Flower Knight Girl

Grafika
3
Przyjemność z grania
3
Handling
3
Społeczność
3
Ogólny
3

Flower Knight Girl – świat rozkwita zimą

Anime MMORPG – w czasie gdy za oknem wciąż zimno, a na drzewach brakuje liści przynosimy Wam coś letniego i kolorowego. Chcemy zaprezentować Wam Flower Knight Girl, grę RPG, w którą nie tylko można grać za darmo, ale która oferuje też jedną z najbardziej wyjątkowych i jednocześnie najmilszych mechanik prowadzących Waszą grupę do walki.  

Oficjalny trailer Flower Knight Girl

Graj za darmo!

Zasady gry

Zanim rzucicie się w wir ostatniej walki musicie przejść drogę dorastającej postaci. Początki są zawsze ciężkie, dlatego najpierw zadowalacie się mniejszymi zdobyczami, ale w trakcie trwania Waszej przygody stajecie się coraz silniejsi, bogatsi i bardziej doświadczeni. Idealnie, jeżeli macie ochotę stawić czoła coraz trudniejszym wyzwaniom w tym wibrującym życiem świecie. Będziecie musieli udowodnić, czy macie tyle mocy, by stać się numerem jeden wśród rywali i sojuszników.

Brak standardowych klas, w zamian za to drużyna wyjątkowych bohaterów:

Podczas gdy w wielu grach wybór postaci ogranicza się do Maga, Wojownika i Łucznika, tutaj zestawienie drużyny to zindywidualizowany proces. Do dyspozycji w czasie Waszej przygody macie najróżniejsze postaci, wszystkie w pewien sposób wzorujące się na świecie roślin. To, które z nich zaprosicie do swojej grupy, składającej się z pięciu osób zależy tylko od Was. Oczywiście także w Flower Knight Girl obowiązuje znana zasada, że lepiej walczy się z elastycznie uformułowaną grupą niż z pięcioma podobnymi postaciami.

Wyhoduj własne bohaterki:

Aby zwerbować towarzyszy zabawy w Flower Knight Girl nie odwiedzacie tawern ani gildii najemników. W Flower Knight Girl wystawiacie doniczkę na słońce, zasadzacie ziarno Gacha i czekacie. Serio. Hodujecie postaci przy pomocy magicznego ziarna w doniczce. Co wyrośnie w Waszym glinianym dzbanku zależy od rodzaju i jakości Waszych nasion. Rzadkie nasiona wysokiej jakości wydają z reguły silniejsze owoce niż nasiona pospolite. Mimo to nawet najbardziej utalentowane postaci potrzebują trochę czasu, żeby dojrzeć i rozwinąć swój potencjał. Jest to proces, który możecie przyspieszyć prezentami i odpowiednią ilością uwagi. Tylko najlepsze z najlepszych będą w stanie stawić czoła największym niebezpieczeństwom.  

Świat staje się Waszym polem gry:

W Flower Knight Girl  nie poruszacie się po imponujących światach 3D, ale otrzymujecie za to dostęp do mapy przeglądowej przypominającej pole gry. Świat, przez który podróżujecie jest podzielony na pojedyncze stacje. Każda z tych stacji skrywa własne niebezpieczeństwa, potwory i ewentualne nagrody, które Wasza drużyna może wywalczyć. Sami wyznaczacie sobie drogę, którą ruszycie, bo świat tutaj pełen jest rozwidleń i przeszkód do pokonania. Aby owocnej przygodzie nic nie stanęło na przeszkodzie warto już na początku przemyśleć planowaną trasę, by uniknąć niepotrzebnych zwrotów i objazdów.

Funkcje i zalety gry Flower Knight Girl

  • Do grania za darmo: wystarczy krótka rejestracja i można grać. Za darmo!
  • Wyjątkowy arsenał postaci: nie gracie tutaj pojedynczą postacią, tylko całą trupą kwiatowych bohaterek.
  • Wyhoduj własne postaci: w Flower Knight Girl nie werbujecie postaci w spelunach, tylko hodujecie je we własnej szklarni.
  • Zwiedzaj świat, który staje się Twoim polem gry: zaplanuj następne ruchy i prowadź swoją drużynę krok po kroku przez świat pełen przygód.

Graj za darmo!

Podsumowanie Flower Knight Girl

Darmowa gra anime MMORPG Flower Knight Girl na pierwszy rzut oka wydaje się miłą grą fabularną. Ochotę do gry rozbudził w nas poza rysunkowym stylem i interakcjami między postaciami żywy i pełen szczegółów świat. Nawet jeżeli na początku trochę dziwnym wydaje się hodowanie w doniczce wyłącznie żeńskich towarzyszy, to jest to z pewnością zupełna nowość. Urozmaicenie, które poza w pełni zautomatyzowanym systemem walk  i innymi znanymi funkcjami wprowadza do gry niezbędną świeżość. W każdym razie Flower Knight Girl jak na darmową grę fabularną okazała się pozycją bardzo przyzwoitą, w którą powinniście zagrać szczególnie w kontekście jeszcze bardzo odległej wiosny.

Zdjęcia Flower Knight Girl

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*