Runes of Magic

Grafika
3
Przyjemność z grania
3
Handling
3
Społeczność
3
Ogólny
3

Runes of Magic – „mus“ dla fanów gier z podziałem na role

Gra MMORPG w świecie fantasy bezpłatna gra online z podziałem na role Runes of Magic od wydawcy Gameforge, jest tytułem, o który się rozchodzi w internecie, jeśli mowa jest o MMORPGs. Dzięki swojemu innowacyjnemu systemowi klas gra Runes of Magic skupiła na sobie uwagę od samego początku i przyciągnęła do siebie w ten sposób w dniu wydania 700.000 aktywnych graczy. Specjalnie dla was przetestowaliśmy tę grę.

Oficjalny trailer Runes of Magic

Graj za darmo!

Zasady gry

Na początku Runes of Magic należy podjąć jedną z najważniejszych i nadających kierunek decyzji gry: stworzenie postaci. Można przy tym wybrać pomiędzy rasą Ludzi, Krasnoludów lub Elfów. Rasy te dzielą się z kolei na następujące klasy: Wojownik, Łotrzyk, Mag, Zwiadowca, Ksiądz, Rycerz, Druid, Champion, Czarodziej lub Przechowawca. W przypadku tak dużego wyboru klas można faktycznie powiedzieć: do wyboru, do koloru.

W grze Runes of Magic każda z klas przejmuje typowe dla swojej roli zadania. Pojawiają się one szczególnie w walkach ze złymi kreaturami, jak i przeciwko innym graczom. Wojownik przykładowo przejmuje rolę zadawania ciosów, podczas gdy Łotrzyk wyrządza szkody, a Ksiądz podtrzymuje grupę przy życiu.

Multiple system klas:

Kiedy jako gracz osiągnęło się 10 level, ukazuje się szczególny element w Runes of Magic. Od tego momentu włącza się multiple system klas i postacie mogą zostać przyporządkowanie drugiej klasie. Umożliwia to kombinacje Wojownik-Rycerz lub Łotrzyk-Mag. W dalszym przebiegu gry może dojść do tego nawet trzecia klasa. Liczba kombinacji klas w połączeniu z różnymi rasami czyni każdą postać jedyną w swoim rodzaju w trakcie gry.

Masywne walki PvP:

Kolejnym smakołykiem w Runes of Magic jest możliwość prowadzenia bitew wraz z maksymalnie 36 graczami. Nie tylko sprawia to radość w trakcie gry, jest to również dobrym przygotowaniem w ramach sojuszu. Socjalny aspekt gry ma bowiem tutaj spore znaczenie. Dla graczy, którym to nie wystarczy, Gameforge wymyśliła coś specjalnego: międzyserwerowe bitwy PvP i zamki gildowe.

0% bezrobocia:

Runes of Magic posiada również pokojowe aspekty, które sprawiają radość. W grze można wykonywać różne zawody, które umożliwiają budowę własnego domu lub jego późniejszego upiększenia. Inną innowacją poza bitwami jest agregator. Umożliwia on stopienie dwóch przedmiotów do jednego. W ten sposób z dwóch dobrych broni można zrobić jedną bardzo dobrą.

Nieustannie nowe zawartości:

Szczególną zaletą, z której korzystają gracze bezpłatnej Runes of Magic jest nieustanne rozwijanie gry. Tam, gdzie w przypadku gier komputerowych po osiągnięciu maksymalnego poziomu i poznaniu świata nastaje nuda, Runes of Magic jest stale rozwijany. Dzięki temu poznanie całego świata gry staje się rzeczą prawie niemożliwą.

Specials

  • Rasy & klasy: 3 różne rasy (Ludzie, Krasnoludy, Elfy) wraz z 10 różnymi klasami (Wojownik, Druid, Zwiadowca, itd.)
  • Kombinuj siły: kombinuj w niepowtarzalnym multiple systemie klas aż do 3 klas w jednej postaci
  • Masywne PvP: walcz w epickich bitwach wraz z 36 graczami i przeciwko innym graczom w trybie PvP (Player-vs-Player)
  • Walki zamkowe: gigantyczne międzyserwerowe walki z obroną zamków i obszarów oraz z zintegrowanymi cechami gildii
  • System zawodów: aż do 9 zawodów do wyuczenia (Alchemik, Kowal, Krawiec, Zielarz, Stolarz, Górnik, Kucharz, itd.)
  • Updates & Add-Ons: zróżnicowany system relacji i zawierania związków małżeńskich oraz nieustanne i niezliczone bezpłatne Add-Ons i update’y zawartości

Graj za darmo!

Podsumowanie Runes of Magic

Bezpłatna gra z podziałem na role Runes of Magic stała się sławna dzięki wysokiej liczbie graczy w dniu wydania i zdobyła liczne nagrody takie jak Gold Award od Mmorpgload czy też Best New Game od MMOsite. I nie bez powodu. Multiple system klas gry free-2-play MMORPG daje graczowi nowe możliwości rozwinięcia jego postaci i dopasowania go do własnej strategii lub też strategii sojuszu. Walki z 36 graczami oraz agregator dopełniają cały pakiet gry. Możemy polecić tę grę z czystym sumieniem.

 

Zdjęcia Runes of Magic

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*