Dragon Awaken

Grafika
4
Przyjemność z grania
4
Handling
4
Społeczność
4
Ogólny
4

Dragon Awaken – wzrastaj w płomieniach!

Przeglądarkowa gra fabularna – Twoja ojczyzna została oblężona, a stary smok powrócił, aby zrównać Twój świat z ziemią. Perspektywy nie zachwycają. Potrzeba zatem bohatera, który podejmie się trudnego zadania. W Dragon Awaken, bezpłatnej fantasy MMORPG, możecie pokazać postrachowi przestworzy jego miejsce w szeregu.

Oficjalny trailer Dragon Awaken

Graj za darmo!

Zasady gry

W kwestii zasad gry Dragon Awaken początkowo nie serwuje większych niespodzianek. Podobnie jak w każdej innej MMORPG także tutaj trzeba zdobywać  stworzoną przez siebie postacią kolejne levele i coraz lepsze wyposażenie. To nie jest jednak takie proste, bo jako carte blanche musicie najpierw zawalczyć o respekt lokalnej społeczności i potencjalnych sojuszników. Krok po kroku wspinacie się po drabinie sławy i otrzymujecie dostęp do nowego wyposażenia, umiejętności i innych opcji, które zmuszą Waszych wrogów, by padli na kolana.

Hybrydowy system walk:

System walk w Dragon Awaken oferuje Wam intersującą opcję hybrydową. MMORPG tego typu mają zazwyczaj w pełni zautomatyzowany system walk, co ułatwia powtarzanie pojedynków  i nie wymaga kontroli. W Dragon Awaken znajdziecie rozwiązanie kompromisowe. Z jednej strony pewne akcje w walce są automatyzowane, ale macie też możliwość samodzielnie sterować losem bitew. Ma to sens, bo dobrze wziąć sprawy w swoje ręce, szczególnie gdy wzrasta poziom trudności.

Oswajaj własnego smoka:

Cóż za niezwykły sojusznik – smok? Pewien smok zagraża Waszemu światu a Wy za chwilę walczycie ramię w ramię z własnym, ziejącym ogniem potworem? Dokładnie tak! Nie każdy smok padł jednak ofiarą złych mocy, a niektóre z nich są nawet skłonne użyczyć Wam swojej siły. Z takim sojusznikiem na polu walki szybko zamienicie Waszych wrogów w kupkę żarzącego się popiołu. Tylko nieliczni wrogowie są w stanie obronić się przed piekącym smoczym żarem. A gdyby nawet jakoś im się to udało, musicie wyposażyć smoka w kilka dopalaczy, by następnie delektować się ognistym spektaklem.

Wierzchowce i wiele więcej:

Poza smokami należącymi do głównych atrakcji gry do odkrycia i ujarzmienia jest cała masa innych rzeczy. Ziemskie wierzchowce i inne funkcje czekają na Was w świecie Dragon Awaken, który jak na darmową MMORPG jest bardzo przestronny. Tajemnicze dungeony, walki na arenie i niemalże przesadzony system upgrade’ów  są tylko kilkoma funkcjami, które zapewniają nie tylko kompleksowość, ale też długą przyjemność z gry. Godzinami można zanurzać się w pełnym szczegółów świecie odkrywając wciąż coś nowego. Dla tych z Was, którym przyjemność sprawia zajrzenie pod każdy kamień Dragon Awaken będzie potencjalnym strzałem w dziesiątkę.

Cechy  Dragon Awaken

  • Do grania za darmo: wystarczy prosta rejestracja i jesteście w grze. Dragon Awaken jest całkowicie darmowa.
  • Hybrydowy system walk: przygotujcie strategię i rozkładajcie wrogów na łopatki, krok po kroku w pasjonujących walkach.
  • Oswajaj własnego smoka: pozyskaj siłę tych prastarych stworzeń i spraw, by ich palący ogień był do Twoich usług.
  • Wierzchowce i wiele więcej: poza licznymi wyszukanymi wierzchowcami w świecie Dragon Awaken jest jeszcze do odkrycia kilkadziesiąt innych funkcji i osobliwości.

Graj za darmo!

Podsumowanie Dragon Awaken

Generalnie Dragon Awaken robi bardzo przyzwoite wrażenie. Trzeba przyznać, że gra nie zaskakuje odkrywczością i bazuje na licznych stereotypach z różnych  legend, sag i mitów. Nie przeszkadza to jednak w czerpaniu przyjemności z gry, bo nie tylko system walk, ale także opcja oswajania smoka mają w sobie wystarczająco dużo do zaoferowania, aby zatrzymać Was w grze.  Jeżeli chodzi o długi czas dobrej zabawy to Dragon Awaken jest dobrze wyposażona. Nie da się nawet wymienić wszystkich wierzchowców, upgrade’ów i wielu innych, mniejszych funkcji. Kto zechce sam się o tym przekonać  przeżyje w Dragon Awaken dużo – ale na pewno nie rozczarowanie.

Zdjęcia Dragon Awaken

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*