań i misji z wielorakim zestawem nagród
  • Zindywidualizowane umiejętności: rozwój kariery w oparciu o 4 różne atrybuty z różnym wpływem na przebieg rozgrywki
  • Darmowa gra: Big Bang Empire to darmowa gra sieciowa bez comiesięcznych opłat

Graj za darmo!

Podsumowanie Big Bang Empire

Darmowa wieloosobowa gra przeglądarkowa Big Bang Empire adresowana jest raczej do pełnoletniej publiczności. Gra przekonuje pełną humoru i uroku formą, która stale powoduje uśmiech podczas rozgrywki. Proste zasady pozwalają rozpocząć grę bez obszernych wyjaśnień, wprowadzeń i falstartów, co szybko pozwala czerpać radość z gry. Dzięki zindywidualizowanym charakterom postaci każdy znajdzie coś dla siebie, a niezliczona liczba zadań i misji nie pozwoli na nudę. Sukces czy porażka? Pokaż, co w Tobie drzemie i zostań gwiazdą na erotycznym firmamencie.

Zdjęcia Big Bang Empire

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*