Wargame 1942

Grafika
3
Przyjemność z grania
3
Handling
3
Społeczność
3
Ogólny
3

Wargame 1942 – II Wojna Światowa w przeglądarce !

Wojenna gra przeglądarkowa – Sowieci i Amerykanie przeciwko Niemcom! Po której stronie staniesz? Darmowa gra przeglądarkowa Wargame 1942 to połączenie gry taktycznej i strategicznej na tle II Wojny Światowej. Czy twórcom Desert Operations udało się oddać ducha czasu i jednocześnie raz jeszcze czymś zaskoczyć? Przetestowaliśmy dla Was tę wojenną grę przeglądarkową….

Oficjalny Trailer Wargame 1942

Graj za darmo!

Zasady gry:

W darmowej wojennej grze przeglądarkowej Wargame 1942 stajesz się dowódcą bazy wojskowej jednego z Aliantów (Francja, Anglia, itp.) lub państw Osi (Niemcy, itp.). W odróżnieniu od innych gier wojennych w Wargame 1942 nie przystępujesz od razu do ataku. Na początku, tak jak w przypadku innych klasycznych gier strategicznych, należy rozbudować własną bazę. Pokonać przeciwników uda się tylko wykazując się zdolnościami taktycznego myślenia.

Ważna jest strategia:

W Wargame 1942 gracz znajduje się w ciągłej walce z innymi graczami. Dlatego atakom przeciwnika najlepiej zapobiegać już na przedpolu. W tym celu potrzebne są dobre fortyfikacje obronne. Aby je zbudować, należy najpierw wydobyć odpowiednie surowce. Potrzebujesz więc platform wiertniczych, rafinerii, fabryk i banków. Należy też pomyśleć o rekrutacji jednostek w akademiach, koszarach i fabrykach broni. Nim rozpoczniesz walkę, czeka Cię więc sporo pracy.

Odpowiednie proporcje:

Walki w Wargame 1942 odbywają się na lądzie, w powietrzu i na wodzie. Każda frakcja  oferuje jednostki specjalne jak snajper, żołnierz, jednostki pancerne, samobieżne działa przeciwlotnicze czy myśliwce bombardujące. Aby być jak najefektywniejszym w walce należy zwracać uwagę na odpowiedni dobór wszystkich typów jednostek. No bo po co graczowi dobra marynarka wojenna, kiedy brakuje piechoty, aby pokonać przeciwnika na lądzie.

Właściwy wybór:

Wargame 1942 umożliwia graczowi po zwycięskich walkach wyposażyć armię w nową broń. Wybierać można z niezliczonych jednostek i elementów wyposażenia z czasów II Wojny Światowej o różnych statystykach i poziomach jakości. Poza tym każda nacja posiada też własne jednostki specjalne, budynki i elementy wyposażenia.

Gra w zespole się opłaca:

W Wargame 1942 warto zawiązywać sojusze zarówno w celu ataku, jak i obrony. Dzięki kooperacji szybciej można rozwijać własną bazę oraz zwiększyć szanse na zwycięstwo w dużych bitwach. System sojuszy w Wargame 1942 oferuje wiele możliwości. Można m. in. ustalić podatek od zysków sojuszników i zdobyte surowce przekazać innemu graczowi lub sojuszowi, inwestując w silniejsze jednostki.

Funkcje i zalety gry:

  • Doskonała grafika: Wargame 1942 oferuje świetną grafikę 3D w oknie Twojej przeglądarki
  • Szeroki arsenał: wyposaż swoją armię w całą masę jednostek powietrznych, lądowych i morskich
  • Przydatna dyplomacja: sprzymierz się z innymi, aby wspólnie atakować wrogów lub bronić się przed nimi
  • Lukratywny handel: sprzedawaj zdobyte lub wyprodukowane surowce, by mieć więcej pieniędzy na rozbudowę swojej bazy lub armii
  • Wielka społeczność: tysiące innych graczy czekają tylko na to, abyś ich podbił…

Graj za darmo!

Podsumowanie Wargame 1942

Wargame 1942 jest udaną kombinacją  gry strategicznej i wojennej. Rozpoczęcie rozgrywki mogłoby być wprawdzie nieco łatwiejsze, lecz szerokie możliwości tej gry, które mogą sprawiać początkowo trudności, jednocześnie odróżniają ją od konkurencji. Początkową rozgrywkę ułatwia bardzo przyjazna i pomocna społeczność. Grafika Wargame 1942 jest, jak na grę przeglądarkową, naprawdę doskonała.

Zdjęcia Wargame 1942

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*