Dragon Knight 2

Grafika
3.5
Przyjemność z grania
3.5
Handling
3.5
Społeczność
3.5
Ogólny
3.5

Dragon Knight 2 – walka z demonami!

Fabularna gra przeglądarkowa – świat potrzebuje potężnych bohaterów! Bezpłatna gra przeglądarkowa ‚Dragon Knight 2‘ katapultuje Was do mistycznego świata pełnego mrocznych demonów i wspaniałych skarbów. Jedyną szansą dla ludzkości są tutaj legendarni Smoczy Rycerze! Także siadajcie i przeczytajcie, co czeka na Was w grze.

Oficjalny trailer Dragon Awaken

Graj za darmo!

Zasady gry Dragon Knight 2

Jak już wspomnieliśmy na wstępie w przypadku  Dragon Knight 2 mamy do czynienia z klasyczną grą fabularną na przeglądarkę! Ten darmowy tytuł wyróżnia wyjątkowa fabuła i wiele wyśmienitych cech. Aby móc rozpocząć grę jako Smoczy Rycerz musicie najpierw założyć konto. Gdy już to załatwicie, rozpoczyna się przygoda z tworzeniem postaci. Jako młody Rycerz porzucacie spokój rodzinnych stron  i wyruszacie w drogę, aby stać się legendarnym Smoczym Rycerzem. Podobno tylko ci, pobłogosławieni przez Boga, Rycerze są w stanie stawić czoła diabelskim demonom! Walczycie zatem przeciw różnym sługom Zła i zbieracie po drodze coraz więcej punktów doświadczenia. Wasze wyposażenie staje się z minuty na minutę coraz lepsze! W Dragon Knight 2 podobała nam się szczególnie mnogość różnorodnych zadań do wykonania – ale nie tylko to!

Epicka fabuła:

Historia w Dragon Knight 2 jest naprawdę wyjątkowo tajemnicza! Prehistoria świata została podzielona na kilka epok. Na początku stworzono wszystkie rasy: ludzi, tytanów, orki, krasnoludy i tzw. gobliny. Początkowo żyły one w zgodzie ze sobą. Nagle otworzyła się przepaść i złe hordy z krainy umarłych uderzyły w świat. Wojna trwała latami i świat pogrążył się w chaosie przemocy i cierpienia. Jednak wraz z narodzinami pierwszych Smoczych Rycerzy demony zostały przepędzone a świat uratowany. Jesteście dziedzicami poważnej spuścizny!

Wyszukany system talentów:

Zdolności Waszego bohatera podzielone są zasadniczo na trzy obszary: zdolności klasy, postaci i bóstwa. Istnieje wiele zdolności klasy, ale tylko cztery mogą być aktywne i użyte w walce! Zdolności postaci zawierają także pasywne talenty, które są zawsze aktywne. Szczególnie silne są tzw. zdolności bóstwa – można je uwolnić dopiero w  późniejszym etapie gry. Ale wtedy okażą się też niezbędne, ponieważ przeciwnicy są bardzo trudni!

Zbierajcie wyposażenie:

Jak to w grach fabularnych, także w Dragon Knight 2 do zebrania macie całą masę przedmiotów wyposażenia. Nieważne czy okazałe zbroje czy potężne bronie – Dragon Knight 2 oferuje wszystko, czego oczekuje się od gry fabularnej! Niesamowitą przyjemność sprawia ciągłe poszukiwanie nowych amuletów, pierścieni i broni. Świetne jest także to, że możecie nie tylko ulepszać, ale nawet zaczarować swoje wyposażenie! W ten sposób ulepszacie w magiczny sposób statystki wyposażenia.

Własne gildie:

Dragon Knight 2 umożliwia graczom zawiązywanie silnych sojuszy. Jeżeli podejmiecie decyzję o stworzeniu gildii, musicie najpierw zdecydować się na jakąś frakcję. Do wyboru macie przymierze lub hordę (tak, również nam przypomniało to trochę World of Warcraft!). Wspaniałą opcją jest możliwość uwolnienia dzięki gildiom specjalnych dungeonów. Tutaj czekają na Was wyjątkowo ciężcy przeciwnicy i wyjątkowo cenne skarby.

Cechy Dragon Knight 2

  • Do grania za darmo: wystarczy łatwo i szybko założyć bezpłatne konto, stworzyć postać i zaraz można stać się Smoczym Rycerzem!
  • Epicka fabuła: dajcie sobie trochę czasu i dowiedzcie się jak najwięcej o wspaniałej historii świata Dragon Knight 2!
  • Wyszukany system talentów: zdobywajcie doświadczenie i uwalniajcie coraz potężniejsze zdolności z trzech różnych obszarów.
  • Zbierajcie wyposażenie: każde wyzwanie w Dragon Knight 2 nagradzane jest wypełnioną po brzegi skrzynią skarbów – zbieranie wyposażenia zawsze cieszy!
  • Własne gildie: możecie udać się wspólnie z innymi graczami na poszukiwanie najsilniejszych przedmiotów w grze.

Graj za darmo!

Podsumowanie Dragon Knight 2

Dragon Knight 2 jest dobrym, a przede wszystkim bezpłatnym reprezentantem gatunku fabularnych gier przeglądarkowych! W tym mistycznym świecie stajecie się legendarmym Smoczym Rycerzem i musicie chronić żywe istoty przed diabelskimi hordami z krainy umarłych. Dragon Knight 2 oferuje przy okazji wszystko, czego oczekują znawcy gatunku – a może nawet nieco więcej! Poza wymienionymi tutaj cechami na graczy czeka jeszcze wiele do odkrycia. Nie traćcie zatem czasu i czym prędzej udajcie się w podróż ku najpotężniejszemu Smoczemu Rycerzowi ever.

Zdjęcia Dragon Knight 2

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*