Elsword

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3.5

Elsword – Super Smash Bros. w stylu anime

SMASH MMORPG – jesteś fanem odjazdowej akcji beat’em up i masz do tego upodobanie do śmiesznej grafiki w stylu anime i komiksu? To trafiłeś pod właściwy adres wraz z bezpłatną grą anime MMO Elsword. Elsword łączy w sobie elementy side-scrollowej akcji z uroczą grafiką w stylu anime oraz wciągająca fabułą. Czy gra ta jednak potrafi zapunktować na dłuższą metę?

Oficjalny trailer Elsword

Graj za darmo!

Zasady gry

Bezpłatna gra brawler MMOG Elsword oferuje oprócz wartkiej akcji rozbudowaną fabułę z interesującymi postaciami. Przeczytajcie najlepiej sami, co Elsword ma jeszcze do zaoferowania.

Interesująca fabuła:

Elsword rozgrywa się w legendarnym świecie Elios. Ta mroczna i niezbyt popularna okolica przeistoczyła się w kwitnącą oazę po zderzeniu z ogromnym kryształem posiadającym magiczną moc. Wszystko dookoła ożyło, nawet roboty Nasod rozwinęły w sobie swoją własną wolę i stworzyły własne życie. Strażnicy kryształu skłócili się jednak między sobą i wybuchła okropna wojna o potęgę życiodajnego kryształu. Jako gracz rozpoczynasz grę od razu w samym środku owej wojny i usiłujesz ponownie zjednoczyć piękny Elios, gdzie dawniej panował pokój.

Wybór postaci:

Początek bezpłatnej MMORPG Elsword jest podobny jak w większości innych gier z podziałem na role – gracz musi zdecydować się na jedną z postaci. Elsword ma 6 różnych postaci do wyboru. Zaliczają się do nich: Elsword sam w sobie, elf Rena, zuchwała Aisha, buntowniczy Raven, tajemnicza Eve i opiekuńczy Chung.

Elsword jest oczywiście główną postacią całej historii. Jego mocną stroną jest walka mieczem i jego prędkość.

Rena jest rodowitym elfem. Jej celem jest znalezienie Drzewa Życia i uratowanie tym samym życia elfów. Jest ona mistrzynią obchodzenia się z łukiem.

Aisha jest zuchwałą czarodziejką. Dotrzymuje ona towarzystwa grupie przygodników i posiada potężne czarodziejskie moce, którymi umie się doskonale posługiwać.

Raven jest typowym buntownikiem. Jako pół-człowiek i pół-Nasod posiada on niespodziewaną moc, która często przydaje się w poszukiwaniu złodziei kryształu.

Eve była kiedyś szlachetną księżniczką Nasod. Jako wysoki rangą Nasod potrafi ona poprowadzić do walki potężne roboty.

Chung jest miłośnikiem broni w grupie przygodników. Usiłując pokonać demony został on poważnie zraniony i następnie uratowany przez Elsword. Od tamtej pory Chung walczy u jego boku i troszczy się o potrzebną moc strzału.

Praca zespołowa i tryb walki:

Elsword oferuje wiele różnych postaci ze specyficznymi cechami i walecznymi umiejętnościami. Najwięcej frajdy sprawia graczowi łączenie się z innymi graczami, by wspólnie brać udział w starciach naładowanych akcją. Walki te mają zawsze charakter beat’em up. W ten sposób pojedyncze zdolności postaci mogą korzystniej się zaprezentować i gracz cieszy się z każdego na nowo nauczonego i udanego walecznego combo.

Cechy

  • Niepowtarzalne postacie: wybierz spośród 6 różnych postaci (Elsword, Rena, Aisha, Raven,…) posiadających jedyne w swoim rodzaju techniki walki
  • Indywidualny wygląd: stwórz swój własny zwariowany look i graj na przykład jako gotycka Lolita lub Wojownik Miecza w stylu anime
  • Tryb Coop: połącz się z twoimi przyjaciółmi i zaliczcie razem kolejne poziomy, zadania, misje oraz interesujące walki na arenach w trybie PvP
  • Waleczne Combos: naucz się zapierających dech w piersiach zdolności walecznych i zrób wrażenie na twoich przeciwnikach przy pomocy wyszukanych ataków i combos
  • Żyj wspomnieniami: przeżyj najlepsze od czasów Tekken, Street Fighter i Super Smash Brothers akcje beat’em up

Graj za darmo!

Podsumowanie Elsword

Bezpłatna gra anime z podziałem na role Elsword oferuje prawdziwie kolorowy i uroczo zaprojektowany świat anime. Świat, w którym można zatracić się godzinami i podążając fabule gry doświadczyć  interesujących zadań i questów. Najlepsze jednak, co ma do zaoferowania Elsword są cechy pracy zespołowej. Bijatyki wraz z przyjaciółmi lub z innymi graczami w stylu beat’em up nie tylko przypominają stare dobre czasy na kanapie z Super Smash Bros i Nintendo 64 w ręku, lecz są także prawdziwą frajdą. Polecamy serdecznie Elsword, szczególnie jeśli w planach jest spędzenie śmiesznego wieczoru w gronie przyjaciół.

Zdjęcia Elsword

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*