My Free Circus

Grafika
3
Przyjemność z grania
3
Handling
3
Społeczność
3
Ogólny
3

My Free Circus – otwórz swój własny cyrk i zarządzaj nim

Mobilna / przeglądarkowa symulacja – w bezpłatnej mobilnej grze My Free Circus chodzi o to, jak sama nazwa wskazuje, o cyrk. Gracze wcielają się w rolę dyrektora i muszą troszczyć się o swój własny cyrk. Jako dyrektor urządzacie wasz cyrk wedle waszego upodobania i rozbudowujecie go. Poza tym gracze opiekują się zwierzętami i artystami i trenują je.

Oficjalny trailer My Free Circus

Graj za darmo!

My Free Circus – opis gry

Bezpłatna gra My Free Circus może zostać zainstalowana na wszystkich dostępnych smartfonach i może być dodatkowo grana w przeglądarce. Gracze zanurzają się w kolorowym świecie manaży, artystów i zwierząt i mają za zadanie oczarować swoją publiczność każdego dnia. Troszczą się przy tym o wszystkie aspekty własnego przedsiębiorstwa. Troszczą się o pożywienie poprzez zajmowanie się polami i produkcję potrwa. Zajmują się zwierzętami, artystami i gośćmi i goszczą ich jedzeniem oraz upiększają swój obszar. Gracze mogą w My Free Circus nawet ustalić swój własny artystyczny program i puścić tym samym wodze swojej fantazji. Im popularniejsze jest własne show, tym więcej dochodów otrzymują gracze i tym łatwiej można rozbudować swój własny cyrk.

Symulacja, cyrk i farmowanie

W grze My Free Circus czeka na gracza dosyć nietypowa kombinacja  różnych zawartości gry. Dzięki kombinacji z symulacji, farmowania i cyrku gra ta jest bardzo zróżnicowana i dostarcza wiele frajdy przez długi czas. Gracze muszą między innymi uprawiać pożywienie i przerabiać je, tak jak w gospodarstwie rolnym. Jako dyrektor cyrku musicie troszczyć się o wiele ważnych rzeczy i troszczyć się o waszych artystów i wasze zwierzęta. Inne atrakcje jak na przykład samochód ze słodyczami czy piekarnia na kółkach mogą również zostać postawione. Wasz obszar może zostać dopasowany licznymi dekoracjami wedle waszego upodobania.

Akrobaci, klowni i zwierzęta

W grze My Free Circus czeka na graczy duży wybór akrobatów i artystów. Możecie zaopatrzyć się w artystę rzucającego nożami, chodzącego po linie, klowna, czarodzieja lub tresera zwierząt. Poprzez regularny trening artyści stają się coraz lepsi i posiadają swoje umiejętności coraz to lepiej. Im lepsze umiejętności artystów, tym bardziej zachwyceni będzie widownia w cyrku. Gracze stawiają na nogi niezapomniane show i zapewniają tym samym pełną kasę. Oczywiście nie może zabraknąć zwierząt w prawdziwym cyrku. W My Free Circus dostępne są słonie, konie i lwy. Zwierzęta biorą udział w show i zapewniają interesujące widowisko dla publiczności.

Eventy i questy

Gracze mogą wziąć udział w licznych misjach i muszą zaliczyć liczne questy. Od czasu do czasu w My Free Circus mają miejsce interesujące eventy wraz z wieloma nagrodami. Poza tym w dalszym przebiegu gry czekają na graczy zabawne wyzwania. Wraz z upływem czasu dyrektorzy cyrku zwiększają nie tylko swoje dochody, lecz również swoje poważanie i otrzymują w ten sposób wiele nowych możliwości. Dzięki temu mogą zatrudnić w swoim cyrku specjalne zwierzęta i artystów.

Łatwe sterowanie, super grafika

Grafika jest bardzo barwna i szczegółowa i nie musi się chować przed grami płatnymi. Wspaniałe animacje umożliwiają graczom prawdziwe zagłębienie się w cyrku i posiadają swój własny urok. W grze My Free Circus tkwi wiele zamiłowania programistów i gracze zauważają to od razu. Zarówno wersja na smartfona, jak i wersja na przeglądarkę posiadają ponadczasową optykę. W parze z udaną grafiką idzie także dźwięk. Pomimo swojego komiksowego charakteru My Free Circus nadaje się nie tylko dla młodych graczy, lecz również dla nastolatków i dorosłych.

Najlepsze cechy gry My Free Circus

  • Mobilna i przeglądarkowa gra: gracze mogą grać My Free Circus na wszystkich dostępnych smartfonach i tabletach. Aplikacja jest bezpłatna i może zostać zainstalowana poprzez oficjalny App Store. Dodatkowo dostępna jest także wersja na przeglądarkę. Nadaje się ona na każdy komputer, nie musi zostać zainstalowana i nie wymaga mocnego sprzętu.
  • Różni artyści i zwierzęta: bezpłatna gra cyrkowa oferuje swoim graczom ogromny wybór spośród różnych artystów, jak na przykład rzucających nożami, chodzących po linie czy czarodziejami. Mogą oni zostać wytrenowani i ulepszeni. Dodatkowo dostępne są w My Free Circus różne zwierzęta, takie jak lwy, słonie czy wielbłądy.
  • Różnorodne atrakcje cyrkowe: Gracze mają dostęp do różnych atrakcji i mogą indywidualnie wyposażyć swój cyrk. Oprócz tego mogą wstawić różne pojazdy i udekorować swój obszar.
  • Interesujące questy i wyzwania: bezpłatna gra pełna questów, w której gracze muszą rozwiązywać różne zadania i otrzymują za to nagrody. Poza tym mają tu miejsce liczne eventy i dostępne są liczne wyzwania.   
  • Długa frajda w grze: w My Free Circus gra się bardzo łatwo, lecz ciężko ją zmajstrować. W grze zawsze jest coś do robienia i nie ma czasu na nudę.

Graj za darmo!

Podsumowanie My Free Circus

Bezpłatna gra cyrkowa My Free Circus nadaje się dla wielu rodzaju graczy i zachwyca różnorodną zawartością i ujmującą grafiką gry. Jako dyrektor cyrku gracze muszą troszczyć się o wiele rzeczy i nie będą się za prędko nudzić.

Zdjęcia My Free Circus

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*