Omega Zodiac

Grafika
2.5
Przyjemność z grania
2.5
Handling
2.5
Społeczność
2.5
Ogólny
2.5

Omega Zodiac – inwazja Zła

Fantasy MMORPG na przeglądarkę – właściwie do niedawna wszystko w świecie Omega Zodiac, nowej, darmowej MMORPG od Proficient City było idealne. Aż nagle Hordy Zła zagroziły światu i bogini Atena zwróciła się zrozpaczonym krzykiem do trio śmiertelnych bohaterów. My usłyszeliśmy ten krzyk i przyjrzeliśmy się dokładniej  Światowi Omega Zodiac.  

Oficjalny trailer Omega Zodiac

Graj za darmo!

Zasady gry

Jeżeli zdarzało już Wam się grywać w MMORPG, to pewne rzeczy w Omega Zodiac mogą wydać się Wam znajome. Także tutaj należy od początku zdobywać kolejne levele, zbierać doświadczenie i złoto, które inwestuje się następnie w rozwój postaci. Nowe przedmioty wyposażenia, umiejętności i pomoc potężnych sojuszników to tylko niektóre z dostępnych w Omega Zodiac elementów pomagających stawić czoła Zastępom Ciemności. Czy to wystarczy przekonacie się, gdy sami wstąpicie do tego naznaczonego ciemnością świata.

Ci sami podejrzani co zwykle– klasy:

W kwestii postaci Omega Zodiac jest dość przewidywalna. Twórcy ograniczyli się do zwyczajowych podejrzanych i udostępnili najbardziej znane trio wszystkich światów gier fabularnych, czyli Wojownika, Łucznika i Maga.  Mało zaskakujące, Wojownik działa jako krzepki walczący w zwarciu, Łucznik i Mag pokonują przeciwników z dystansu fizycznymi lub ewentualnie magicznymi atakami. Wprawdzie klasy same w sobie utrzymane są w klasycznym stylu, ale na szczęście oferują dość urozmaiceń, by nawet po kilku godzinach grania wciąż dobrze się bawić.  

Świat pełen konfliktów:

Świat Omega Zodiac jest pełen konfliktów. Z jednej strony macie prawie już obowiązkową walkę Dobra ze Złem, a dodatkowo Omega Zodiac oferuje Wam niezliczone możliwości do wyżycia się, np. wojny gildii, walki z bossami czy areny PvP.  Szczególnie podobało nam się, że wraz z nowymi eventami i napływem  nowych treści w grze powiewało cały czas świeżością. Plusem są też występujące na serwerze wydarzenia, szczególnie nadające się dla entuzjastów PvP, którzy mają okazję ostatecznie pokazać, kto jest numerem jeden w Omega Zodiac.

Dopasujcie postać do wyzwań:

Na początku można bez problemu przebijać się w Omega Zodiac przez hordy wrogów. Jednak wraz z postępem gry staje się to coraz trudniejsze. Przeciwnicy wyrządzają więcej szkód, mają większą odporność i szykują co rusz dla Was niespodzianki. Jeżeli nie chcecie nagle pożegnać się ze światem, musicie dbać o najnowocześniejsze wyposażenie. Czy to za pomocą różnych upgrade’ów czy innych możliwości, dzięki którym możecie dopasować w grze statystyki i efekty swoich ostrz i łuków. Jeżeli jesteście fanami PvP to na pewno już wiecie, że w krwawych pojedynkach na arenach o wyniku  walki może zaważyć najmniejszy szczegół.

Funkcje i zalety gry Omega Zodiac

  • Do grania za darmo: wystarczy jednorazowa rejestracja i już jesteście w grze. Gra dostępna za darmo, a mimo to gwarantuje długotrwałą rozrywkę.
  • Trzy klasy: Łucznik, Wojownik i Mag czekają na Was w świecie Omega Zodiac.
  • Świat pełen konfliktów: poza walką Dobra ze Złem do pokonania są też rywalizujące gildie i gracze w porywających walkach PvP.
  • Dziesiątki opcji dopasowywania: żeby zawsze być o krok do przodu, powinniście jak najszybciej wykorzystać liczne opcje dopasowywania i poprawy wyposażenia.
  • Mało skomplikowany początek: gra zachęca przyjaznym stopniem trudności dla nowicjuszy w świecie MMORPG.  

Graj za darmo!

Podsumowanie Omega Zodiac

No tak, hordy Ciemności przeciwko hordom Światła – klasyk. Ale Omega Zodiac to przede wszystkim gwarantowana satysfakcja z gry MMORPG. Brak może niespodzianek w kwestiach postaci, a nawet gdy różnice między nimi są wyraźne, szybko chce się czegoś więcej. Jednak tutaj Omega Zodiac potrafi zaspokoić Wasze potrzeby. Niezliczone eventy, czy to dla fanów PvP czy PvE, wypełniają świat Omega Zodiac nowymi impulsami i gwarantują dzięki temu także długodystansowym graczom wciąż nowe bodźce i cele. Podobnie jest w przypadku nowicjuszy i graczy, którzy do tej pory mieli mało do czynienia z MMORPG, bo dzięki łagodnemu stopniowi trudności Omega Zodiac jest grą, która może Wam szybko narobić apetytu na więcej.

Zdjęcia Omega Zodiac

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*