Vikings

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3.5

Wikingowie: wojna klanów Stań się najpotężniejszym Jarlem wszech czasów!

Gra o wikingach na przeglądarkę— Wszyscy na pokład! — Ruszamy po skarby i łupy! Twórcy Plarium stworzyli prawdziwy hit, w który zagrasz na swojej przeglądarce. Darmowa gra Wikingowie: wojna klanów wystrzeli Cię z katapulty wprost w brutalny świat wikingów. To świat, w którym liczy się tylko prawo pięści, a Ty musisz walczyć i podbijać świat, aby znaleźć się na szczycie! Dowiedz się, jakie wspaniałe funkcje oferuje nasza gra strategiczna w przeglądarce.

Oficjalny zwiastun gry Wikingowie: Wojna klanów

Graj za darmo!

Zasady gry Wikingowie: wojna klanów

Wikingowie: wojna klanów to pierwsza gra strategiczna na przeglądarkę, osadzona w czasach wikingów. Zaczynasz podróż jako wódz wioski wikingów. Zanim staniesz się Jarlem, musisz dowieść swojego męstwa w wielu bitwach! Na początku, w Twojej wiosce znajduje się mała grupka ludzi i zaledwie kilka budynków. Droga rozwoju zależy wyłącznie od Ciebie, ale w grze zaimplementowano funkcję doradcy, który pomoże Ci zacząć. Dzięki niemu szybko poznasz zasady gry, nawet jeśli gry strategiczne są dla Ciebie zupełną nowością! Po wzniesieniu najważniejszych budynków podstawowych możesz wyruszyć na pierwszą wyprawę militarną. Możesz wysyłać wojowników do pobliskich krain i rozkazać im plądrowanie wszystkiego, co napotkają. Czasy wikingów były ciężkie, a przetrwać je mogli wyłącznie najlepsi! Darmowa gra Wikingowie: wojna klanów oferuje wiele ścieżek rozwoju, ale zaimplementowani doradcy wszystko Ci wyjaśnią. Poznaj pozostałe główne funkcje gry i dowiedz się, ile wspaniałych opcji oferuje.

Doskonała grafika:

Zanim przejdziemy do treści gry, zwróć uwagę na doskonałą grafikę stworzoną przez twórców gry Wikingowie: Wojna klanów. Twoja wioska znajduje się w niewielkiej zatoce otoczonej pięknymi wodospadami. W grze jest pełno animacji! Ostrzeliwanie wrogich statków z katapult płonącymi pociskami i wojownicy odpierający przeciwników w bezpośrednim starciu gra Wikingowie: Wojna klanów przewyższa większość gier w przeglądarce w kwestii animacji! W grze zobaczysz całą masę innych, oszałamiających detali. Ujrzysz wojowników trenujących walkę w wiosce. Szczęk ostrzy we własnej bazie tworzy niesamowitą atmosferę, a śledzenie wydarzeń na ogólnej mapie świata i planowanie najazdów to pestka.  

Różnorodne zadania:

Gra Wikingowie: Wojna klanów wabi graczy wieloma zadaniami i różnorodnymi mechanizmami. Spora część gry skupia się na głównej bazie. To w niej możesz wznosić istotne budynki generujące zasoby. Po wzniesieniu kopalni i farm otrzymasz dostęp do kuźni i posiadłości. Wszystkie budynki mają swoje przeznaczenie. Wystarczy kilka chwil, aby wioska przeistoczyła się w miasto! W bazie możesz szkolić nowych wojowników, których możesz odpowiednio uzbroić. Twoje magazyny świecą pustką? Zbierz załogę i splądruj okoliczne farmy i wioski! Wikingowie nie mają skrupułów. Zintegrowana funkcja bohater to wisienka na torcie. Podczas gry bohater zdobywa punkty doświadczenia. Możesz go również wyposażyć w potężne uzbrojenie. Dzięki tej funkcji w grze Wikingowie czuć nutkę gry fabularnej.

Szeroka gama jednostek:

Wikingowie słynęli z zażartych wojowników i szybkich statków! Gra Wikingowie: Wojna klanów pozwoli Ci poczuć moc wielu różnych jednostek lądowych i pływających. Wojownicy z mieczami i tarczami to rdzeń wojsk lądowych, a kawaleria i łucznicy doskonale uzupełniają ich potencjał! Zalecamy tworzenie armii składających się z różnych typów jednostek. W przypadku ataku wrogiej floty przyda Ci się coś jeszcze większego kalibru. Rozstaw kilka katapult i momentalnie spopiel najeźdźców! Różnorodność uzbrojenia i jednostek lądowych sprawia, że bitwy w grze Wikingowie są iście emocjonujące.

Interakcja z innymi graczami:

Sama nazwa gry Wikingowie: Wojna klanów sugeruje, że klany są istotnym elementem rozgrywki. Okoliczne fiordy są domem innych graczy. To właśnie Ty odpowiadasz za relacje z sąsiadami. Możesz stworzyć szlaki handlowe do innych graczy prowadzące przez przystań.  To nie Twoja bajka? Możesz po prostu najechać sąsiadów i wziąć wszystko czego potrzebujesz! Pamiętaj jednak, że wojna to nie wszystko. Planuj długoterminową politykę i twórz stabilne sojusze. Tylko w ten sposób unikniesz ciągłego zaangażowania w mało istotne konflikty. Dołączenie do klanu wiąże się z wieloma korzyściami. Członkowie klanu mogą ze sobą rozmawiać i planować wspólne najazdy. To świetna zabawa!

Funkcje gry Wikingowie: Wojna klanów

  • Darmowa gra w przeglądarce: Po prostu utwórz darmowe konto i wkrocz w mroczny czas wikingów za pomocą swojej przeglądarki!
  • Doskonała grafika: Gra Wikingowie: Wojna klanów to jedna z najładniejszych gier w przeglądarce. Według nam gra ustanawia nowy standard w branży.
  • Różnorodne zadania: Rozbudowuj bazę, szkol wojowników i zbieraj potężne uzbrojenie, w które wyposażysz bohatera. Masz szerokie pole do popisu!
  • Szeroka gama jednostek: Gra Wikingowie: Wojna klanów oferuje wiele wspaniałych jednostek, takich jak statki, mroczni berserkerzy i potężne katapulty.
  • Interakcja z innymi graczami: Załóż własny klan i z jego pomocą podbij cały świat. Pamiętaj, że sieci handlowe również przyniosą Ci wiele korzyści!

Graj za darmo!

Podsumowanie informacji o grze Wikingowie: Wojna klanów

Programiści z firmy Plarium dostarczyli nam kolejny hit: Wikingowie: Wojna klanów! Od pierwszych chwil oczarowała nas przepiękna grafika i niesamowita atmosfera. Zaczynaliśmy od wioski, która stała się fortecą pełną jej zagorzałych obrońców. Uzbrajaliśmy naszych wojowników w miecze, tarcze i łuki, a następnie rozkazywaliśmy im najeżdżanie słabszych sąsiadów. Wypływaliśmy na niezliczone misje, w trakcie których znajdowaliśmy potężne wyposażenie dla bohaterów. Darmowa gra Wikingowie: Wojna klanów to wyjątkowo różnorodna gra, która z pewnością wciągnie nie tylko fanów historycznych wikingów. Koniecznie załóż darmowe konto i stań się najpotężniejszym Jarlem wszech czasów!

Zdjęcia Vikings

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*