Supremacy 1914

sup_wlx_pl_278x173
Grafika
4.5
Przyjemność z grania
4.5
Handling
4.5
Społeczność
4.5
Ogólny
4.5

Supremacy 1914 – historia była wczoraj!

Strategiczna gra przeglądarkowa w czasie rzeczywistym – sytuacja wyjściowa Pierwszej Wojny Światowej jest każdemu znana – ale co by było, gdybyś mógł sam stworzyć historię? Bezpłatna gra wojenna na przeglądarkę „Supremacy 1914“ oferuje ci jedyną w swoim rodzaju szansę poprowadzenia własnego narodu do zwycięstwa. Przygotujcie się na wielką walkę!

Oficjalny trailer

Graj za darmo!

Opis gry Supremacy 1914

W bezpłatnej grze przeglądarkowej „Supremacy 1914“ gracz otrzymuje prowincję i jego celem jest zdobycie świata. Przeczytajcie sami jakie cechy czekają tu na was!

Zbuduj swoją stolicę

Zanim zaczniecie się ubiegać o władzę, potrzebujecie oczywiście gospodarczą bazę. Każdy gracz rozpoczyna w przypadkowym państwie i jego zadaniem jest rozbudowa własnego miasta poprzez sprytną eksploatację surowców oraz zgromadzenie sił. Propaganda, wystarczająca ilość surowców oraz dobra infrastruktura są tutaj kluczem do sukcesu. W każdym państwie może być tylko jedna stolica, mogą one jednak być dowolnie usytuowane.

Zdobywanie i jednoczenie

W bezpłatnej grze przeglądarkowej „Supremacy 1914“ może grać i walczyć ze sobą aż do 30 graczy na trzech różnych mapach. Kompleksowa KI zastępuje tutaj brakujących graczy. Gra przeglądarkowa bazuje na rundach i oferuje wraz z 4-6 tygodniową rundą długą frajdę w grze. Wymagana jest jednak przede wszystkim dyplomacja! Bowiem bez sprzymierzeńców nie zajdzie się tu daleko. Ale uwaga! Przyjaciel może bardzo szybko przeistoczyć się we wroga. Taktyczny spryt i strategiczna obserwacja są umiejętnościami, które prowadzą gracza do zwycięstwa.

Medaillen und Auszeichnungen

W grze „Supremacy 1914“ gracz może zamienić się ze zwykłego grenadera we władczego marszałka generalnego. Poza tym można tu wygrać 50 różnych medali i nagród, które zdobią legitymację służbową. Specjalnością jest tutaj gazeta, która dostarcza graczowi nie tylko nowości i statystyki, lecz umożliwia również napisanie własnego artykułu i jego publikację. Podwójna frajda!

Podróż do przeszłości  

Bezpłatna gra przeglądarkowa „Supremacy 1914“ dostępna jest w autentycznym opakowaniu w stylu przełomu wieków. Grafiki są szczegółowe i dobrze dopasowane. Szczególnością w grze jest to, że dostępna jest ona bez tabelarycznego prowadzenia działań wojennych! Wszystkie jednostki są animowane, dzięki czemu pojedynki są jeszcze bardziej żywiołowe.

Cechy

 • Gra strategiczna w czasie rzeczywistym: graj na 3 różnych mapach wraz z 30 graczami o władzę  
 • Żadnych słabych przeciwników: jeśli będzie za mało graczy, Supremacy 1914 oferuje w zamian kompleksową KI  
 • Długa frajda w grze: jedna runda w Supremacy 1914 trwa pomiędzy 4-6 tygodniami i oferuje dużo zróżnicowania i długą frajdę w grze  
 • Podróż do przeszłości: autentyczna wizualizacja w stylu roku 1910 i Pierwszej Wojny Światowej  
 • Mania zbierania: jako gracz można zebrać łącznie ponad 50 różnych medali i nagród  

Graj za darmo!

Podsumowanie Supremacy 1914

Bezpłatna gra przeglądarkowa „Supremacy 1914“ jest strategiczną grą w czasie rzeczywistym w stylu przełomu wieków i ujmuje przede wszystkim swoją kompleksową KI. Długie rundy oraz wiele zadań gwarantują brak nudy. Absolutna gratka dla fanów historii. Na co czekacie? Do boju!

Zdjęcia Supremacy 1914

 • sup_wlx_screen_02
 • sup_wlx_screen_06
 • sup_wlx_screen_09
 • sup_wlx_screen_10
 • sup_wlx_screen_11
 • sup_wlx_screen_15

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*