Armored Warfare

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3.5

Armored Warfare – wspaniała czołgowa akcja na komputer!

Symulator czołgów online – przygotować się do walki! Wraz z Armored Warfare ukazał się prawdziwy smakołyk dla fanów walk czołgów. A najlepsze w tym jest to, że Armored Warfare jest grą kompletnie darmową! Tak więc zamknijcie właz i stawcie się do naszego sprawozdania o bezlitosnych walkach w Armored Warfare.

Oficjalny trailer Armored WarfareGraj za darmo!

Zasady gry Armored Warfare

Tuż po utworzeniu waszego konta rozpoczyna się darmowa akcja na polach walk czołgowych! Grę rozpoczynacie w waszym garażu. Tutaj możecie wybrać wasz ulubiony pojazd wojenny i stworzyć drużynę dla waszego czołgu. Armored Warfare oferuje wam możliwość gry zarówno przeciwko innym graczom, jak i przeciwko sterowanym komputerowo botom. Misje przeciwko botom nadają się szczególnie na początku gry. Waszym zadaniem jest wykonanie misji wraz z innymi graczami lub z waszymi przyjaciółmi. Kiedy zapoznacie się już z podstawowym sterowaniem, czekają na was zacięte walki przeciwko innym graczom! Po drodze możecie wejść w posiadanie coraz to silniejszych czołgów i przemienić się z początkującego gracza w siejącego grozę mistrza czołgów!

Najróżniejsze pojazdy wojenne:

Czołg czołgowi nie jest równy i dlatego też w Armored Warfare dostępne są różne rodzaje pojazdów. Jeżeli jesteście chętnie na przednim froncie, wybierzcie klasyczne czołgi bojowe. Te wszechstronnie wyposażone czołgi są w stanie dobrze atakować, jak i przyjmować ataki. Jeżeli jednak chętniej urządzacie zasadzki i powalacie waszych wrogów z ukrycia, wybierzcie lepiej silne czołgi myśliwskie. Czołgi te są nie tylko szczególnie zwrotne, lecz mogą powalić wroga ze znacznej odległości! Jako artyleria w pełni udoskonalacie atak z daleka. Z waszego czołgu możecie ostrzeliwać całe pola walki i eliminować w ten sposób waszych przeciwników bez ich wiedzy. Łącznie dostępnych jest pięć rodzajów pojazdów – tak więc, dla każdego, coś dobrego, gdyż z każdym z pojazdów gra się inaczej i posiada on inne zadania!

Świetne pola walk:

Miejsca wydarzeń zaciętych walk w Armored Warfare są świetne zaprojektowane i oferują sporą dawkę urozmaicenia. Walki w tropikach z palmami i plażami czy też starcia w trzaskającej mrozem Rosji – tutaj nie grozi wam nuda! Różne mapy są czymś więcej niż tylko optycznym smakołykiem. Każde pole walki ma swoje własne właściwości. Mowa tu o różnych szlakach do bazy przeciwnika, podwyższeniach ustawień artylerii i wąwozach z domów, które mogą was chronić przed ostrzałem przeciwnika. Należy zapoznać się zatem z różnymi polami walk i dostosować do nich odpowiednią taktykę walki!

Ulepszajcie wasze czołgi:

Armored Warfare oferuje wam możliwość, obok walki z kompletnie nowymi czołgami, dozbrojenia waszych dotychczasowych wehikułów. Dostępne są w tym celu upgrad’y oraz ulepszenia opancerzenia lub silnika. Ale to nie wszystko! Armored Warfare różni się od konkurencji, takiej jak na przykład World of Tanks, tym, że posiada specjalne uzbrojenie jak miotacz mgły i magnesium flare. Te super zawartości pozwalają na zakłócenie widoczności dla przeciwnika lub też na lepsze ukrycie się przed nim! Takie nowoczesne technologie zapewniają, nawet w przypadku znajomości tego gatunku gier, nowe wyzwania i dreszczyk emocji!

Bataliony i  konwoje bojowe:

Wielu graczy Armored Warfare łączy się w tzw. konwoje bojowe, aby razem móc stawiać czoła botom i innym graczom. Trzech graczy może maksymalnie połączyć się w ten sposób, aby dogadać się w trakcie walki. Dla późniejszych, trudniejszych misji przeciwko botom są również możliwe drużyny posiadające aż do pięciu graczy. Uwaga – liczba ta jest z pewnością potrzebna, gdyż dalsze misje mają coś w sobie! Bataliony są większymi zrzeszeniami graczy, podobnie do klanów. Tutaj łączy się aż do 100 graczy i dzięki temu pojedynczy gracz ma zawsze do dyspozycji wystarczającą ilość sojuszników dla licznych wyzwań w Armored Warfare.

Cechy Armored Warfare

  • Kompletnie darmowa: załóżcie konto, ściągnijcie grę i już jesteście w samym środku gry Armored Warfare!
  • Nowoczesne czołgi: wiele innych symulatorów czołgów zajmuje się drugą wojną światową, w Armored Warfare macie do dyspozycji aktualne czołgi armii amerykańskiej i jej spółki!
  • Różne zadania: od artylerii aż do czołgu bojowego – poprzez wybór waszego czołgu decydujecie się na rodzaj zadań na polach walk!
  • Wspaniałe pola walk: pola walk oferują oprócz swojej różnorodnej grafiki także różne taktyki i szczególny dreszczyk emocji!
  • Dobry system upgrade’ów: ulepszajcie silnik, działa i opancerzenie. Dostępna jest również opcja uzbrojenia się w miotacze mgły!  
  • Grajcie z waszymi przyjaciółmi: w walce przeciwko innym graczom czy też w misjach przeciwko botom – Armored Warfare umożliwia wam przeżycie pancernej akcji z waszymi przyjaciółmi!

Graj za darmo!

Podsumowanie Armored Warfare

Bezpłatny symulator czołgów Armored Warfare powalił nas prawdziwie! Ujmujące walki czołgów bez przerwania i liczne oryginalne czołgi zafascynowały nas. Postęp jest łatwo rozpoznawalny i uprzednie mniejsze czołgi zostały wymienione na większy kaliber. To właśnie specjalne uzbrojenie, takie jak miotacze mgły, wyróżniają Armored Warfare spośród konkurencji. Także specjalizacja w zakresie nowoczesnych czołgów zamiast starych pancerników z okresu drugiej wojny światowej! Ogromna ilość pól walk, które można zdobyć wraz z przyjaciółmi, nie da wam tak szybko spokoju. Tak więc włączcie silniki, naładujcie działa i zostańcie jeszcze dzisiaj pancernym mistrzem w Armored Warfare!

 

Zdjęcia Armored Warfare

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*