My Little Farmies

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3.5

My Little Farmies – wiejskie życie woła!

Farmerska symulacja w przeglądarce – uwielbiasz życie na wsi i zawsze chciałeś zostać rolnikiem? To trafiłeś pod dobry adres, jeśli chodzi o My Little Farmies! Troszcz się o twoje zwierzęta, siej zboże i zbuduj idealne gospodarstwo rolne!

Oficjalny trailer

Graj za darmo!

Opis gry My Little Farmies

W bezpłatnej grze przeglądarkowej My Little Farmies poznasz sielskie życie na wsi, a twoim zadaniem będzie przeistoczenie małej wioski w kwitnącą osadę. Przeczytajcie sami o tym, co na was czeka!

Home Sweet Home

W grze My Little Farmies gracz musi udowodnić swoje rolne zdolności oraz zamiłowanie do zwierząt. Niezliczone questy czekają na niego w łącznie 49 levelach, w których rozchodzi się głównie o rozbudowanie swojego małego domicylu. Najważniejszym zadaniem jest przy tym uprawa roli i hodowla bydła, które stanowią podstawę dla surowców. Mogą one zostać przetworzone w wiele innych produktów przynoszących później dochód ze sprzedaży. W tym celu należy przyciągnąć uwagę klientów poprzez urocze stragany i dekoracje. Odwiedzający poruszają się po całym gospodarstwie i przekazują poprzez myśli w chmurce, które produkty ich interesują. Jeśli gracz wytworzył owe produkty, otrzyma on za nie pieniądze oraz punkty doświadczenia. Albo też poczeka on na przejeżdżających kupców, regularnie odwiedzających gospodarstwo, oferujących jeszcze większą zapłatę za produkty. Im większe gospodarstwo, tym więcej kupców do niego zagląda. Wszystkie budynki, produkty i zwierzęta są uporządkowane jako karty, które można zbierać i wymieniać się nimi z przyjaciółmi.

Smykałka do roślin

Najważniejszą rzeczą w dobrym gospodarstwie są oczywiście zwierzęta i rośliny, o które należy się troszczyć. Siew musi być regularnie podlewany, co prowadzi do zmniejszenia czasu upraw, a zwierzęta czekają na swoje racje żywnościowe. Im lepszy humor futrzaków, tym wyższa ich cena. Zwierzaki pokazują swoje potrzeby, podobnie jak klientela, poprzez chmurki z myślami, które należy kliknąć, aby poprawić humor zwierząt. Przyszły rolnik może nie tylko hodować zwierzęta w celu sprzedaży, lecz również w celu uzyskania cennych podstawowych surowców takich jak wełna czy mleko, które mogą zostać dalej przetworzone.

Wszystkie zwierzęta trzymane są w ogrodzeniach dostępnych w różnych rozmiarach. Każde domostwo może zostać upiększone, co przynosi ze sobą nieco bonusów. Gracz musi się zdecydować pomiędzy 25 rodzajami różnych roślin, 10 rodzajami zwierząt i 21 rodzajami budynków produkcyjnych.

Nudno?

Gra w pojedynkę sprawia radość, ale gra z przyjaciółmi jeszcze więcej! To dotyczy również gry My Little Farmies. Gracz może odwiedzać gospodarstwa swoich rodaków i pomagać im codziennie. Zbiera on przy tym gwiazdy przyjaźni, które przynoszą mu w zależności od ich ilości ekstra karty. Gracz może także wręczać swoim sąsiadom specjalne prezenty. Od 12 poziomu gracz może przyłączyć się do tzw. hanzy lub też stworzyć swoją własną, która przynosi kolejne bonusy sojuszów. Dzięki codziennemu bonusowi przy logowaniu się  gracz może zebrać 4 do 8 kolejnych kart, między innymi cenne karty cudów świata posiadające specjalne budynki, dekoracje czy zwierzęta. Albo też gracz podejmie się ponad 378 sukcesom, które można odblokować.

Udana kompozycja

Bezpłatna gra przeglądarkowa My Little Farmies ukazuje się w stylu komiksu w średniowiecznej scenerii. Grafika jest urocza i płynna. Szczególnym plusem są szczegółowe statystyki, dające dobry wgląd w całe gospodarstwo. Miła muzyka w tle dopełnia całości i porywa gracza w magiczny świat, tam gdzie diabeł mówi dobranoc.

Cechy

  • Wysoko: ponad 49 poziomów pełnych wyzwań do zdobycia
  • Ogarnięty zapałem do pracy: ponad 378 sukcesów i liczne questy do wykonania
  • Zbieranina: łącznie ponad 270 kart do zebrania i wymiany
  • I codziennie pozdrawia…: codzienny bonus za logowanie się z interesującymi prezentami
  • Powrót do historii: średniowieczna sceneria w kolorowym stylu komiksu

Graj za darmo!

Podsumowanie My Little Farmies

Bezpłatna gra przeglądarkowa My Little Farmies jest dla małego i dla dużego rolnika prawdziwym marzeniem. Liczne questy, nieskończone możliwości siewu oraz 49 poziomów do zdobycia oferują czystą radochę. Lecz również zagorzali zbieracze wyjdą tu na swoje. Graficzne i muzyczne opakowanie dopełniają całości. Tak więc, na co czekasz? Zbuduj swoje wymarzone gospodarstwo rolne i daj się porwać magicznemu światu My Little Farmies!

Zdjęcia My Little Farmies

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*