Undermaster

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3.5

Undermaster – gra przeglądarkowa dla urodzonych władców!

Strategiczna gra przeglądarkowa – zostań władcą podziemi! W bezpłatnej grze przeglądarkowej online Undermaster jest to teraz możliwe! Wydana przez Upjers gra strategiczna jest wariantem przeglądarkowym klasyka gier Dungeon Keeper i przekonuje do siebie już w fazie Beta swoim obszernym designem gry i wieloma interesującymi cechami. Przeczytajcie naszą recenzję i przekonajcie się sami…

Oficjalny trailer

Graj za darmo!

Opis gry Undermaster

W grze przeglądarkowej Undermaster gracz zostaje władcą gigantycznego Dungeonu. Ta gra strategiczna czeka na was wraz z wieloma interesującymi cechami, które pragniemy wam nieco przybliżyć poniżej.

Postacie podziemi

Jako Undermaster gracz steruje wieloma różnymi stworzeniami podziemia, które mu służą i rozbudowują dla niego loch. Rozpoczynając jako kobold gracz zdobywa wraz z rozbudową swojego Dungeonu kolejne stworzenia z różnymi umiejętnościami. Oprócz koboldów należą do tego na przykład gobliny, które pracują dla gracza w warsztacie oraz trolle, które zasuwają w kuźni. Istnieje również wampir, którego można wysłać na polowanie. A jeśli prace idą zbyt powolnie, gracz może wspomóc ich tempo przy pomocy demona sukkubus.

Zaopatrzenie poddanych

Undermaster jest grą strategiczną, w której chodzi o to, by zgromadzić jak najwięcej stworzeń służących, które rozbudowywać będą loch. Jednak źle się pracuje na pusty żołądek, dlatego też gracz musi zawsze troszczyć się o to, aby zaspokoić potrzeby swoich potworów. Jeśli służący są głodni lub zmęczeni, zwalnia się ich tempo pracy, czego oczywiście należy unikać. Również tutaj różne potwory mają różne potrzeby, wampir preferuje krew jako pożywienie, podczas gdy sukkubus potrzebuje miłości. Dzięki dekoracji stworzonych pomieszczeń loch staje się przytulniejszy i zaprasza nowe kreatury do osiedlenia się.

Badania i handel

Oprócz rozbudowy Dungeonów służący zajmują się także badaniami i produkcją przedmiotów. Gracz ma tu możliwość handlowania tymi przedmiotami i powiększania w ten sposób swojego bogactwa. Poza tym gracz odkrywa podczas rozbudowy ładowarki kryształów, za które może kupić kryształy lub specjalne itemy, dzięki czemu frajda w grze nie zna granic.

Zaprzyjaźnione Undermaster:

Co wyróżnia grę przeglądarkową online więcej jak możliwość kontaktu z innymi graczami? W Undermaster gracze mogą zaprzyjaźnić się, odwiedzać lochy innych graczy i pomagać sobie wzajemnie. Oczywiście jest to również doskonała okazja pokazania swojego bogactwa innym graczom.

Nowiuśka cecha walki:

Uwaga wojownicy! Jak tylko gracz osiągnie level 15, może on zbudować pomieszczenie treningowe i zwabiać potwory, aby je tam trenować i wysłać ostatecznie do walki. Potwory które gracz ma do wyboru mają również tutaj różne umiejętności i nadają się lepiej do walki wręcz lub na odległość. Gracz może wybrać dla każdego potwora level początkowy, jednak żołd potwora jest tym większy, im większy jest level.

Cechy:

  • Mnóstwo potworów: steruj i władaj licznymi fantastycznymi stworzeniami podziemi
  • Liczne szczegóły: doznaj obszernie zaprojektowanego designu gry wraz z wieloma szczegółami  
  • Władaj mądrze: troszcz się dobrze o mieszkańców twojego dungeonu, aby mogły pracować na zwiększonych obrotach  
  • Gigantyczne królestwo: stwórz wystawny loch z sześcioma poziomami  
  • Pielęgnuj przyjaźnie: odwiedzaj innych graczy i zaprzyjaźniaj się z nimi, aby móc sobie wzajemnie pomagać
  • Handel towarami: badaj i handluj aby rozbudować twoje królestwo  
  • Cecha walki: trenuj twoje potwory i walcz na arenie

Graj za darmo!

Podsumowanie Undermaster

Gra, która tętni życiem. Bezpłatna gra przeglądarkowa online Undermaster przekonuje do siebie licznymi cechami i uroczym wykończeniem, jak i również interesującymi zadaniami i szybkim levelowaniem oraz osiąganiem poszczególnych etapów. Undermaster znajduje się aktualnie w fazie beta, tak więc możliwe są jeszcze liczne rozwinięcia, jednak gra ta oferuje już teraz potencjał dla wielu godzin gry.

Zdjęcia Undermaster

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*