Legend Online 2

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3.5

Legend Online 2 – Wiecznie żywa legenda

Fantasy MMORPG na przeglądarkę – jedną z gier, która dopiero niedawno wpadła nam w ręce jest darmowa MMORPG Legend Online 2. Gra, która powinna szczególnie zainteresować fanów klasycznych fantasy MMORPG. Spędziliśmy z nią parę godzin i oto nasze sprawozdanie.

Graj za darmo!

Zasady gry

Legend Online 2 jest tradycyjną przeglądarkową grą fantasy MMORPG, tak więc startujecie z Waszą postacią od poziomu 1 mając tylko kilka monet w kieszeni i najprostsze wyposażenie. Po ukończeniu tutorialu rozpoczyna się Wasza epicka podróż. Wszystkie, nawet najprostsze zadania, jak na przykład zabicie niegroźnych potworów lub przejęcie odpowiednich przedmiotów powodują rozwój Waszych postaci. Odbywa się to poprzez zdobywanie poziomów, gromadzenie lepszego wyposażenia oraz przy pomocy odpowiednich sojuszników, którzy pomagają Wam wygrywać bitwy.

Wyjątkowe klasy i wyjątkowe animacje:

Do wyboru macie 3 różne klasy postaci: Wojownika, Czarodzieja lub Strzelca. Na pierwszy rzut oka klasy te nie wydają się zbyt innowacyjne, ale Legend Online 2 może Was tutaj zaskoczyć. Na potrzeby naszego testu graliśmy postacią Strzelca – specjalisty w walce na odległość. Już podczas pierwszego spotkania zaatakowaliśmy przeciwnika w odpowiedni sposób dziurawiąc go gradem strzał. System walki przypomina gry takie jak Final Fantasy i mimo że przebieg walk jest po części zautomatyzowany, to i tak sprawia imponujące wrażenie. Nasza siła ataku wyglądała na wyjątkową i zaczęliśmy się zastanawiać, jak może ona wyglądać na wyższych poziomach.

Duchy prastarych istot walczą po Waszej stronie:

Już w pierwszych pięciu minutach gry otrzymacie swojego pierwszego towarzysza, Paladyna, który dość szybko przekształca się w silnego tanka i tym samym wspomaga Was w walce. Pomijając śmiertelników, którzy również mogą pomagać w walce, występują tu jeszcze boskie istoty, które w formie duchów prastarych bogów i bohaterów walczą po Waszej stronie. Ci potężni sprzymierzeńcy przypominali nam dobre stare bestie albo zaklęcia mogące jednym atakiem oczyścić całe pole bitwy. Ale to nie wszystko: zawiązując przymierze z jednym z tych stworzeń Twoja postać otrzymuje silnego buffa do swoich statystyk. Jest to coś, co w sytuacjach zagrożenia może stanowić o życiu lub śmierci.

Siła miłości:

Mieliśmy już do czynienia z różnymi grami fantasy MMORPG i niektóre z nich posiadały funkcje, które nas szczególnie ujęły. Legend Online 2 posiada prawie wszystkie z nich. Oczywiście mamy tu klasykę taką jak areny albo dungeony, ale gra posiada też funkcje niespotykane nigdzie indziej. Na przykład wesela: w Legend Online 2 macie możliwość poślubienia innego gracza i jest to nie tylko symboliczny związek, ale i opłacalna inwestycja. Para, która zdecyduje się na taki krok otrzymuje później dodatkowe bonusy za wspólny udział w dungeonach lub imprezach i zarabia na swoim związku.

Funkcje i zalety gry Legend Online 2

  • Bezpłatna przeglądarkowa MMORPG: Legend Online 2 jest całkowicie gratis. Proste logowanie i możecie grać w przeglądarce!
  • Trzy wspaniałe klasy: Czarodziej, Wojownik czy Strzelec? Możesz mieć trudny wybór!
  • Prastare istoty po Twojej stronie: Zawiąż sojusz z nieśmiertelnymi bóstwami i pokonaj przeciwników.
  • Siła miłości: Wstąp w związek małżeński z innym graczem i wspólnie bierzcie udział w niezliczonych bitwach.

Graj za darmo!

Podsumowanie Legend Online 2

Legend Online 2, bezpłatna gra fantasy MMORPG na przeglądarkę, jest podobna a jednocześnie zupełnie inna od pozostałych gier tego gatunku. Oczywiście mamy tu dobry styl i animację, ale są to znane elementy. Całkowicie zaskakujący jest natomiast bogaty świat Legend Online 2, niezliczone extrasy i funkcje, takie jak na przykład małżeństwa lub możliwość kreowania mody, za które dostajecie małego buffa. Legend Online 2 to więcej niż zwykła suma swoich składowych. To gra, którą każdy fan fantasy MMORPG powinien koniecznie zobaczyć.

Zdjęcia Legend Online 2

Kommentare zu Legend Online 2

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*