Legends of Honor

Grafika
2
Przyjemność z grania
2
Handling
2
Społeczność
2
Ogólny
2

Legends of Honor – tchnij nowe życie  w średniowiecze!

Średniowieczna gra przeglądarkowa – strzeżcie się, bo nowiusieńka, darmowa, średniowieczna gra przeglądarkowa Legends of Honor ma w sobie to coś! To gra skierowana do wszystkich burgrabiów – hobbystów i tych, którzy chcieliby nimi zostać. A więc naostrzcie miecze, usiądźcie i posłuchajcie naszego sprawozdania z pola bitwy.

Oficjalny Trailer

Graj za darmo!

Zasady gry Legends of Honor

Tak jak Rzymu od razu nie zbudowano, tak Wasz zamek w Legends of Honor nie powstanie w jeden dzień (nawet jeżeli na początku tak się może wydawać. Swoje panowanie rozpoczynacie w module zamkowym, który ukazuje Wam Waszą posiadłość i jej okolice z lotu ptaka. Dużo jeszcze  nie widać, do dyspozycji macie tylko zewnętrzny mur i główną wieżę. Szybkie rozeznanie i można zbierać potrzebne zasoby i wznosić budynki. Głównymi surowcami są tutaj drewno, kamień i chleb. Gdy napełnicie już spiżarnie i spichlerze, nic nie stanie Wam na drodze do pozostania największym burgrabią w kraju!

Każdy lord potrzebuje doradców:

Zarządzanie zamkiem może wydać się z początku skomplikowane. Na szczęście już od pierwszej minuty radą służy Wam piękna Lady Jasmin, która zapozna Was z menu i pierwszymi krokami. Już dawno nie zarządzaliśmy zamkiem, dlatego to miłe dziewczę spadło nam jak z nieba! Ale nie przyzwyczajajcie się za bardzo do tej miłej dziewczyny, bo wraz z wybraniem frakcji zostanie ona zamieniona na doradcę frakcyjnego. Ale spokojnie, bo ci doradcy pomogą Wam w dalszym przebiegu gry. Pomocna w orientacji jest też księga questów, która również Was poinstruuje i najlepsze – nawet za pojedyncze questy dostaniecie nagrody!

Nie chcę być tylko na zamku!

Takie życie na zamku na dłuższą metę może wydawać się jałowe, ale który burgrabia żyje tylko na zamku? W Legends of Honor macie możliwość opuścić z Waszym lordem zamek i eksplorować okolicę! Możecie polować na wyjętych spod prawa lub występować przeciwko wrogim armiom innych graczy! Szczególnie podobało nam się tutaj, że pozycja własnej armii na mapie wpływa na rozgrywkę. Tak więc możecie ukryć armie w lasach lub zająć pozycję na wzgórzu, aby zyskać widok na całą okolicę. Na dalszym etapie typ terenu, po którym się poruszacie ma wpływ na siłę Waszego ataku i obrony.

Zawiązujcie własne sojusze:

Legends of Honor nie byłaby internetową grą przeglądarkową typu multiplayer gdyby nie dziesiątki graczy w internecie. Już na początku gry możecie wybrać jedną z trzech frakcji i na podstawie tego wyboru stać się członkiem odpowiedniego sojuszu. Ta cecha jest szczególnie ciekawa dla nowicjuszy, bo wbudowana funkcja czatu pozwala na zadawanie pytań lub dawanie instrukcji współgraczom. Gra nie poprzestaje na zwiedzaniu okolicy, dość szybko dochodzi do walk między graczami i epickich bitew między sojuszami.

Rekrutujcie poddanych:

Wasz lord oczywiście nie jest sam w podróży po dzikich ziemiach królestwa. W Waszym zamku macie możliwość rekrutować potężnych żołnierzy i ich ulepszać. Zaczynając od prostych toporników i uzbrojonych chłopów możecie w trakcie gry zrekrutować konnych szermierzy lub elitarnych łuczników. Swoim oddziałom możecie też ulepszać wyposażenie. Począwszy od lepszych tarcz aż do pancernych zbroi macie w zasadzie wszystko, czego mógłby sobie życzyć średniowieczny wojownik!

Funkcje i zalety gry Legens of Honor

  • Do grania za darmo: nie potrzebujecie więcej niż jednorazowej rejestracji, aby zmierzyć swoje siły w średniowiecznym świecie.
  • Strategia I akcja: planujecie i zarządzacie nie tylko epickim zamkiem, ale prowadzicie też epickie armie na wspaniałe bitwy
  • Potężne bitwy: wchodźcie w sojusze z graczami z całego świata i razem niszczcie wrogów!
  • Szczególnie przyjazna dla nowicjuszy: zarówno doradcy jak i questy pozwolą Wam na dobre rozeznanie od samego.
  • Rosnąca w siłę armia: z chłopskiej armii do elitarnego oddziału – uzbrajajcie Wasze oddziały i stańcie się świadkami, jak pokonują Waszych wrogów

Graj za darmo!

Podsumowanie Legends of Honor

Nowa, darmowa średniowieczna gra przeglądarkowa Legends of Honor z miejsca przykleiła nas do ekranu. Połączenie strategii i akcji odróżnia Legends of Honor od konkurencji i sprawia, że zarówno stratedzy, jak i dzicy wojownicy będą usatysfakcjonowani. Początek rozgrywki jest naprawdę łatwy i nikogo nie odstraszy. Dzięki wielu możliwościom ulepszeń zarówno zamku, jak i armii gra pozostaje ciekawa także dla profesjonalistów. Szczególnie wtedy, gdy wiedzą oni jak dobrze wykorzystać okolicę i teren!  Wiele sojuszy i trzy dostępne frakcje pozwalają nie tylko  pojmać wyjętych spod prawa, ale też obrzydzić innym graczom miły dzień na zamku. Kto zatem jest wystarczająco odważny, by stanąć do walki o królestwo, powinien najlepiej już dzisiaj wstąpić na targane wojnami ziemie Legends of Honor!   

Zdjęcia Legends of Honor

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*