Crossfire

Grafika
4
Przyjemność z grania
4
Handling
4
Społeczność
4
Ogólny
4

Crossfire – strzelanka z indywidualnym charakterem!

MMO/FPS – Uwaga! Wrogi ostrzał! Darmowa pierwszoosobowa strzelanka Crossfire pozwala graczom na prowadzenie fascynujących walk między dwoma rywalizującymi grupami. Przy tej grze serca fanów takich tytułów jak Counter-Strike czy Call of Duty muszą zabić mocniej! Za chwilę dowiecie się, dlaczego Crossfire to fantastyczny shooter!

Oficjalny trailer Crossfire

Graj za darmo!

Zasady gry Crossfire

Crossfire to darmowa,  taktyczna strzelanka ze stajni SmileGate. SmileGate jest koreańskim studiem i to rodzi pytanie, jak Koreańczycy radzą sobie z gatunkiem, który znamy z gier takich jak Counter Strike. Jak się okazuje Crossfire wnosi dużo nowego w nieco zakurzone już obszary! Wiele trybów gry i wspaniały system nagród to tylko dwa przykłady na innowacyjne podejście SmileGate do gatunku strzelanek! Co jeszcze czeka na Was w Crossfire wyjaśniamy na podstawie najważniejszych funkcji gry.

Przeróżne rodzaje rozgrywki:

W wielu konkurencyjnych tytułach jak Counter Strike szybko można opanować oba tryby i gracza nie spotka już nic nowego. W Crossfire producenci wymyślili wiele zabawnych i urozmaiconych trybów gry! Kto chętnie walczy z zombie może w trybie Biohazard masowo wycinać nieumarłych w pień! W trybie Predator gracze grają przeciwko sobie, a niektórzy mogą wcielić się w rolę predatora, który wyrusza na  poszukiwanie najemników wyposażony w wyjątkowo silną broń i umiejętności. Dzięki tym opcjom Crossfire staje się naprawdę wyjątkową strzelanką, w której graczowi długo towarzyszy piekielna radość! Testując Crossfire naliczyliśmy 10 różnych trybów gry, a to jeszcze nie wszystko.

Broń na tony:

W Crossfire z pewnością nie brakuje broni! Broń strzelającą podzielono na poszczególne kategorie: uzbrojenie główne, uzbrojenie pomocnicze, uzbrojenie do walki wręcz i granaty, czy raczej broń miotana. Kategorie te są jeszcze podzielone na mniejsze, takie jak śrutówki, pistolety maszynowe, czy ciężkie karabiny maszynowe. Każda z tych podkategorii liczy co najmniej 100  rodzajów broni z imponującymi skórkami i rozmaitymi modyfikacjami. Czy to granaty ze skórką „smiley“ czy pozłacana siekiera do walki wręcz – niezwykłej broni jest tu bez liku. Broń ta będzie do wygrania poprzez szczególnie dobre wyniki w specjalnych misjach albo też do kupienia w sklepie gry. Ten kto lubi kolekcjonować uzbrojenie będzie miał co robić w Crossfire!

Dostępne postacie:

Także w kwestii postaci Crossfire omija, przynajmniej częściowo, wydeptane ścieżki.

Poza słynnymi grupami komandosów takimi jak GSG9, SWAT albo SAS w Crossfire dostajesz pod swoją komendę wiele innych grup. Na przykład DX to grupa złożona w całości z kobiet, która specjalizuje się w walce z tak zwanymi Nano-Ghosts. Także grupa europejska Task Force jest odziałem specjalnym do zapobiegania atakom terrorystycznym w Europie. Tak więc Crossfire oferuje nie tylko mnóstwo rodzajów broni do rozgrywki, ale też ponad 20 różnych grup komandosów, inaczej mówiąc grup specjalnego zastosowania!

Małe wymagania:

Warto docenić grafikę, która na pierwszy rzut oka wydawać się może nieco przestarzała. Ale zaskakująco mały jest klient i dzięki jego niedużym  wymaganiom w Crossfire można grać na prawie każdym komputerze! Dzięki temu Crossfire ma bardzo dużą bazę graczy i serwery są zawsze pełne. Fajnie jest zagrać w grę do której nie trzeba najnowszego hardware’u, i móc koncentrować się na przyjemności z grania, a nie najlepszych efektach świetlnych. A więc kto chciałby wypróbować Crossfire spokojnie może to zrobić bez drogich graficznych upgrade’ów

Funkcje i zalety gry Crossfire

  • Całkowicie za darmo: Aby ruszyć z grą na PC potrzebujesz nie więcej niż rejestrację i niewielkiego klienta na przeglądarce!
  • Różnorodne tryby gry: Grajcie na różnych mapach w różnych trybach, takich jak na przykład tryb Zombie lub wypad zwiadowczy na tyłach wroga!
  • Broń na tony: Zdobywajcie dzięki swoim osiągnięciom coraz lepsze rodzaje broni z wspaniałymi skinami i przydatnymi modyfikacjami!
  • Rodzaje postaci: Wcielcie się w komandosów z całego świata i nauczcie się ich specjalnych umiejętności.   
  • Małe wymagania: Crossfire działa na prawie każdym komputerze! Dzięki temu nie trzeba zaprzątać sobie głowy zakupem drogiego hardware’u!

Graj za darmo!

Podsumowanie Crossfire

Darmowa taktyczna strzelanka Crossfire ze stajni SmileGate zamieszała na rodzimej scenie shooterów! Szczególnie podobały nam się różnorodne tryby gry. Złapcie trzech przyjaciół i walczcie z niekończącymi się hordami zombie. Oczywiście znajdziecie tu również klasyczne opcje w stylu Team Deathmatch. Kto dobrze gra, zostanie nagrodzony wieloma punktami i może pozyskać  nową broń z olbrzymiego arsenału. Fani gier takich jak Counter Strike koniecznie powinni wypróbować Crossfire! Na pewno długo będziemy jeszcze krążyć po serwerach Crossfire i kompletować  naszą kolekcję broni!

Zdjęcia Crossfire

Skomentuj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*