Drakensang Online

Grafika
4.5
Przyjemność z grania
4.5
Handling
4.5
Społeczność
4.5
Ogólny
4.5

Drakensang Online – tak dobrze może wyglądać gra przeglądarkowa

Gra przeglądarkowa MMORPG bezpłatna gra przeglądarkowa MMORPG Drakensang Online wprowadza gracza w starodawny świat pełen potworów i magii. Od samego początku gry zachwyca przede wszystkim imponująca grafika. To, czy także reszta gry może dotrzymać kroku, wzięliśmy dla was pod lupę w naszym teście!

Oficjalny trailer Drakensang Online

Graj za darmo!

Opis gry Drakensang Online

W tej darmowej grze przeglądarkowej MMORPG gracz wybiera się do średniowiecznej Durii, gdzie przy pomocy swojej broni i swoich umiejętności musi pokonać rozmaite potwory. Potwory te można tu spotkać w questach, dungeonach lub też podczas odkrywania okolic. Poniżej pokażemy wam czy to wszystko sprawia radość i co Drakensang Online ma poza tym do zaoferowania:

Genialna grafika

Zwróćmy najpierw uwagę na grafikę w Drakensang Online. Tutaj bowiem szybko można zapomnieć, że mowa jest o grze w przeglądarce. Sam świat gry jest w stanie zachwycić wspaniałymi kolorami i efektami świetlnymi. Lecz dopiero kiedy chodzi o umiejętne zaatakowanie waszych wrogów, Drakensang Online pokazuje, co ma tak naprawdę do zaoferowania. Programiści zadali sobie tutaj sporo trudu i zatroszczyli się o to, by ta gra przeglądarkowa mogła dotrzymać kroku niejednej grze na bazie klienta.

Fascynujące walki

Gracz musi na początku zdecydować się na jedną z 4 klas postaci: Rycerza zakonu Smoka, Czarodzieja Kręgu, Strażnika lasu lub Parowego Mechanikusa. Postacie są klasycznie podzielone na walczące wręcz lub na odległość – tak więc Rycerz zakonu Smoka wymachuje wokół siebie ciężkimi siekierami i mieczami, podczas gdy Strażnik lasu walczy z bezpiecznej odległości ze strzałą i łukiem. Wybór klasy nie jest jednak decydujący, jeśli chodzi o frajdę w walce – każda klasa punktuje bowiem super efektami przy pomocy swoich umiejętności! Także tutaj grafika odgrywa duża rolę, przede wszystkim, jeśli powala się nie tylko potwory, lecz również zamienia w pył połowę swojego otoczenia. Punkty potrzebne do ulepszenia umiejętności zdobywa się poprzez przejście na kolejne poziomy.

Gigantyczne światy

Sporo się wydarzyło odkąd bezpłatna gra przeglądarkowa MMORPG w momencie ukazania się w roku 2011 dysponowała zaledwie pięcioma obszarami gry i paroma dungeonami. Update’y podpicowały ekstremalnie Drakensang Online i zapewniły jej ogromny zakres nowych światów. Gracz ma teraz do dyspozycji prawie 40 bardzo urozmaiconych obszarów, które może odkrywać. Znajdziemy tutaj wszystko – od podwodnego świata aż do głębokich lochów.

Dosyć potworów? Pora na PvP

Większość czasu w Drakensang Online gracz porusza się po ogromnych światach nadziemnych albo zalicza instancje w dungeonach. Jeśli ma się jednak tego dosyć, to Drakensang Online oferuje także sporo urozmaicenia. W trybie PvP albo przebija się w Deathmatch‘u, albo usiłuje się pokonać drużynę przeciwnika w Capture the Flag. Potrzebni do tego gracze znajdą się z pewnością w zintegrowanym systemie matchmaking. Ponieważ różne klasy postaci uzupełniają się wzajemnie, ważne są tutaj mądre kombinacje umiejętności. Niech wygra lepszy!

Cechy Drakensang Online

  • Wspaniała grafika: doświadcz gry przeglądarkowej MMORPG, która w kwestii grafiki posiada niewielu konkurentów
  • Fascynujące walki: Wybierz spośród 4 klas postaci i przeżyj naładowane efektami bitwy przeciwko potworom Durii
  • Gigantyczne światy: Zanurz się w ogromnym świecie z prawie 40 rozmaitymi obszarami
  • Trzymający w napięciu system PvP: znajdź drużynę i pokonaj twoich przeciwników za pomocą pracy zespołowej w Deathmatch lub Capture the Flag

Graj za darmo!

Podsumowanie Drakensang Online

Mimo że, ta bezpłatna MMORPG gra przeglądarkowa zachwyca całkowicie samą swoją grafiką, także w kwestii grania posiada ona wszystko, czego dobra gra MMORPG potrzebuje. Cztery klasy postaci troszczą się wraz ze swoimi efektownymi umiejętnościami o trzymające w napięciu walki przeciwko różnym potworom lub innym graczom w trybie PvP. Dzięki wielu update’om od momentu publikacji w roku 2011 powstał gigantyczny świat gry z krajobrazami i dungeonami, które zaspokoją wszystkie gusta. Drakensang Online jest całkowicie godny polecenia fanom gier MMORPG.

Zdjęcia Drakensang Online

 


Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*