Stormfall: Age of War

SF_EN_278x173_2015-1102_Dali_03
Grafika
3
Przyjemność z grania
3
Handling
3
Społeczność
3
Ogólny
3

Stormfall: Age of War – uratujcie Darkshine przed zniszczeniem i obudźcie w sobie władcę

Gra przeglądarkowa umieszczona w świecie fantasy  – wojna zburzyła i podzieliła krainę Darkshine, lecz wy jesteście na miejscu po to, aby uratować ją przed upadkiem i na nowo ją zjednoczyć. Tak rozpoczyna się bezpłatna przeglądarkowa gra w stylistyce fantasy Stormfall: Age of War z renomowanego domu Plarium Games. Jako wznoszący się władca musicie sprostać niełatwemu zadaniu, zaprowadzić pokój i zakończyć wieczne wojny w krainie Darkshine. Fantastyczny świat pełen magii, walk i mistycznych kreatur takich jak smoki czekają na was. Zaciekawił was ten drobny przedsmak? Specjalnie dla was wzięliśmy tę grę pod lupę…

Oficjalny trailer Stormfall: Age of War


Graj za darmo!

Opis gry Stormfall: Age of War

Powołani przez Lorda Oberon macie władzę w bezpłatnej strategicznej grze Stormfall: Age of War osadzonej w świecie fantasy. Świat ten jest jednak zrujnowany, a wasza władza musi najpierw zostać wzmocniona. Jako pan zamku wznosicie się z ruin wojny i waszym celem jest sprawienie, by wasze królestwo zakwitło na nowo. Żywicie wasz lud, rozbudowujecie waszą twierdzę i tworzycie armię, która sprawi, że wasz wróg zadrży. Zebraliśmy dla was najważniejsze cechy, które wyróżniają grę Stormfall: Age of War.

Zarządzanie zasobami

Wzniesienie potężnego królestwa wymaga przede wszystkim surowców. W grze Stormfall: Age of War dostępne są trzy ważne zasoby, na które musicie zwrócić uwagę: żelazo, złoto i pożywienie. Abyście zawsze mieli w zanadrzu wystarczającą ich ilość, warto jest już od samego początku gry budować kopalnie i farmy i regularnie je obserwować i rozbudowywać. Wasze surowce są przechowywane w magazynach, które również wymagają regularnych upgrade’ów. Im więcej zasobów posiadacie, tym lepiej możecie rozbudować waszą armię i tym większe są wasze szanse w walce. Dlatego też opłaca się utrzymywanie handlu z sąsiednimi władcami, gdyż surowce są nierównomiernie rozłożone.

Odkryjcie Lost Arts

Surowce są ważne, nie są jednak wszystkim, o co musicie się zatroszczyć w grze. Również Lost Arts, zwoje z wiedzą zagubioną podczas wojny, należą do nich. Ich odnalezienie i odszyfrowanie przysparza wam wielu korzyści. Należą do nich między innymi specjalne jednostki waleczne, szczególne budynki czy też kontrola nad mistycznymi kreaturami takimi jak smoki, które mogą wam towarzyszyć w walce. Dlatego też bardzo opłaca się zdobycie wiedzy z możliwie sporej ilości zwojów, aby móc pokonać waszych wrogów.

Budowa waszego imperium

Centralnym punktem waszej fantastycznej przygody jest oczywiście wasza twierdza. Powinniście ją rozbudowywać, aby przygotować ją na ataki przeciwnika. Waszym osobistym wyobrażeniom co do budowy nie stoi tutaj nic na przeszkodzie. Macie do dyspozycji najróżniejsze rodzaje budynków, które możecie stawiać i ulepszać wedle waszego upodobania. Każdy gracz ma zasadniczo możliwość znalezienia swojego całkiem indywidualnego stylu gry i tym samym zrealizowania się. Musicie rozważyć jednak to, że wasze działania niosą ze sobą oczywiście konsekwencje. Dookoła jest dosyć wrogów, którzy napadną na wasz zamek, jeśli ujawnią się znaczące niedociągnięcia czy nieuwagi w jego budowie.

Strategiczne prowadzenie wojny

Rola broniącej się ofiary nie jest oczywiście wymarzoną rolą dla wznoszącego się władcy. Powinniście skupić się bardziej na stworzeniu własnej armii, za pomocą której wzmocnicie zniszczone Darkshine, napadniecie na przeciwników i zdobędziecie wasze ziemie. Oczywiście nie jesteście tu zdani na samych siebie. Możecie tworzyć sojusze z innymi graczami. Mogą się one przydać nie tylko w handlu, lecz także być sporą korzyścią w walkach. Wspólnie możecie stawiać czoła innym sojuszom lub też zdobyć mroczne hordy Balur, które nieprzerwanie sieją chaos w krainie Darkshine. Właściwa strategia jest także gwarancją sukcesu w grze Stormfall: Age of War. Jedynie ten, kto mądrze i taktycznie działa oraz jest w stanie właściwie ocenić, czy walka faktycznie się opłaca, ten przetrwa w Stormfall: Age of War.

Cechy Stormfall: Age of War

  • Wybawcy krainy: przeznaczeni, by być władcą, tworzycie potężne imperium i jednoczycie ponownie krainę Darkshine
  • Indywidualne tworzenie: zbudujcie wasz zamek przy pomocy różnych budynków i określcie wasze priorytety
  • Wspieranie zasobów: zaopatrzcie wasze królestwo we wszystkie ważne surowce, handlujcie i utwórzcie potężną armię
  • Strategiczne podejście: bierzcie udział w walkach z waszymi przeciwnikami i zdobądźcie ziemie i cenne surowce  
  • Tworzenie sojuszy: wstąpcie do sojuszu lub stwórzcie wasz własny wraz z waszymi przyjaciółmi, aby wspólnie móc wykazać się w walce
  • Tajemna wiedza: znajdźcie i zbierajcie zwoje z Lost Arts, aby zdobyć szczególne umiejętności i korzyści

Podsumowanie Stormfall: Age of War

Pomyślano tutaj o wszystkim: bezpłatna gra przeglądarkowa osadzona w świecie fantasy Stormfall: Age of War, posiada ładną średniowieczną scenerię w stylu fantasy, wiele indywidualnych możliwości decyzji dla gracza, wymaga zdolności strategicznego myślenia i oferuje oczywiście możliwość wspólnego grania z przyjaciółmi, mierzenia się i pomagania sobie. Tak jak inne gry od Plarium Games gra Stormfall: Age of War jest utrzymana w stylu klasycznym, oferuje jednak szczególny posmak i gwarantuje wiele godzin radości w grze!

Zdjęcia Stormfall: Age of War

 


Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*