Uptasia

Grafika
3
Przyjemność z grania
3
Handling
3
Społeczność
3
Ogólny
3

Uptasia– dobre oko zaprowadzi Cię do gospodarczego sukcesu!

Symulacja gospodarcza na przeglądarkę – XIX wiek, malownicze krajobrazy i mały kawałek ziemi gotowy na to, byś zamienił go w kwitnącą metropolię. Ale bez sokolego wzroku daleko nie zajdziesz! Bo w bezpłatnej grze przeglądarkowej „Uptasia“ konieczny jest ekonomiczny zmysł, ale decydującą rolę odgrywa zdolność wyszukiwania przedmiotów. Więcej dowiecie się z naszej recenzji…   

Oficjalny trailer

Graj za darmo!

Opis gry Uptasia

Budowanie fabryk, produkcja towarów i ich sprzedaż – a między tym wszystkim konkretna  zabawa w ukryte obiekty! Ale ta gra wcale nie jest taka prosta, jakby mogło się wydawać! Przeczytajcie, jakie  jeszcze czekają na Was zadania.

Dużo roboty

Aby z małej wioski zrobić rozkwitającą metropolię trzeba stawić czoła różnym zadaniom. Ponieważ zawsze trzeba od czegoś zacząć, na początku w piekarni można piec jedynie małe bułeczki. Im wyższy level, tym więcej różnorodnych zakładów i wyrobów może produkować gracz, wychodząc w ten sposób  naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Także wszystkie materiały potrzebne do rozbudowy i wszelkich napraw muszą zostać zebrane przez postać w formie drewna i kamieni. Ulepszenia budynków, produkcja konkretnych towarów i eksploatacja surowców to tylko niektóre z 12 rodzajów misji, które czekają na gracza.  

Ukryte obiekty

Budowa miasta to tylko połowa tej gry online. Na 13 różnych obrazkach gracz może udać się na poszukiwanie wyznaczonych rzeczy. W dalszym przebiegu gry dochodzi jeszcze drugi tryb, w którym trzeba znaleźć wszystkie różnice między dwoma obrazkami. Szkopuł w tym, że obrazki są bardzo różnorodnie zbudowane. Poszukiwane obiekty pojawiają się w związku z tym w różnych miejscach. Aby do tego dodać jeszcze dreszczyk emocji na znalezienie ukrytych przedmiotów gracz ma tylko 60 sekund. Nuda? Na pewno nie tutaj!  

Kochani sąsiedzi

Nawet jeżeli Uptasia jest zasadniczo grą, w którą gra się solo, to spotkanie z innymi graczami może przynieść pewne korzyści. Łącznie można zaprosić 11 sąsiadów, u których codzienne odwiedziny mogą przynieść do 3 prezentów. Te prezenty, najczęściej w formie materiałów, przydają się do produkcji specjalnych przedmiotów, które mogą być potrzebne do szczególnych misji lub też do ich sprzedaży klientom na rynku.  

Miks to jest to

Uptasia  oferuje wyjątkową kombinację dwóch gatunków. Aby gracz mógł ulepszać swoje budynki, musi zmierzyć się w swojej wilii z najróżniejszymi obrazkami i zbierać punkty. Wraz z kolejnymi levelami obrazki stają się coraz bardziej różnorodne i wymagające. Do tego gracz może  dzięki konkretnym działaniom odblokować do 3 poziomów w 10 różnych osiągnięciach i zbierać dodatkowo  punkty doświadczenia i monety.

Funkcje i zalety gry

  • Symulacja budowlana: zbuduj własną metropolię handlową z różnymi obiektami przemysłowymi w stylu XIX wieku
  • Pomoc sąsiedzka: zaproś do 11 przyjaciół jako swoich sąsiadów i zbieraj każdego dnia do 3 pomocnych prezentów
  • Długa przyjemność z gry: rozgrywaj do 12 różnorodnych misji
  • Radość poszukiwania: sprawdź swoją szybkość i precyzję na 13 różnych obrazkach z pojawiającymi się przedmiotami
  • 2 różne tryby gry: wyszukaj podane przedmioty lub znajdź wszystkie różnice na drugim obrazku

Graj za darmo!

Podsumowanie Uptasia

Darmowa gra przeglądarkowa „Uptasia“ to połączenie symulacji gospodarczej z zabawą w ukryte obiekty, dzięki czemu mamy do czynienia z wyjątkową rozgrywką. A to wszystko w bardzo udanej dziewiętnastowiecznej aranżacji. Dzięki wielu różnorodnym zadaniom nie ma się zupełnie ochoty przerywać gry. Fani symulacji budowlanych, gier w ukryte obrazki oraz gier logicznych mają tutaj zagwarantowane 100% satysfakcji.  Ale najlepiej przetestujcie to sami….

Zdjęcia Uptasia

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*