Dark Orbit Reloaded

Grafika
5
Przyjemność z grania
5
Handling
5
Społeczność
5
Ogólny
5

Dark Orbit Reloaded – klasyk MMO powraca!

Kosmiczna gra MMO – chciałbyś podbić przestrzeń kosmiczną? Będziesz mógł tego dokonać w bezpłatnej grze przeglądarkowej MMO Dark Orbit Reloaded. Rozwinięta i ulepszona przez twórców z Big Point wersja klasyka DarkOrbit przekonuje swą funkcjonalnością i ekscytującą fabułą. Zastanawiasz się, czy Dark Orbit Reloaded  to gra dla Ciebie? Przeczytaj naszą recenzję i wyrób sobie zdanie…

Officjalny Trailer

Graj za darmo!

Opis gry DarkOrbit Reloaded

Twórcy ze studia BigPoint musieli się nagłowić ulepszając pierwowzór DarkOrbit, bo bezpłatna gra przeglądarkowa MMO DarkOrbit Reloaded jest po prostu wypełniona nowymi funkcjami. Opisujemy je po kolei:

Misje i frakcje

W DarkOrbit Reloaded można wybierać nie tylko między trzema frakcjami, dla których następnie się walczy. Gracz ma także do wyboru ponad 200 różnych misji, w których może udowodnić swoje umiejętności. Ponadto dostępne są bonusy dla nowicjuszy, które ułatwiają początek rozgrywki i zapewniają od początku dużą satysfakcję z gry. Poza misjami na odkrycie czeka oczywiście fascynująca fabuła.

Zbuduj własny pojazd kosmiczny

Statek kosmiczny jest najważniejszym elementem w każdej kosmicznej strzelance i także w tej grze główna uwaga skupia się na nim. Gracz z początku startuje małym pojazdem kosmicznym. Z czasem może polepszyć nie tylko swoje umiejętności, poprzez odbycie kosmicznych misji i znalezienie tam skarbów, ale może również ulepszyć swój pojazd kosmiczny, co mu się bardzo przyda w dalszych walkach. Do dyspozycji jest łącznie 10 statków, które można indywidualnie konfigurować, dzięki czemu gra zyskuje na wyjątkowości.

Tworzenie klanów i tytuły

W Dark Orbit Reloaded gracz walczy przeciwko tysiącom rzeczywistych współgraczy, jednak nie wszyscy muszą być wrogami. Tutaj również można tworzyć klany, wzajemnie sobie pomagać i razem atakować przeciwników. Jednocześnie zestrzeliwując przeciwników można podwyższyć swoją rangę i zdobyć tytuł, który odzwierciedli efektywność gracza. Im  więcej zestrzeleń, tym wyższa ranga i większy prestiż dla gracza.

Funkcje i zalety gry

  • Niezliczone misje: odkryj i ukończ ponad 200 różnych  misji
  • Walki pełne akcji: pokonaj przeciwników w ekscytujących walkach i zdobądź cenny tytuł
  • Tworzenie klanu: sprzymierz się z innymi graczami i dołącz do klanu, aby wspólnie walczyć przeciwko wrogom
  • Fabuła: przeżyj i rozegraj porywającą i fascynującą historię
  • System ulepszeń: ulepsz swój statek kosmiczny i pokonaj przeciwników biorąc udział w misjach i szukając skarbów
  • Doskonała grafika:  ciesz się kompletnie odnowioną i ulepszoną grafiką oraz prawdziwą kosmiczną muzyką

Graj za darmo!

Podsumowanie DarkOrbit Reloaded

My jesteśmy pod wrażeniem – darmowa gra przeglądarkowa MMO pokazuje, że opłaca się posłuchać swojej publiczności. Według wypowiedzi twórców z firmy Big Point DarkOrbit Reloaded zostało ulepszone na podstawie opinii i wskazówek graczy i to zdecydowanie widać w tej nowej grze. Na gracza czekają ekscytujące walki, liczne misje, różnorodne mapy, doskonała grafika, ale przede wszystkim dużo wyśmienitej zabawy!

 Zdjęcia DarkOrbit Reloaded

 


Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*