Supremacy 1914

Grafika
3
Przyjemność z grania
3
Handling
3
Społeczność
3
Ogólny
3

Supremacy 1914 – historia była wczoraj!

Strategiczna gra przeglądarkowa w czasie rzeczywistym – sytuacja wyjściowa Pierwszej Wojny Światowej jest każdemu znana – ale co by było, gdybyś mógł sam stworzyć historię? Bezpłatna gra wojenna na przeglądarkę „Supremacy 1914“ oferuje ci jedyną w swoim rodzaju szansę poprowadzenia własnego narodu do zwycięstwa. Przygotujcie się na wielką walkę!

Oficjalny trailer

Graj za darmo!

Opis gry Supremacy 1914

W bezpłatnej grze przeglądarkowej „Supremacy 1914“ gracz otrzymuje prowincję i jego celem jest zdobycie świata. Przeczytajcie sami jakie cechy czekają tu na was!

Zbuduj swoją stolicę

Zanim zaczniecie się ubiegać o władzę, potrzebujecie oczywiście gospodarczą bazę. Każdy gracz rozpoczyna w przypadkowym państwie i jego zadaniem jest rozbudowa własnego miasta poprzez sprytną eksploatację surowców oraz zgromadzenie sił. Propaganda, wystarczająca ilość surowców oraz dobra infrastruktura są tutaj kluczem do sukcesu. W każdym państwie może być tylko jedna stolica, mogą one jednak być dowolnie usytuowane.

Zdobywanie i jednoczenie

W bezpłatnej grze przeglądarkowej „Supremacy 1914“ może grać i walczyć ze sobą aż do 30 graczy na trzech różnych mapach. Kompleksowa KI zastępuje tutaj brakujących graczy. Gra przeglądarkowa bazuje na rundach i oferuje wraz z 4-6 tygodniową rundą długą frajdę w grze. Wymagana jest jednak przede wszystkim dyplomacja! Bowiem bez sprzymierzeńców nie zajdzie się tu daleko. Ale uwaga! Przyjaciel może bardzo szybko przeistoczyć się we wroga. Taktyczny spryt i strategiczna obserwacja są umiejętnościami, które prowadzą gracza do zwycięstwa.

Medaillen und Auszeichnungen

W grze „Supremacy 1914“ gracz może zamienić się ze zwykłego grenadera we władczego marszałka generalnego. Poza tym można tu wygrać 50 różnych medali i nagród, które zdobią legitymację służbową. Specjalnością jest tutaj gazeta, która dostarcza graczowi nie tylko nowości i statystyki, lecz umożliwia również napisanie własnego artykułu i jego publikację. Podwójna frajda!

Podróż do przeszłości  

Bezpłatna gra przeglądarkowa „Supremacy 1914“ dostępna jest w autentycznym opakowaniu w stylu przełomu wieków. Grafiki są szczegółowe i dobrze dopasowane. Szczególnością w grze jest to, że dostępna jest ona bez tabelarycznego prowadzenia działań wojennych! Wszystkie jednostki są animowane, dzięki czemu pojedynki są jeszcze bardziej żywiołowe.

Cechy

  • Gra strategiczna w czasie rzeczywistym: graj na 3 różnych mapach wraz z 30 graczami o władzę  
  • Żadnych słabych przeciwników: jeśli będzie za mało graczy, Supremacy 1914 oferuje w zamian kompleksową KI  
  • Długa frajda w grze: jedna runda w Supremacy 1914 trwa pomiędzy 4-6 tygodniami i oferuje dużo zróżnicowania i długą frajdę w grze  
  • Podróż do przeszłości: autentyczna wizualizacja w stylu roku 1910 i Pierwszej Wojny Światowej  
  • Mania zbierania: jako gracz można zebrać łącznie ponad 50 różnych medali i nagród  

Graj za darmo!

Podsumowanie Supremacy 1914

Bezpłatna gra przeglądarkowa „Supremacy 1914“ jest strategiczną grą w czasie rzeczywistym w stylu przełomu wieków i ujmuje przede wszystkim swoją kompleksową KI. Długie rundy oraz wiele zadań gwarantują brak nudy. Absolutna gratka dla fanów historii. Na co czekacie? Do boju!

Zdjęcia Supremacy 1914

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*